Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No więc opony 15" są tańsze zdecydowanie, ale znów jak już nie będzie śniegu na asfalcie to na zakrętach będzie się poruszać porażająco beznadziejnie. 16" też lepiej wygląda niż 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

witać się już witałem na głównym ale tu zrobie to jeszcze raz:Witam wszystkich!!

Dziękuję Mironowi za zaproszenie na forum i oczywiście będę przebywał tu dość często- tym bardziej że cały czas jak koledzy wspomnieli obracałem się w kręgu japońskich autek ale S4 zawróciło mi w głowie i to był cel-ale ucze się tego autka narazie potrzebuje kontaktów w kręgu tej marki typu warsztaty, części itd.. O ile się nic nie zmieni to postaram się Was odwiedzić w piątek i poznać ekipę z okolicy :rolleyes:

hejka :wink4:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 20:58_________________________________________________UWAGA !!! OD JUTRA SPOTYKAMY SIĘ NA FORUM[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:02_________________________________________________I zgodnie z wynikiem ankiety godz. na chwile obecną zostaje 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc opony 15" są tańsze zdecydowanie, ale znów jak już nie będzie śniegu na asfalcie to na zakrętach będzie się poruszać porażająco beznadziejnie. 16" też lepiej wygląda niż 15"

Co masz na mysli żę na 15" będzie poruszać się porażająco beznadziejnie ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aby każdy z Was zmienił w swoim podpisie miesjce skotkań - aby uniknąć zamieszania ( oczywiście Ci co mają ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aby każdy z Was zmienił w swoim podpisie miesjce skotkań - aby uniknąć zamieszania ( oczywiście Ci co mają ) :wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy na Gliwickich 3 furke z mocą 250+ :)[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:25_________________________________________________a jeszcze troche i 4 będzie Pucek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elitke i nie tylko :hi:

Nadal remontuje więc nie wiem czy jutro uda mi sie do was zawitać :mysli:

Niby remont :gwizdanie:.......... a odkąd sie za dresowozem rozgląda to spoty opuszcza :disgust:

to i tak cud, że jeszcze mu konta nie zablokowali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc opony 15" są tańsze zdecydowanie, ale znów jak już nie będzie śniegu na asfalcie to na zakrętach będzie się poruszać porażająco beznadziejnie. 16" też lepiej wygląda niż 15"

Co masz na mysli żę na 15" będzie poruszać się porażająco beznadziejnie ?? :mysli:

Chodzi mi o to, że jak już wyjedzie się na asfalt to jazda po zakrętach na tych 15" felgach będzie podobna do jazdy obładowaną taczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mirek, chciałbym mieć 250 + :gwizdanie: nie da rady, jak pęknie na tych gratach 200 to będę się baaardzo cieszył :>

Arek, to jak to możliwe że u mnie na posesji było z 5 cm śniegu a u Ciebie nic? :naughty:

jak wiadomo też to dzisiaj mnie na spocie nie będzie :confused4: robota, Gregor, czy Ty będziesz miał te graty dla mnie gotowe? bo jeżeli tak to mam pewien pomysł :wink4:

ja spadam spać, będe po 13:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc opony 15" są tańsze zdecydowanie, ale znów jak już nie będzie śniegu na asfalcie to na zakrętach będzie się poruszać porażająco beznadziejnie. 16" też lepiej wygląda niż 15"

Co masz na mysli żę na 15" będzie poruszać się porażająco beznadziejnie ?? :mysli:

Chodzi mi o to, że jak już wyjedzie się na asfalt to jazda po zakrętach na tych 15" felgach będzie podobna do jazdy obładowaną taczką.

glowna role gra tu profil opony no i oczywiscie szerokosc opony. kompromisem bedzie 16" z opona 205/55 poniewaz u nas wiecej zima jezdzi sie na asfalcie niz po sniegu

Arek, to jak to możliwe że u mnie na posesji było z 5 cm śniegu a u Ciebie nic?

to jest bardzo ciekawe ale tak jest, a raczej bylo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor, czy Ty będziesz miał te graty dla mnie gotowe? bo jeżeli tak to mam pewien pomysł :wink4:

Kurde, elementy są przygotowane do spawania i dziś teoretycznie powinny się spawać, ale dostałem robotę grubszą od poniedziałku i nie wiem czy te sztuki dla ciebie zdążę skończyć bo trzeba to jeszcze poszlifować (czyt. wygładzić spawy po spawaniu) Ale postaram się, tak żebyś miał to już do założenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Warszawskich za to gwara :kox:

Z rańca nawet u mnie słonko świeciło i było ładnie to se pomyślałem, że niepotrzebnie spoty zostały już przeniesione na Forum może, a tu teraz słonka brak, jakaś mgła.... wilki :decayed: W sumie chyba dobrze, że na Forum będą te spoty, bo pogoda się szybko zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo

Witam witam, ja mam zamiar dzisiaj w koncu wpasc, popytac doswiadczonych klubowiczow o sprawy dotyczace a4 1.9.

Dla zainteresowanych biore laptopa , kabel vag . Mam nadzieje ze forumowicze pomoga mi zdiagnozowac niunie bo to moj pierwszy diesel i sie troszke gubie. Kilka bledow mam, a w dodatku zaliczylem lekkiego dzwona w srode i zawsze tez warto popytac o jakis warsztat.

Pozdrawiam forumowiczow i do zobaczenia :)

Tomq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, czy Ty jedziesz dzisiaj na spota?

śnieg był ale sie zmył, już dawno nie ma śladu, a Arku, ja o 4 nad ranem miałem tyle śniegu, potem już widziałem tylko trawke :)

Gregor, no było by fajnie, bo jak wiesz to za tydzień mnie znów nie będzie więc lipa, a tak to coś bym podziałał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...