Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

:hi:

No trudno Miron pojedziemy sami, koleżanka już też zrezygnowała nasłuchała sie jakiegoś debila co na chip- boxie jezdził że to samo zło dla silnika i ingerencja w elektronike i sie wystraszyła bo robi do 40 tys rocznie i martwi sie że auto jej nie wytrzyma chipa. Kupi taki jeden z drugim z allegro boxa za 300zł a pozniej rozsiewają ploty na temat normalnego chipowania. trudno jej wybór, moze sie zdecyduje jak sie przejedzie moim już po programie....

To miłego wypoczynku Prezesie no chyba że jedziesz do Zakopca w interesach :gwizdanie:

żadne interesy - relaks i wypoczynek - na powietrze z Dawidkiem :wink4:

starsznie lubimy tam jeździć - super miejscówa ( w tym roku to już 3 wekend tam spędzony ) :wink4:

polecam bo naprawde fajnie i na poziomie :good:

http://www.galicowka.pl/

Ps. spontan jest najlepszy :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________i co najważniejsze - monitorowany parking :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

:hi:

No trudno Miron pojedziemy sami, koleżanka już też zrezygnowała nasłuchała sie jakiegoś debila co na chip- boxie jezdził że to samo zło dla silnika i ingerencja w elektronike i sie wystraszyła bo robi do 40 tys rocznie i martwi sie że auto jej nie wytrzyma chipa. Kupi taki jeden z drugim z allegro boxa za 300zł a pozniej rozsiewają ploty na temat normalnego chipowania. trudno jej wybór, moze sie zdecyduje jak sie przejedzie moim już po programie....

To miłego wypoczynku Prezesie no chyba że jedziesz do Zakopca w interesach :gwizdanie:

żadne interesy - relaks i wypoczynek - na powietrze z Dawidkiem :wink4:

starsznie lubimy tam jeździć - super miejscówa ( w tym roku to już 3 wekend tam spędzony ) :wink4:

polecam bo naprawde fajnie i na poziomie :good:

http://www.galicowka.pl/

Ps. spontan jest najlepszy :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________i co najważniejsze - monitorowany parking :decayed:

Parking monitorowany, ale jak ukradnal Ci auto, to nie bedziesz mogl obejzec nagrania bez pozwolenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, Majki - nie mogę z Wami jechać w czwartek na program - jadę do Zakopca od czwartku do niedzieli - tak więc na piątkowym zlocie też mnie nie będzie :([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________

Nikt sie nie pisze dzisiaj na Katowice ?

ja mogę zapomnieć o zlotach w SK - we wtorki na 20.00 mam hale :disgust: ( zmienili nam z 21.30 na 20.00 i pupa blada )

:hi:

No trudno Miron pojedziemy sami, koleżanka już też zrezygnowała nasłuchała sie jakiegoś debila co na chip- boxie jezdził że to samo zło dla silnika i ingerencja w elektronike i sie wystraszyła bo robi do 40 tys rocznie i martwi sie że auto jej nie wytrzyma chipa. Kupi taki jeden z drugim z allegro boxa za 300zł a pozniej rozsiewają ploty na temat normalnego chipowania. trudno jej wybór, moze sie zdecyduje jak sie przejedzie moim już po programie....

To miłego wypoczynku Prezesie no chyba że jedziesz do Zakopca w interesach :gwizdanie:

żadne interesy - relaks i wypoczynek - na powietrze z Dawidkiem :wink4:

starsznie lubimy tam jeździć - super miejscówa ( w tym roku to już 3 wekend tam spędzony ) :wink4:

polecam bo naprawde fajnie i na poziomie :good:

http://www.galicowka.pl/

Ps. spontan jest najlepszy :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________i co najważniejsze - monitorowany parking :decayed:

Parking monitorowany, ale jak ukradnal Ci auto, to nie bedziesz mogl obejzec nagrania bez pozwolenia :polew:

dokladnie <LOL> mojemu kuzynowi kiedys auto buchneli z pod Hipermarketu parking monitorowany a co do czego przyszlo to akurat ta kamera niedzialala :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 16:43_________________________________________________a tak ogolnie to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wieczorowa pora

jeszcze dwa dni i bede zapitalal moim padlem troszke szybciej mysle ze o jakies 30KM wiecej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też już zapitalam ale na kwk pniówek :polew:

w czwartek jadę do Gregora, najpierw rozrząd a potem mody :) a na koniec program :kox:

