Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Gregor ja sie nie chce klocic kto ma stawiac, ale ja tez nie stawialem, i chyba nawet sie zadeklarowalem ze na 900 stawiam, ale jak wolisz :tongue4: Co do kata to myslalem, zeby wyciac kata i wspawac pusta puszke po kacie, albo zregenerowac wiertarka moj, co ty o tym myslisz ?

Spoko mnie to jedno, postawisz ty teraz to ja postawie kiedy indziej.

Co do kata to jak się go już rusza to najlepiej wstawić zwykłą rurkę, bo pusta puszka po kacie powoduje niepotrzebne zawirowania za turbo, a spaliny mają lecieć prosto w wydech. Wtedy turbo pompuje tak jak powinno w całym zakresie obrotowym :wink4:

Ja może też podjadę jutro do Kato, ale nie obiecuje, tak na 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ja sie nie chce klocic kto ma stawiac, ale ja tez nie stawialem, i chyba nawet sie zadeklarowalem ze na 900 stawiam, ale jak wolisz :tongue4: Co do kata to myslalem, zeby wyciac kata i wspawac pusta puszke po kacie, albo zregenerowac wiertarka moj, co ty o tym myslisz ?

Spoko mnie to jedno, postawisz ty teraz to ja postawie kiedy indziej.

Co do kata to jak się go już rusza to najlepiej wstawić zwykłą rurkę, bo pusta puszka po kacie powoduje niepotrzebne zawirowania za turbo, a spaliny mają lecieć prosto w wydech. Wtedy turbo pompuje tak jak powinno w całym zakresie obrotowym :wink4:

Ja może też podjadę jutro do Kato, ale nie obiecuje, tak na 50%

No to fajnie by bylo jak bys podjechal, to bys my cos pogadali wiesz o czym :good:

Lista chetnych do Katowic:

1. czester1800

2. krolu

3. gregor na 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam z wieczorka a dali by se wczoraj jaja urwac ze gregor stawial juz browara a ja mowilem ze godol ze nie stawial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem :confused4: dodam że wtrysk sterujący przy wyrwanej świecy po mechaniku większość forumowiczów wie o co chodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_przydymiony_wtrysk_sterujacycykanie_podczas_przyspieszania-t95788.0.html

Pelex no co ja Ci moge napisać w tym temacie tylko jedno :vaglogi:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się nawet bić kto stawia browary na 900 bo ten na 1000 będzie musiał stawiać flachy co go trochę bardziej pociągnie po kieszeni :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel twoja sie juz dowiedziala ze idziesz na chipa czy dalej tajemnica bo troche cie moja sprzedala w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel twoja sie juz dowiedziala ze idziesz na chipa czy dalej tajemnica bo troche cie moja sprzedala w sobote

Ta coś tam mi mruczała pod nosem że po co mi to i takie tam

wg niej auto jezdzi super :polew:

Odpowiedz była krótka dla zwiekszenia adrenaliny i polepszenia samopoczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to znam to autko trochę, to chyba było auto reprezentacyjne Sląskiego Tuning Klubu, reprezentowało klub na zawodach 1/4,

dokladnie tak jak mowisz, jest to jeden z naszych klubowiczy :cool1:

A te 450KM z 1,5L do użytku na codzień (tylko się uśmiechnę )

na co dzien byla duzo mniejsza moc, te 450 to max jaki idzie uzyskac w tym silniku

a co do browarow to ja sie pisze na 1100 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

no nieźle - takie fury i taki złom.

Tak się bawi elita w stolicy.Srają kasą, i wali im do czachy.

Fajnie się pośmiać jakie to fury, jakie straty, ile musieli jechać i.t.d.

Tylko jakby kogoś zabili debile ( albo kilka osób ) to im pewnie nic by się nie stało, innym tragedii rodzinnych by narobili a znając życie sami z odpowiednimi prawnikami nawet tydzień w pierdlu by nie posiedzieli :kwasny: i to jest w naszym kraju przykre i wku....ające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i d*pa blada )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

No szkoda :thumbdown: myslalem, ze przynajmniej jedna osoba pojedzie, ale trudno najwyzej sam pojade.

Miron, diman i majkel w koncu w Kato robia ten program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - ostatecznie u Wojtka ( Aligatora z SK ) tyle, że fizycznie Aligator robi to w Tychach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

No szkoda :thumbdown: myslalem, ze przynajmniej jedna osoba pojedzie, ale trudno najwyzej sam pojade.

Miron, diman i majkel w koncu w Kato robia ten program ?

Dzis jest gril w SK wiec weź kiełbaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

:hi:

No trudno Miron pojedziemy sami, koleżanka już też zrezygnowała nasłuchała sie jakiegoś debila co na chip- boxie jezdził że to samo zło dla silnika i ingerencja w elektronike i sie wystraszyła bo robi do 40 tys rocznie i martwi sie że auto jej nie wytrzyma chipa. Kupi taki jeden z drugim z allegro boxa za 300zł a pozniej rozsiewają ploty na temat normalnego chipowania. trudno jej wybór, moze sie zdecyduje jak sie przejedzie moim już po programie....

To miłego wypoczynku Prezesie no chyba że jedziesz do Zakopca w interesach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

z chęcią bym wpadł ale mam na noc do roboty :tongue4:

noo i dalej nie wiem kiedy pojadę do Gregora, a wszyscy zainteresowani odwiedzeniem go mają się stawić między 13/14 godziną, wtedy jak rozrządzik będzie już gotowy, to będzie mógł Was obsłużyć :wink4:

wczoraj nie dałem rady się odezwać bo ledwo co poskładałem auto i pojechałem do roboty :polew:

dzisiaj kosmetyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...