Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja w sumie to nie wiem bo mam wkońcu Quattro no i 4 te same z dobrym bierznikiem opony letnie, więc chyba nie będzie źle, fakt faktem jeżdże z samego rana lub wieczora do lub z roboty, no a wtedy największy piździel, już widziałem komunikat o zmianie opon :naughty:

no i po głównych drogach, dwu pasmowych więc one nie mogą być w kiepskim stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja w sumie to nie wiem bo mam wkońcu Quattro no i 4 te same z dobrym bierznikiem opony letnie, więc chyba nie będzie źle, fakt faktem jeżdże z samego rana lub wieczora do lub z roboty, no a wtedy największy piździel, już widziałem komunikat o zmianie opon :naughty:

no i po głównych drogach, dwu pasmowych więc one nie mogą być w kiepskim stanie :)

opony czy drogi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie to nie wiem bo mam wkońcu Quattro no i 4 te same z dobrym bierznikiem opony letnie, więc chyba nie będzie źle, fakt faktem jeżdże z samego rana lub wieczora do lub z roboty, no a wtedy największy piździel, już widziałem komunikat o zmianie opon :naughty:

no i po głównych drogach, dwu pasmowych więc one nie mogą być w kiepskim stanie :)

jak bedziesz chcial sprzedac oponki daj znac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, ale te zimowe z ADRa?

w sumie to nie wiem czy sprzedam czy nie, bo bardziej zależy mi na 4 takich samych a tam mam 2 używane i 2 bieżnikowane, za to może się z ojcem wymienie bo on ma zimowe 17'' stalowe 4 continentale, więc mi by pasowało ale z drugiej strony w zimę na 17''? chore zleksza

wiem jedno, z czegoś w grudniu musze zrezygnować, albo program i zimówki + poczekanie i dozbieranie do instalacji gazowej albo gaz + program :decayed:

trudny wybór :mysli:

ale jak Mirek załatwi mi chip za 1000 zł to sprawa jest jasna, będzie wszystko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jadę z Wami

Tylko jestem ciekaw czy to pytanie :

PiteRRa i co jedziesz z nami ?

to z powodu:

1- żeby nas było więcej.

2- po prostu jestem lubiany :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

taka mała ankieta :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - dodaj 500 zł i Ci załatwie

I pamiętaj Pucek, że przy Q powinno się mieć wszystkie 4 opony takie same :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:24_________________________________________________ja już kończe robote i czekam na Was 18.30 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, obstawiam numer 1 :polew:

a głośniki grają? :)

własnie dostałem paczuszke, filterek ITG i pare gumek Samco, no i taśma izotermiczna, to czekam tylko na Gregora graty i konie przybywajcie :naughty:

hahahah Mirek, no wiesz co, takie plecy too ja też mam :polew:

wiem o oponkach, wiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrw a lepiej żebyś nie wiedział co sie stało

Mamy takiego jednego wspólnego kolegę (zamot taki że aż strach się bać) ;( ;( ;(

ale postaram się naprawić ten głośnik ;([br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:33_________________________________________________

Piter, obstawiam numer 1 :polew:

czyli jestem "Statystą" :confused4: ;( :kwasny::wallbash::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie widzę troche was dziś przyjedzie

ciekawe czy bielsko zawita :mysli:

gdzie tam - wrecz delegacja bym powiedział

A Bielsko chyba nie - no może Proton sie wyłamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że moi krajanie mnie nie wyd.... i sie pojawia w pełnym składzie :chytry:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:25_________________________________________________czester weź może aparat to jakieś fotki popstrykasz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że moi krajanie mnie nie wyd.... i sie pojawia w pełnym składzie :chytry:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:25_________________________________________________czester weź może aparat to jakieś fotki popstrykasz :cool1:

Mysle, ze sie przestrasza i nie przyjada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bym kupil jakies zimowki urzywane:) Pucek jeszcze jedno zamawiamy te centralne zamki ja sie zastanawiam nad dwoma tymi http://moto.allegro.pl/item758159133_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html lub http://moto.allegro.pl/item758611616_audi_a3_a4_a6_sterow_centr_zamka_z_domyk_szyb.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:54_________________________________________________jak cos to sie pytalem dorobienie pastylki z imo i wycinanie grota razem 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwiczanie - dzięki za wspólny zlocik w SK - fajnie się śmigało :wink4: no i niby taki spontan a troszke jednak nas było w sumie 20 autek :good: ( razem z naszą 7 osobową ekipą ) :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 22:28_________________________________________________Ps. Majki - zajebistą miałes fure jak jechałeś do SK :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...