Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Arek logo super :good: tylko mysle, ze trzeba to jakos unormowac, tzn rozmiar i miejsce.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 01:18_________________________________________________Ja wymyslilem cos takiego, zeby mozna bylo normalnie awatara wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z samego rana, co prawda, zdążyłem już napisać pw do Gregora, ale to nic

cały i zdrowy po robocie, to jest ważne, no i dzisiaj zaświeciła mi się ta pomarańczowa szmata w kształcie dystrybutora z BP :polew:

na budziku 510 km przy 53 zatankowanych do full litrach czyli jest dobrze, było by więcej gdyby Mirosław mnie nie podpuszczał w drodze powrotnej z windsufringu :polew:

powoli muszę iśc spać, bo z rana niestety jadę kupować garnitur - głupie wesele :angry:

i znów kasa na mody idzie na garniak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się słabo staracie :thumbdown: patrzcie jak Krolu się stara :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________Tylko chciał zrobić tak żeby każda z emotikonek była w osobnym poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no was :>

Guru co oni tak narzekaja na twoje czarne lampki, ja ostatnio za toba jechalem i ladnie bylo wszystko widac w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no was :>

Guru co oni tak narzekaja na twoje czarne lampki, ja ostatnio za toba jechalem i ladnie bylo wszystko widac w nocy

Bo słońce mi nie świeciło na zadek :naughty:

Guru ty to sie rozkrecisz, ale chyba w robocie :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak :>

ja juz sam nie wiem czy mam wkoncu wymieniac ten termostat u siebie czy nie ;(

bylem dzis podlaczyc VAG to zadnych bledow mi nie pokazalo, wskaznik na blacie pokazuje dokladnie 90 stopni, a na climatroniku na kanale 49 jest 80 stopni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwić ze mają 3069 stron :polew: :polew:

Guru nadrobimy :>

dokladnie tak :>

ja juz sam nie wiem czy mam wkoncu wymieniac ten termostat u siebie czy nie ;(

bylem dzis podlaczyc VAG to zadnych bledow mi nie pokazalo, wskaznik na blacie pokazuje dokladnie 90 stopni, a na climatroniku na kanale 49 jest 80 stopni :mysli:

Arek wymieniaj, wskaznik na blacie od 80stopni pokazuje 90, czyli oklamuje o te 10, jak na klimatronicu masz 80 to na 100% padniety termostat. Koszt niewielki, i roboty tez chwile, a zbliza sie zima i bedziesz jezdzic ciagle na niedogrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w najblizszym czasie wezme sie za wymiane[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 11:23_________________________________________________ja spadam do pracy wiec milego dnia wam zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...