Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Zna się ktoś na pralkach?

Jestem na etapie kupna, pralka powinna spełniać poniższe kryteria:

- ładowana od frontu

- głębokość do 45cm

- 6kg załadunku

- prędkość wirowania min 1200obr/min

- w miarę rozsądne zużycie prądu/wody

Zastanawiam się nad firmami:

- Samsung, niezłe parametry, przyzwoita cena, ciekawy design, funkcja Eco Bubble - ktoś miał z tą funkcją do czynienia? działa to ?

- LG - z uwagi na cichy silnik indukcyjny

- Gorenje - nie jest robiona w Chinach, niezłe parametry

jakieś podpowiedzi ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pelen automat tzn ... daje mojej ciuchy i ona pierze ... :D:D:D polecam ta funkcje bo serio daje rady ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Zna się ktoś na pralkach?

Jestem na etapie kupna, pralka powinna spełniać poniższe kryteria:

- ładowana od frontu

- głębokość do 45cm

- 6kg załadunku

- prędkość wirowania min 1200obr/min

- w miarę rozsądne zużycie prądu/wody

Zastanawiam się nad firmami:

- Samsung, niezłe parametry, przyzwoita cena, ciekawy design, funkcja Eco Bubble - ktoś miał z tą funkcją do czynienia? działa to ?

- LG - z uwagi na cichy silnik indukcyjny

- Gorenje - nie jest robiona w Chinach, niezłe parametry

jakieś podpowiedzi ? :wink:

Ja mam samsunga, na początku cicha, teraz troszkę głośniejsza ale od 2 lat daje radę, tylko że ja mam na chyba 7kg czy 9kg i 60 głębokość. Powiem szczerze że byłem sceptycznie nastawiony na funkcje srebra ale muszę powiedzieć że to cholerstwo działa :whistling: Nie wiem jak te nowe ale to co mi się jeszcze nie podoba to to że słabo wysuwa się szuflada na proszek tzn. za mało :wink: Reszta bez zastrzeżeń

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

PS. Polecam Miele :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co byś nie kupił to będzie to samo :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Miałem kiedyś whirlpoola i byłem mega zadowolony, indesit mega szajs, to samo ardo, teraz chyba już nie ma, miałem też zachwalanego kiedyś Aristona ale też lipa, zerknij tu:

Rzetelny ranking producentów pralek! Tysiące głosów.

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Ja bym spróbował LG ale idź do sklepu i porównaj, może znajdziesz jakieś mankamenty w danym modelu i wybierzesz inny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Ja bym spróbował LG ale idź do sklepu i porównaj, może znajdziesz jakieś mankamenty w danym modelu i wybierzesz inny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG od niecałego roku. Ten z tych nowych z silnikiem zabudowanym "Direct Drive". 10 lat gwarancji przemawia ale nie daj się zwieść jest to tylko na zespół napędowy. Reszta 2 lata. Spisuje się odpukać dobrze. Leci 3-4 prania w tygniu. Niby jest program że można prać dzieci ale jeszcze nie testował z powodu ich braku :polew::polew::polew:. Reszta gites.

Jak byś się zdecydował na LG to lepiej dobrze patrzeć po parametrach. Ja sam szukałem dość długo bo zmiana jednej literki w oznaczeniu modelowym robiła dużą różnicę w parametrach. Jak będę w doma to podam Ci oznacznie (czyli za jaiś tydzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG od niecałego roku. Ten z tych nowych z silnikiem zabudowanym "Direct Drive". 10 lat gwarancji przemawia ale nie daj się zwieść jest to tylko na zespół napędowy. Reszta 2 lata. Spisuje się odpukać dobrze. Leci 3-4 prania w tygniu. Niby jest program że można prać dzieci ale jeszcze nie testował z powodu ich braku :polew::polew::polew:. Reszta gites.

Jak byś się zdecydował na LG to lepiej dobrze patrzeć po parametrach. Ja sam szukałem dość długo bo zmiana jednej literki w oznaczeniu modelowym robiła dużą różnicę w parametrach. Jak będę w doma to podam Ci oznacznie (czyli za jaiś tydzień)

jest jakoś super cicha ta pralka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest zdecydowanie cichsza od standardowej. Trochę ją przy wirowaniu słychać. Jak chcesz to podjedź w przyszły tydzień zrobić pranie. Po wczasach będzie dużo :grin::grin:

A tak serio to zapraszam zobaczysz co i jak sobie, na wystawie czy te co stoją i piorą w sklepie nie oddają wszystkiego. Nasz kosztował 1299 z tego co pamiętam ale są i modele za 4,5 kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Czy znacie właściciela b6 czarnej sline zew avant tylni zderzak z wydechem z 1.8t + pzednie logo OOOO pomalowane na czarno

parkującej pod NGK w gliwicach ? ReJ SGL 2..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Czy znacie właściciela b6 czarnej sline zew avant tylni zderzak z wydechem z 1.8t + pzednie logo OOOO pomalowane na czarno

parkującej pod NGK w gliwicach ? ReJ SGL 2..........

A co chcesz mu zaj....ć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee :) pracujemy w tej samej firmie a chciałbym dopytać paru szczegółów odnośnie a4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee :) pracujemy w tej samej firmie a chciałbym dopytać paru szczegółów odnośnie a4 :)

Grzesiek to napisz mu kartke albo przyczaj się przy jego aucie :decayed:

siema :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba on ma na późniejszą zmianę, jak miałbym czekać to bym potem z gliwic nie wyjechał

teraz to jest tragedia, ósemki zamknęli, portowa zamknięta, Jana śliwki też większość ze strefy popiernicza na łąbędy potem na toszecką itd.

korki o 14 są niesamowite, są skróty ale po dzirach co jest nie na mój gwint, sam widziałeś .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...