Diman, noo to zachwile każdy będzie miał po ponad 150+ dźwigamy poprzeczkę :>

to życzcie mi spokojnej szychty i spadam, a Wy tu nie spamujcie za dużo :)

Mirek :notworthy: ale Ty jesteś uparty... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczorka i ja :hi:

Ci którzy czytali o moim nowym problemie z przydymionym wtryskiem sterujący musze powiedzieć że sprawa się wyjaśniła -była to uszczeleczka miedziana pod wtryskiem :rolleyes: troszkę ja podszlifowałem i jest na razie git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale nie wiem czy nie kupie taka uszczeleczke nową ponieważ ta miała kilka drobnych ścierzek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam i dotego powiem Ci że chyba wymienie wszystkie bo skoro jednej sie to przytrafiło to reszcie też może :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i pani pamietacie jak rozmawialiscie o stworzeniu Elyty spotow gliwickich tak aby na forum sie wyrozniac? dzis tak sobie posiedzialem i pomyslalem czy nie utworzyc u nas grupy o nazwie "SG squad" i takie logo do tego wymyslilem

3e86308656d03418.gif

co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek fajnie tylko wiecie co mam pomysł żeby nie było kryteriów tzn jakiś tam wymyślonych kto i kiedy ma prawo takie logo nosić .Poprostu kto jeżdzi na spoty gliwickie je(logo) dostaje - co nie znaczy ze raz przyjedzie i wiecej go nie zobaczymy

ja dokladnie tak to widze :good: i tylko dlatego o tym mysle, jakby to mialo stworzyc jakies podzialy to zapominamy o sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie ma być podziałów to logiczne :wink4:

Ale nowi wiedzieli by kto na tym forum rządzi :polew:

jołk oczywiście

A-rek pomysł z logiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co najważniejsze - monitorowany parking :decayed:

Ja bym tam nie ufał monitoringom, słyszy się że w niektórych miejscach kamery są jedynie dla postrachu :decayed:

Co do loga to mi się podoba, ale jest chyba trochę za duże, mniejsze nie rzucające się tak w oczy ale jednak widocznego byłoby lepsze chyba(to moja osobista opinia). Wystarczyło by pomniejszyć to które zaprezentowałeś A-rek :wink4:

Co do opony to jest przebita. Czego nie zauważyliśmy np. z Januszem w sobotę to to, że na bocznej ściance opony jest dziurka mała wyrwa/rozcięcie :blink: Nie wiem skąd się wzięła, ale wygląda jakbym o coś zahaczył, ale o co, nic nie poczułem :mysli: Nic tam raczej nie było na drodze, a o krawężnik nie da się przecież przeciąć opony chodźby nawet. Nie wiem jeszcze czy oponę się da naprawić, poza tym to sam nie wiem czy będę ją naprawiać, bo czy bezpiecznie jest mieć naprawianą oponę i czasem często latać z nią ponad 200km/h??[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:09_________________________________________________Może tak:

88190312.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loga to mi się podoba, ale jest chyba trochę za duże, mniejsze nie rzucające się tak w oczy ale jednak widocznego byłoby lepsze chyba(to moja osobista opinia). Wystarczyło by pomniejszyć to które zaprezentowałeś A-rek

spojrz na moj avatar :) moze byc?

poza tym to sam nie wiem czy będę ją naprawiać

jesli uszkodzenie jest na bocznej sciance to nie ma co naprawiac, opona do wyrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loga to mi się podoba, ale jest chyba trochę za duże, mniejsze nie rzucające się tak w oczy ale jednak widocznego byłoby lepsze chyba(to moja osobista opinia). Wystarczyło by pomniejszyć to które zaprezentowałeś A-rek

spojrz na moj avatar :) moze byc?

Ja myślałem, o dadaniu do swojego podpisu takiej pomniejszonej wersji.

poza tym to sam nie wiem czy będę ją naprawiać

jesli uszkodzenie jest na bocznej sciance to nie ma co naprawiac, opona do wyrzucenia

Kurna znowu ponad 400 zeta w plecy :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...