Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Krolu ty może co, nie dpier,,,,sz sie do mnie co? i co nic nie mówie,. więc skończ bo nic ci nie zrobiłam . A propo co do jaj co na gg pisałeś to myślę że jaja ma ten kto potrafi przyjąć opinię i krytykę .I każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania , a ja tylko myślę że to jest w praktyce sprawdzone że 90 KM jest SŁABSZE niż 115 KM i co może sie nie zgodzisz? I wcale nie trzeba wyścigów żeby to potwierdzić . :angry: [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:08_________________________________________________Guru- dobrze tato już się nie kłucę :decayed:

Jezu Rudi ty się nie denerwuj bo pierwszych dwóch zdań nie idzie normalnie zrozumieć :wink4:

Czester kiedy zmieniamy termostat w AFN szarym ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek, Elyta to nie znak zastrzeżony

tworzysz wysyłasz i pytasz o opinię - nikt Ci jaj nie urwie,

Ogólnie to Landryn(czyt. Guru) dobrze prawi

tylko z tym tekstem "dzieci" to grubo pojechał,

więc znawcy tematu i Ci co wiedzą skąd się wzięła nazwa ELYTA,

czekają na jakieś fajne propozycje loga z tymże słowem

Jak będzie nie za bardzo skomplikowane to może je zrobię na frezarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek twoja twórczość spox

dopiero teraz doczytałem wcześniejsze strony :embarrassed:

ale nadal jestem rozczarowany postawą co po niektórych

Różowy to też stoi na straży ------ witania nowych

a A-rkowi nikt nie naświetlił jakie słowo ma być użyte w logu - BANDA!!!!!

Gratuluję pomysłowości i rozwinięcia projektu A-rkowi tylko skąd miał wiedzieć żeby użyć napisu Elyta,

a ja tu jadę po tym logu bo nikt od tylu stron nie był łaskaw wyprostować sprawy

Tak że A-rek działaj działaj

bo teraz już wiesz co ma zawierać to logo

I pozdro dla Wszystkich

Tych co bardziej lubię jak i Tych co mniej lubię :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaaa

i jeszcze jedno :angry::disgust::kwasny:

kolega A-rek o coś prosił

ale jego prośba nie została jak na razie wzięta na poważnie

więc chyba Różowy wyciągnie konsekwencje i zastosujemy jakieś kropki albo :ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu jeszcze troche i sie bede bał i na forum wchodzić i na spoty przyjezdzać bo sie kur....a

pozabijacie. A-rek mi sie to logo podobało tylko faktycznie zmienić na ELYTA cos tam może jeszcze dodać i bedzie OK. A z tym że bedą jakieś podziały hmm ja też sie wkurzałem :gwizdanie: jak Pucek należał do "Batalion B5" Gregor należy do "Bata" i mają chłopaki jakieś wyróżnienie i nikt sie nie wywyższa ani nic w tym stylu, atmosferka jest OK

Takie moje skromne zdanie w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu jeszcze troche i sie bede bał i na forum wchodzić i na spoty przyjezdzać bo sie kur....a

pozabijacie. A-rek mi sie to logo podobało tylko faktycznie zmienić na ELYTA cos tam może jeszcze dodać i bedzie OK. A z tym że bedą jakieś podziały hmm ja też sie wkurzałem :gwizdanie: jak Pucek należał do "Batalion B5" Gregor należy do "Bata" i mają chłopaki jakieś wyróżnienie i nikt sie nie wywyższa ani nic w tym stylu, atmosferka jest OK

Takie moje skromne zdanie w tym temacie...

no dobra

ale według mnie

to trzymajmy się czegoś (i nie mam tu żalu do A-rka)

bo jeśli chodzi o mnie to każdy niech sobie nakleja, drukuje, tworzy, co chce

i niech to będzie nawet w wymiarach "fany" na meczu

ale jeśli chodzi o nazewnictwo to chyba wiadomo, że powinno pisać Elyta

i nie chodzi mi tu o to że akurat to słowo to elyta, bo jakby było d u p a to też bym się upierał że d u p a a nie squad

A z resztą .................... mam to w D U P A

jak chcecie squad to się squad-ujcie

Może trzeba będzie zobaczyć co za Asy są na spotach "clubowych"

Może tam są jakieś zasady i zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi, może masz zamulone 115 a ja mam zdrowe "nie wiadomo ile"... a ty zaraz, że się czepiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

a jakie dla was logo zamówić ????????

