Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Co do spotów to żeby do Was przyjechać przymierzam się już ze trzy miesiące, ale zawsze coś wyskoczy, poza tym pracuję na 3 zmiany i racji tego, że nie mam blisko mogę tylko wtedy jak mam na rano. Byłem tyko raz na spocie w bielsku na początku lata i było fajnie i muszę tam jeszcze raz zajrzeć bo im obiecałem. Tak się złożyło że mam coś do załatwienia w Gliwicach więc pomyślałem, że w końcu przyjadę do Was na spota, a przy okazji jak by ktoś był tak dobry to mógłby mi podłączyć auto pod VAGa. Faktycznie mogło to dziwnie wyglądać. Pierwszy raz przyjadę i od razu chcę by mi zdiagnozowano auto. Mam w domu kabel, tylko nie mam laptopa żeby zrobić w razie czego logi dynamiczne, po za tym bardziej siedzę w temacie jeśli chodzi o sprawy mechaniczne niż diagnostykę. Powiem tak, jak ktoś przywiezie laptopa to fajnie, a jak nie to trudno. Przyjadę tak czy inaczej. Rozumiem, że spot jest jutro o 18.00 na parkingu SH Arena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Co do spotów to żeby do Was przyjechać przymierzam się już ze trzy miesiące, ale zawsze coś wyskoczy, poza tym pracuję na 3 zmiany i racji tego, że nie mam blisko mogę tylko wtedy jak mam na rano. Byłem tyko raz na spocie w bielsku na początku lata i było fajnie i muszę tam jeszcze raz zajrzeć bo im obiecałem. Tak się złożyło że mam coś do załatwienia w Gliwicach więc pomyślałem, że w końcu przyjadę do Was na spota, a przy okazji jak by ktoś był tak dobry to mógłby mi podłączyć auto pod VAGa. Faktycznie mogło to dziwnie wyglądać. Pierwszy raz przyjadę i od razu chcę by mi zdiagnozowano auto. Mam w domu kabel, tylko nie mam laptopa żeby zrobić w razie czego logi dynamiczne, po za tym bardziej siedzę w temacie jeśli chodzi o sprawy mechaniczne niż diagnostykę. Powiem tak, jak ktoś przywiezie laptopa to fajnie, a jak nie to trudno. Przyjadę tak czy inaczej. Rozumiem, że spot jest jutro o 18.00 na parkingu SH Arena.

Mam nadzieje, że nie po to żeby mnie pobić :decayed: przywiozę laptopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na pewno będzie fajnie poznać nowych kolegów i koleżanki którzy są fanami marki oooo jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1eb5fbb7fdf7f80fm.jpg

powiem wam ze na papierze nie robi to moze porarzajacego efektu ale za kierownica robi kolosalne wrarzenie roznica jest ogromna takze polecam kazdemu wyciagnac troche mocy ze swojej furki moja teraz daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1eb5fbb7fdf7f80fm.jpg

powiem wam ze na papierze nie robi to moze porarzajacego efektu ale za kierownica robi kolosalne wrarzenie roznica jest ogromna takze polecam kazdemu wyciagnac troche mocy ze swojej furki moja teraz daje rade

Pojeździmy sprawdzimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze troszke sobie na tym silniku pojezdze zanim siadzie pompa oleju :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczora :hi:

streszczajac ostatnie wydarzenia: jestem tu nowy i dopiero poznaje was, wasze obrzedy i tradycje. z tym logiem chcialem tylko pomoc i nie mialem zamiaru robic czegos po swojemu wiec jeszcze raz sorki za zamieszanie :notworthy:

Diman, Majki gratulacje nowych konikow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie tam arek nie przejmuj masz pelne prawo rzucac pomyslami na forum pod dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam wszystkich majki diman gratulacje wkońcu wyczekanego viruska :evil: :evil: :evil:

ja też już myślę nad virusem ale to raczej w przyszmłym roku :slina::shocked:

jak pojawię się na spocie u was pokażecie jak wam furki teraz wymiatają

... no chyba że panowie do katowic pzyjedziecie tak jak my to robimy...

no może nie ja tylko krolu i keżor tak więc w ich imieniu zapraszamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuje sie :> mialem wene wiec cos wydziargalem :tongue4:

Masz nie czuć się urażony, a tym bardziej nie masz za co przepraszać

postaram Ci się wyjaśnić o co mi chodziło

i dlaczego się tak wzburzyłem

Czekamy na nowe projekty

A jak będzie fajne to demokratycznie ocenimy i może jakieś T-shirty zrobimy

bo widzę w Twoim opisie propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie to kto sie deklaruje na jutrzejszy dzionek pod Arenke :mysli:

Majkel to ja wezmę kleszczyki do obcinania takich kabelków co by można było sprawiedliwie was obdzielić :naughty:

:hi:

witam wszystkich majki diman gratulacje wkońcu wyczekanego viruska :evil: :evil: :evil:

ja też już myślę nad virusem ale to raczej w przyszmłym roku :slina::shocked:

jak pojawię się na spocie u was pokażecie jak wam furki teraz wymiatają

... no chyba że panowie do katowic pzyjedziecie tak jak my to robimy...

no może nie ja tylko krolu i keżor tak więc w ich imieniu zapraszamy :hi:

Ja mysle że też będę miał wirusa :) ale grypy (świńskiej) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa i jeszcze jedno

wezmę lapka i kabelek[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:33_________________________________________________Maniek to przywieź mi taboret

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:33_________________________________________________ja jestem o 18 pod Areną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex weź kleszczyki obetniemy druta na miejscu, ja pewnie bede ale jak zwykle po 18.

Max na dniach moja żona bedzie rodzić także te wypady do Katowic narazie odpadają ale nie mówie że nie przyjade kiedyś, zresztą kilka razy już tam byłem i B5 i B7 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex weź kleszczyki obetniemy druta na miejscu, ja pewnie bede ale jak zwykle po 18.

Max na dniach moja żona bedzie rodzić także te wypady do Katowic narazie odpadają ale nie mówie że nie przyjade kiedyś, zresztą kilka razy już tam byłem i B5 i B7 ...

Jo tyż byda po 18-stej to Ci koncek obetna :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:52_________________________________________________ :decayed: gadam jak Pucek nasz Górnik przodowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...