Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie moze jak dojdziemy do porozumienia z tym logiem to A-rek może zamówimy u Ciebie koszulki z logo :) Co reszta na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja jutro niestety sie nie wyrobie bo pracuje do 20-tej :confused4:

No szkoda :( chciałem z Tobą pogadać o malowaniu fury bo coś przeczytałem wcześniej na ten temat :mysli: chyba że się myle to zapomnij co napisałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moze jak dojdziemy do porozumienia z tym logiem to A-rek może zamówimy u Ciebie koszulki z logo :) Co reszta na to??

ja jestem za koszulka z jakims klubowym logiem z gliwickich bylby super no i oczywiscie tez jutro bede jeszcze nie wiem o ktorej ale bede [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 21:10_________________________________________________a cos sie pucek nie odzywa co tam przyrezal czy zdarzyl z tym rozrzadem i katem gregor moze zdradz rabek tajemnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex weź kleszczyki obetniemy druta na miejscu, ja pewnie bede ale jak zwykle po 18.

Max na dniach moja żona bedzie rodzić także te wypady do Katowic narazie odpadają ale nie mówie że nie przyjade kiedyś, zresztą kilka razy już tam byłem i B5 i B7 ...

majki ty to co chwilę jakaś impra jak nie urodzinki , virusek , to teraz na dniach potomek teraz masz ze170 kucy szybciej do szpitala dojedziesz :gwizdanie:

ale powaga kiedyś przyjedźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy u Ciebie koszulki z logo :) Co res

No ja tez chętnie bym jakaś koszulkę zakupił, w ogole to mam pytanie ma ktoś klubowy polar w rozmiarze M i L ?? chciałem przymierzyć i zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu ty do rękawa wejdzieśz od kogo kolwiek :polew: więc sie nie martw jak chłopaki zakupia sobie nowe polary to sie załapiesz na jakiś rękawek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek może zamówimy u Ciebie koszulki z logo

nie widze problemu :wink4:

ja jutro niestety sie nie wyrobie bo pracuje do 20-tej :confused4:

No szkoda :( chciałem z Tobą pogadać o malowaniu fury bo coś przeczytałem wcześniej na ten temat :mysli: chyba że się myle to zapomnij co napisałem :wink4:

firma ktorą mam w podpisie zajmuje sie takimi rzeczami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek może zamówimy u Ciebie koszulki z logo

nie widze problemu :wink4:

ja jutro niestety sie nie wyrobie bo pracuje do 20-tej :confused4:

No szkoda :( chciałem z Tobą pogadać o malowaniu fury bo coś przeczytałem wcześniej na ten temat :mysli: chyba że się myle to zapomnij co napisałem :wink4:

firma ktorą mam w podpisie zajmuje sie takimi rzeczami :wink4:

Bedziemy się widzieli to pogadamy na ten temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy u Ciebie koszulki z logo :) Co res

No ja tez chętnie bym jakaś koszulkę zakupił, w ogole to mam pytanie ma ktoś klubowy polar w rozmiarze M i L ?? chciałem przymierzyć i zamówić...

Krolu ja mam w rozmiarze M ale wydaje mi sie że one mają zawyżoną rozmiarówke, wezme jutro to sobie przymierzysz, no chyba że pod niego bedziesz zakładał jeszcze jakieś 4 inne bluzy to bierz L :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Gliwice :hi:

Do tych co beda w sobote na imprezie w Kato...z tego co sie orientuje to ok 10 bedziecie na miejscu...to moze maly szybki spocik niedaleko Imprezki i wtedy najazd Calym SQUADEM albo ELYTĄ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sobocie jest inny temat, a tu sie spotyka w piatki :tongue4:

dzieki...przeciez wiem, duzo osob z Gliwic i okolic jedzie wiec czemu by nie zapytac tutaj,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...a :wallbash: a ja akurat od 4 miesięcy miałem wolne soboty a w tą akurat musze iść do roboty a chetnie bym też pojechał, ale zobacze moze sie tam pojawie ale troszke pozniej.

Do której planujecie tam być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Z wieczora!

co do loga, to np krolu albo gregor musieliby miec SH, ST, przez co moga czuc sie gorsi.

Gorsi, chyba lepsi :kox::tongue4:

Ostatecznie moc zmnieszono do 173,7KM bo był nadmiar dymu z tyłu a tego nie chciałem

niutki zostały na 402NM

Gratuluje! :wink4:

Ciekawe co teraz Keżor na to powie :>

nie przejmuje sie :> mialem wene wiec cos wydziargalem :tongue4:

Czekamy na nowe projekty

A jak będzie fajne to demokratycznie ocenimy i może jakieś T-shirty zrobimy

A kto by chciał takie T-shirt nosić :tongue4:

Majkel to ja wezmę kleszczyki do obcinania takich kabelków co by można było sprawiedliwie was obdzielić

Pelex, pomyśl też dla mnie o kabelku takim :gwizdanie:

cos sie pucek nie odzywa co tam przyrezal czy zdarzyl z tym rozrzadem i katem gregor moze zdradz rabek tajemnicy

Rozrząd, pompa wody, pasek pompy, pasek alternatora, pasek klimy, olej/filtr oleju, płyn chłodniczy, wężyki, DV(ten mocniejszy z Audi TT), świece zapłonowe, uszczelka pokrywy zaworów + mycie silnika(bo był taki brudny, że nie wiadomo było jak się za niego zabrać i nie było widać, nawet gdzie jest turbo(pucek szukał i nie umiał znaleźć :sarcastic: ). To dziś udało się zrobić, nie udało się wymienić filtra paliwa bo czasu nie starczyło. Plan na najbliższą przyszłość: filtr paliwa, filtr powietrza, filtr kabinowy.

Puckowi się mordka cieszy i teraz się już nie boi że mu pasek strzeli i z 1-go rusza z 5,500Rpm :kox: Nieźle nawet wciska na 1 bo nie ma poślizgów- quattro rulez :) , bójcie się na strefie :decayed::naughty:

Apropo sobotniego sommer car to zbieramy się o 10:00 i ani minuty później pod bramą wjazdową w kato na Muchowcu. Tak ustalcie sobie aby każdy był o tej 10 pod tą bramą, bo inaczej :bicz:

Ja dojadę prosto do Kato i będe pewnie ździebko przed 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1-go rusza z 5,500Rpm

niezle :shocked:

cos mi sie wydaje ze do jutro 900 nie peknie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...