Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

7 autek a ja nie mogłem jechać :wallbash: :wallbash:

jeszcze jeden taki numer i pożegnaj się z gwiazdką :polew:

A co dostanę vip-a :kox::decayed:

nie - dostaniesz od vipa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz uwaga będę poważny.

Dziękujemy za spocik, cieszymy się, że nasze bratnie spoty - mam tu na myśli Katowickie, bo w sumie Katowice należą do Śląska, więc są tak jakby naszą częścią, podlegają pod naszą jurysdykcję - się tak rozrosły i mają całkiem dobrze, dziękujemy ze wizytę licznej ekipy z Krakowa w ilości 1 auto (blb) i 2 osobników płci M.

Mamy nadzieję, że takie spoty będą odbywać się częściej...

I dziękuje Czester za zakupy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu w domu

Miron i Majki fajne te wasze B7 tylko szkoda że w drodze do kato myśleliście że jestem za Wami

a tu niespodzianka moje ADP daje sobie radę bardziej niż to się wydaje

A w drodze powrotnej to już wam nie chciałem przykrości robić i jechałem tylko na III biegu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 23:01_________________________________________________Czester czekamy na foty :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Czester - czekamy na foty - wkońcu fury ustawialiśmy 30min do foto :decayed:

Piterra - ADP daje radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pytam z ciekawośći a zlocik bardzo udany - dużo furek :good:

ankieta jeszcze troszke będzie wisiała - ostateczna decyzja oczywiście zapadnie przed piątkiem, choć narazie widzę bardzo wyrównane głosowanie - nie ułatwiacie mi zadania z decyzją :confused4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Miron furke fajną miałem do SK hehe tylko jakoś tak ostrożnie nią jechałem że mnie Pitek zrobił swoją czerwoną strzałą :tongue4: Ale za to spowrotem przynajmniej mi sie kierownice w turbo przeczyściły bo ten gość w tej srebrnej Octavii był nieugięty i chciał pokazać wyższość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Miron furke fajną miałem do SK hehe tylko jakoś tak ostrożnie nią jechałem że mnie Pitek zrobił swoją czerwoną strzałą :tongue4: Ale za to spowrotem przynajmniej mi sie kierownice w turbo przeczyściły bo ten gość w tej srebrnej Octavii był nieugięty i chciał pokazać wyższość

hehe - widziałem że jakoś się go uczepiłeś, mi też siedział na tyłku na wylocie z SK - ale tylko chwile :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czester widzę, że dziś sumienni zastępujesz Guru, albo starasz się o klubowicza i już ćwiczysz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Dzięki za wczorajszego spota w Kato , fajnie było + frekfencja dopisała :good:

Czester - jak już było wspomniane , co z fotami ?? :naughty:

Szkoda że musiałem się pozbierać tak szybko :confused4: co do mojego problemu - jak wracałem to nadal mi waliło, zobaczyłem się z moim mechanikiem - przejechaliśmy się i jak na złość nic :wallbash: a dzisiaj w drodze do pracy znów to samo...złośliwość rzeczy martwych. Ale już wiem chyba w jakich najczęściej momentach to słychać , a mianowicie : przy prędkości 80-100km jak puszczam gaz lub jak wciskam sprzęgło , oraz np przy 40-60 jak wciskam sprzęgło i puszczam , wciskam i puszczam i trzymam wciśnięte. w piątek zostawiam auto i będzie myślał co to może być.ja się tam nie znam , ale jest opcja że np łożysko na sprzęgle lub (teraz mogę palnąć głupotę) jakiś przegług tam na sprzęgle ?? czekam na wasze bezcenne opinie :notworthy:

po pracy jadę zmienić na zimówki , zobaczę wtedy co i jak i czy nadal

ehh , sam już nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na wstępie txn za spota wszystkim

tak jak wspominałem wcześniej ja teraz postaram się zwerbować ludzi z katowic na spota do was w piatek lecznapewno na 18 to sie nie uda dojechac jak juz to myślę że 19 : 00 19:30 bedzie realną godziną raz jeszcze txn panowie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...