Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

też miałem jechać ale z j**aną pracą nie szło pokombinować :kwasny::kwasny: obowiązkowa sobota :kwasny: pierdolenie w bambus :kwasny:

sorka Egon :wink: szczęścia Młodej Parze :wink::wink:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

I kieliszek :decayed:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Polko jedziesz jutro na Rock'n'Low Tuning Show?

Podepnę się i zgłaszam swoją chęć wyjazdu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Łezka w oku Egona na nasz widok... BEZCENNA!!! Warto było cisnąć te ponad 5ookm by ją zobaczyć!!! :naughty:

Ja jako, no powiedzmy organizator :decayed: tego wszystkiego, chciałem podziekować za hojność Panowie,ani jedna osoba, do której sie zwrociłem nie odmówiła, bez Was by tej całej akcji i prezentu nie było :notworthy:

mam nadzieje, że ta tradycja na stałe zagości w naszej ekipie, bo miło wiedzieć, że nie jest sie tylko nickiem na forum, a dobrym kumplem dla innych!!! :wink:

Fotki niy momy, było nos trzech... Polko z Dydem trzymali banner a ja z prezentem podbiłem... nie było komu zrobić zdjęcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Łezka w oku Egona na nasz widok... BEZCENNA!!! Warto było cisnąć te ponad 5ookm by ją zobaczyć!!! :naughty:

Ja jako, no powiedzmy organizator :decayed: tego wszystkiego, chciałem podziekować za hojność Panowie,ani jedna osoba, do której sie zwrociłem nie odmówiła, bez Was by tej całej akcji i prezentu nie było :notworthy:

mam nadzieje, że ta tradycja na stałe zagości w naszej ekipie, bo miło wiedzieć, że nie jest sie tylko nickiem na forum, a dobrym kumplem dla innych!!! :wink:

Fotki niy momy, było nos trzech... Polko z Dydem trzymali banner a ja z prezentem podbiłem... nie było komu zrobić zdjęcia :decayed:

:kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

...byliśmy, życzenia złożyliśmy...młodych obadaliśmy i...fakt faktem flaszeczki przywieźliśmy :decayed:

...Egon zaskoczony na maxa:kox:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Majkel..też mam taką nadzieję (że zagości w naszym "menu"), że nawet na drugi koniec Polski pojedziem jak będzie trzeba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Majkel..też mam taką nadzieję (że zagości w naszym "menu"), że nawet na drugi koniec Polski pojedziem jak będzie trzeba:decayed:

po wczorajszym dniu, na zawsze już chyba pozostanie określenie "kącek za Wrocław" :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Majkel..też mam taką nadzieję (że zagości w naszym "menu"), że nawet na drugi koniec Polski pojedziem jak będzie trzeba:decayed:

po wczorajszym dniu, na zawsze już chyba pozostanie określenie "kącek za Wrocław" :grin::grin::grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: dobry :hi:

. na pewno Egon wstawi fotki

.jak dojdzie do siebie i zrozumie co zrobił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dopiero we wrześniu, wspominał że teraz na jakieś wczasy się wybierają :wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Wczoraj Dydo przekonał się, że "kącek" to pojecie względne :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Majkel..też mam taką nadzieję (że zagości w naszym "menu"), że nawet na drugi koniec Polski pojedziem jak będzie trzeba:decayed:

po wczorajszym dniu, na zawsze już chyba pozostanie określenie "kącek za Wrocław" :grin::grin::grin:

:polew: dokładnie...od wczoraj, to będzie się głównie kojarzyło z Dydem:grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Ale to chyba dopiero we wrześniu, wspominał że teraz na jakieś wczasy się wybierają :wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Wczoraj Dydo przekonał się, że "kącek" to pojecie względne :grin::grin::grin:

noo...a najlypsze sam to było...Dydo godoł bez telenom z dziołszkom...:decayed::"ocieplomy właśnie z tatom chałpa, ale tera momy przerwa, bo słońce zaszło nom na ściana...":decayed:

...a bylimy "kącek przed Wrockiym":polew:

abo to...:

Dydo "dobre najwyży podzielymy bosha na trzi...jo biera to co się krynci"

Polko "to je miska Dydo...a jo biera podstawa i krynciołki"

Dydo " a Tobie Maniek...kącek kabla"

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie miałem jak podjechać. Swoją drogą 280km jechałem 6h. Nawet traktor mnie wyprzedzał. Podłoga ze dwa razy oberwała. Ograniczenie do 70 km/h w praktyce dla mnie oznaczało 30 :facepalm:

Wszystkiego najlepszego dla młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fajnie że plan się powiódł i Egon z Żoną mieli fajną niespodziankę, jak wiadomo byłem na weselu i z tego względu nie mogłem jechać a szkoda :decayed:

Muszę na łaźni zapytać Dyda o ten kącek:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: .....

Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary

btw....ciekawe jak tam po ich pierwszej wspólnej nocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...