Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

kiera fajna - jeszcze tam jest :mysli:

Hehe zescie sie podjarali ja z tej aukcji wyrwałem tylko kiere, gałke zmiany biegów i kompletny tunel z Rnsem, fotele pozostają u właściciela bo mi alcantra nie leży :disgust:

Poczekam az bedzie taka szara pełna skóra :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:34_________________________________________________

no to Majki teraz fura jak nowa będzie :naughty:

No mysle ze środek bedzie bardziej przyjemny tylko jeszcze nie wiem co Ewie powiedziec :gwizdanie:

Kochanie przyszła paczka z czesciami do audi za 2..... tys zapłacisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Arek połowki nie przymierzałem a koszule są ok i pewnie zamówią u Ciebie jeszcze polówy na lato

Jeszcze raz dzieki

ciesze sie ze jestes zadowolony i oczywiscie polecam sie na przyszlosc :rolleyes:

wyrwałem tylko kiere, gałke zmiany biegów i kompletny tunel z Rnsem

super :good:

fotele pozostają u właściciela bo mi alcantra nie leży

no co ty gadasz, alkantara jest mega :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera fajna - jeszcze tam jest :mysli:

Hehe zescie sie podjarali ja z tej aukcji wyrwałem tylko kiere, gałke zmiany biegów i kompletny tunel z Rnsem, fotele pozostają u właściciela bo mi alcantra nie leży :disgust:

Poczekam az bedzie taka szara pełna skóra :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:34_________________________________________________

no to Majki teraz fura jak nowa będzie :naughty:

No mysle ze środek bedzie bardziej przyjemny tylko jeszcze nie wiem co Ewie powiedziec :gwizdanie:

Kochanie przyszła paczka z czesciami do audi za 2..... tys zapłacisz :polew:

hehehe a wszyscy myśleli o fotelach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jetem :decayed:

W gwoli wyjaśnienia na Gliwicach nie kasuje tylko na II Urodzinach a to dlatego że tam jak wchodzę to chcę wiedzieć co będzie zaplanowane i jak zorganizowane na Urodziny Spotów Śląskich a nie przebijać się przez 10 stron spamu żeby przeczytać jeden post na temat i zaś pięć stron spamu. Do takiego pisania bez sensu są Gliwice czy Katowice jak kto woli.

Ps. Kasować będę bo po to dostałem tą opcję jak się komuś nie podoba to skargi do Lukaszr'a albo Huga :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz mialem okazje przejechac sie samochodem z alkantara i sie zakochalem i jak znajde na allegro kompletne fotele z niebieska alkantara do B5 to musza byc moje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK spadam spac :hi: pewnie rano niezły spam bedzie do nadrobienia bo forum fajnie i szybko działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jetem :decayed:

W gwoli wyjaśnienia na Gliwicach nie kasuje tylko na II Urodzinach a to dlatego że tam jak wchodzę to chcę wiedzieć co będzie zaplanowane i jak zorganizowane na Urodziny Spotów Śląskich a nie przebijać się przez 10 stron spamu żeby przeczytać jeden post na temat i zaś pięć stron spamu. Do takiego pisania bez sensu są Gliwice czy Katowice jak kto woli.

Ps. Kasować będę bo po to dostałem tą opcję jak się komuś nie podoba to skargi do Lukaszr'a albo Huga :tongue4:

ale wazny ja cie piernicze spadam stad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś nie podoba to skargi do Lukaszr'a albo Huga

no i za chwile beda mieli skrzynki pelne :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego pisania bez sensu są Gliwice czy Katowice jak kto woli.

hmm kolego na Katowickich wszystkie rozmowy są z sensem :decayed::wink4: to tak dla wyjaśnienia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego pisania bez sensu są Gliwice czy Katowice jak kto woli.

hmm kolego na Katowickich wszystkie rozmowy są z sensem :decayed::wink4: to tak dla wyjaśnienia :polew:

No no to tak jak u nas :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:44_________________________________________________

:hi: wieczorkiem

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jetem :decayed:

W gwoli wyjaśnienia na Gliwicach nie kasuje tylko na II Urodzinach a to dlatego że tam jak wchodzę to chcę wiedzieć co będzie zaplanowane i jak zorganizowane na Urodziny Spotów Śląskich a nie przebijać się przez 10 stron spamu żeby przeczytać jeden post na temat i zaś pięć stron spamu. Do takiego pisania bez sensu są Gliwice czy Katowice jak kto woli.

Ps. Kasować będę bo po to dostałem tą opcję jak się komuś nie podoba to skargi do Lukaszr'a albo Huga :tongue4:

oj chyba miron będzie musiał użyć siły perswazji i to nie ustnej :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o nie spamowanie w watku Urodzin też proszę - to i bez kasowania się obejdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować będę bo po to dostałem tą opcję

.......... się skończy moderowanie w 30sec.

Miron czyń swoją powinność :gwizdanie:

Nie dostaliśmy tego żeby koło napisu Śląskie ładnie widniały dwa nicki moderatorów tylko żeby tego używać :cool1: Ciekawe że jak Lukaszr robił porządek w wątkach na moją prośbę to nikt tego nie widział i nikomu to nie przeszkadzało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować będę bo po to dostałem tą opcję

.......... się skończy moderowanie w 30sec.

Miron czyń swoją powinność :gwizdanie:

Nie dostaliśmy tego żeby koło napisu Śląskie ładnie widniały dwa nicki moderatorów tylko żeby tego używać :cool1: Ciekawe że jak Lukaszr robił porządek w wątkach na moją prośbę to nikt tego nie widział i nikomu to nie przeszkadzało :cool1:

dobra ważniaku ...idę na SK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować będę bo po to dostałem tą opcję

.......... się skończy moderowanie w 30sec.

Miron czyń swoją powinność :gwizdanie:

Nie dostaliśmy tego żeby koło napisu Śląskie ładnie widniały dwa nicki moderatorów tylko żeby tego używać :cool1: Ciekawe że jak Lukaszr robił porządek w wątkach na moją prośbę to nikt tego nie widział i nikomu to nie przeszkadzało :cool1:

dobra ważniaku ...idę na SK

Pa pa :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...