"Śląskie czipsy" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a może "Turbo Czipso Man" :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

O której to robicie ? można podjechać pooglądać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łłoooo rzesz..., ale się z igły widły zrobiły z tym logiem :kwasny::tongue4:

Aaa, A-rek to ma pewnie pomału dość, jego słowo padło na ostatnich 4 stronach chyba z 20 razy, a biedak jedynie zaproponował coś od siebie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

O której to robicie ? można podjechać pooglądać ??

Krolu zrob nowy watek i liste chetnych na ogladanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

Jutro będzie wszystko jasne :wink4: Potem to co wyszło na wykresie zrewiduje ulica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

a jakie dla was logo zamówić ????????

"Śląskie czipsy" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a może "Turbo Czipso Man" :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ty mistrzu cietej riposty sie nabijaj :wink4: jak Cie nie ma na forum tydzień to pozniej ciepiesz synek tymi tekstami :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:00_________________________________________________

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

O której to robicie ? można podjechać pooglądać ??

Krolu mamy być na 9 u niego w Tychach, ale co tam jest do ogladania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

a jakie dla was logo zamówić ????????

"Śląskie czipsy" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a może "Turbo Czipso Man" :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ty mistrzu cietej riposty sie nabijaj :wink4: jak Cie nie ma na forum tydzień to pozniej ciepiesz synek tymi tekstami :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:00_________________________________________________

Ciekawe ile nam z Dimanem jutro wyjdzie kucy przed i po programie :gwizdanie: mam nadzieje że ja tam nie mam zamulonego 2,0 tdi i chociaż coś pod serie bedzie trzymał :gwizdanie:

O której to robicie ? można podjechać pooglądać ??

Krolu mamy być na 9 u niego w Tychach, ale co tam jest do ogladania :)

Krolu by chciał 2.0 z prawdziwą turbiną obejrzeć

albo program ukraść :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:09_________________________________________________Ciekawe kiedy dostanę :ban:

ale nadal nie wiem jakie dalsze losy "loga" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś w gwoli ścisłości. A-rek nikt ci nie ma za złe zrobienie loga (bo osobiście nawet mi się podobało) tylko faktycznie Piterra ma rację tzn nikt cię nie poinformował że zależy nam na słowie "elyta" bo to słowo ma swoją historię i nie chcielibyśmy go zmieniać :good:

I w ogóle to :hi: z rańca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: z rana[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 09:34_________________________________________________Aha co do loga, to np krolu albo gregor musieliby miec SH, ST, przez co moga czuc sie gorsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu mamy być na 9 u niego w Tychach, ale co tam jest do ogladania :)

Nie wiem nudzi mi sie chciałem sobie podjechac, moze przy okazji sprawdzilbym ile moj ma koni... ALE odczytałem to dziś o 11 :decayed:

A co do loga to robcie sobie jakie chcecie :kox: ja juz mam pomysł na swoje :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: z rana

2 dni nie patrzyłem na forum i się porobiło widzę ... :gwizdanie:

było w miarę spokojnie - debata z tym logo , piterra wkroczył i rozp*** heheh :decayed:

:hi: :hi: z rana[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 09:34_________________________________________________Aha co do loga, to np krolu albo gregor musieliby miec SH, ST, przez co moga czuc sie gorsi.

a ja , o ile wogóle , to co , SZ ??_________________________________________________

A co do loga to robcie sobie jakie chcecie :kox: ja juz mam pomysł na swoje :naughty: :naughty: :naughty:

wstyd się przyznać , ale ja nadal niewiem jak i gdzie je zamieścić , o ile tak owe powstanie :cool1:

p.s. krolu , z tym jp100% się uśmiałem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi SH ST i .... SZ to bez sens bo jest elyta spotow z Gliwic a nie z np. Chorzowa...

Poza tym Miron ma chyba SGL :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...