Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

BRY! :hi:

Ja mam za daleko do was, żeby w pojedynkę jechać :wink4:

to bierz żonę i będzie Was dwoje :decayed:

Żonę.... tak, hehe :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ?

Ojjjj przyjacielu... każdy pecetowiec chciałby zagrać w GT 5 na Pc ale to nigdy nie było możliwe i nie bedzie.

Wzmianka o wersji PC wypowiedziana przez samego Yamauchiego brzmi całkiem "owocnie". "Być może użytkownicy pecetów wreszcie będą mieli okazję uruchomić Gran Turismo na swoich maszynach jednakże tylko w trybie B-Spec "

Ten mega symulator jest przewidziany tylko na PS3 i bardzo dobrze bo moim zdaniem zawsze to była gra tylko konsolowa sony i niech tak zostanie. Malo tego Sony nie wyda normalnej wersji na inna platforme niż PS3 ewentualnie jeszcze na najnowsze PSP którego premiera zapowiadana jest na połowe tego roku choćby z tego wzgledu iż wraz w wydaniem tej gry bardzo mocno wzrosła sprzedaż najdrozszej konsoli... bo przeca Xbox i np.Wii sa po prostu tansze mało tego mozna je porezac i mieć gry za free a nie tak jak w przypadku czarnej soni nowosci za 199zł. Ale tez Xbox czy Wii nie maja Blu-raya... a co do dostepnosci i mnogosci akcesorii to również Sony bije konkurencje na łeb i szyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Cześć

kompletnie nie wyspany, po obiadku, teraz trochę ruchu i zadupiam 4 km z psem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

BRY! :hi:

Ja mam za daleko do was, żeby w pojedynkę jechać :wink4:

to bierz żonę i będzie Was dwoje :decayed:

Żonę.... tak, hehe :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ?

Ojjjj przyjacielu... każdy pecetowiec chciałby zagrać w GT 5 na Pc ale to nigdy nie było możliwe i nie bedzie.

Wzmianka o wersji PC wypowiedziana przez samego Yamauchiego brzmi całkiem "owocnie". "Być może użytkownicy pecetów wreszcie będą mieli okazję uruchomić Gran Turismo na swoich maszynach jednakże tylko w trybie B-Spec "

Ten mega symulator jest przewidziany tylko na PS3 i bardzo dobrze bo moim zdaniem zawsze to była gra tylko konsolowa sony i niech tak zostanie. Malo tego Sony nie wyda normalnej wersji na inna platforme niż PS3 ewentualnie jeszcze na najnowsze PSP którego premiera zapowiadana jest na połowe tego roku choćby z tego wzgledu iż wraz w wydaniem tej gry bardzo mocno wzrosła sprzedaż najdrozszej konsoli... bo przeca Xbox i np.Wii sa po prostu tansze mało tego mozna je porezac i mieć gry za free a nie tak jak w przypadku czarnej soni nowosci za 199zł. Ale tez Xbox czy Wii nie maja Blu-raya... a co do dostepnosci i mnogosci akcesorii to również Sony bije konkurencje na łeb i szyje...

Szkoda, nie wiedziałem że wogóle nie ma tego na PC. Grałem w to u kumpla jeden wieczór i muszę powiedzieć że byłem w szoku :shocked::slina: NFS HP w porównaniu z Gran turismo 5 to game boy dla niemowląt :gwizdanie: Coś pięknego ta gra :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograj sobie Gregory w Forzę :gwizdanie:

spiertalam na miasto :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bry>

:hi: Cześć

kompletnie nie wyspany, po obiadku, teraz trochę ruchu i zadupiam 4 km z psem :kox:

to kolegów nie masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

BRY! :hi:

Ja mam za daleko do was, żeby w pojedynkę jechać :wink4:

to bierz żonę i będzie Was dwoje :decayed:

Żonę.... tak, hehe :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ?

Ojjjj przyjacielu... każdy pecetowiec chciałby zagrać w GT 5 na Pc ale to nigdy nie było możliwe i nie bedzie.

Wzmianka o wersji PC wypowiedziana przez samego Yamauchiego brzmi całkiem "owocnie". "Być może użytkownicy pecetów wreszcie będą mieli okazję uruchomić Gran Turismo na swoich maszynach jednakże tylko w trybie B-Spec "

Ten mega symulator jest przewidziany tylko na PS3 i bardzo dobrze bo moim zdaniem zawsze to była gra tylko konsolowa sony i niech tak zostanie. Malo tego Sony nie wyda normalnej wersji na inna platforme niż PS3 ewentualnie jeszcze na najnowsze PSP którego premiera zapowiadana jest na połowe tego roku choćby z tego wzgledu iż wraz w wydaniem tej gry bardzo mocno wzrosła sprzedaż najdrozszej konsoli... bo przeca Xbox i np.Wii sa po prostu tansze mało tego mozna je porezac i mieć gry za free a nie tak jak w przypadku czarnej soni nowosci za 199zł. Ale tez Xbox czy Wii nie maja Blu-raya... a co do dostepnosci i mnogosci akcesorii to również Sony bije konkurencje na łeb i szyje...

Szkoda, nie wiedziałem że wogóle nie ma tego na PC. Grałem w to u kumpla jeden wieczór i muszę powiedzieć że byłem w szoku :shocked::slina: NFS HP w porównaniu z Gran turismo 5 to game boy dla niemowląt :gwizdanie: Coś pięknego ta gra :slina:

Widzisz NFS jest wydawany na wszystkich platformach bo liczy się tylko komercja dla ich wydawców... moim zdaniem ostatni NFs jest bardzo slaby i nawet nie mozna go porównac z GT... jezeli chodzi o serie gier panów z EA to ja czekam na druga odsłone Shifta a takie serie jak własnie Gran Turismo czy Tekken sa wydawane tylko na PS3...i napedzaja rynek konsolowy, pecetowe tytuły nigdy nie dorównają konsolowym z mega tradycjami...[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:48_________________________________________________

Jest wogóle, Forza na PC ?

Pucławie... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Forza to również tytuł zastrzeżony dla konsol Microsoftu czy Xboxa i ten tytuł rownierz nigdy nie zostanie wydany na PC... a dlaczego???? Dlatego że Microsoft walczy z Sony właśnie tymi tytułami... czyli odwieczne starcie tytanów jakim jest wojna miedzy Forzą a Sonowym Gran Turismo...

Gregory czekaj na nowego Shifta... on bedzie na PC i na pewno będzie wielkim hitem o niebo wiekszym niż HP.... :good: Shift 2 to Tytuł dla ktorego dzieciaki bedą kupowac mocniejsze karty graficzne... :evil: i nie na daremno producenci nowego Shifta z tytułu wyrzuicli nazwe Need For speed ktory jest już kojarzony niestety z słabymi arkadówkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario co za wyczerpująca odpowiedź :good: I już nie muszę szukać po Google :wink4: Tak więc albo zakup konsoli, albo gra u kumpla przy browarku. U niego TV 42" LCD + Gran Turismo 5 i kopara się cieszy jak się bokiem chodzi Golfem R32 z aktywnym dyferencjałem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario co za wyczerpująca odpowiedź :good: I już nie muszę szukać po Google :wink4: Tak więc albo zakup konsoli, albo gra u kumpla przy browarku.

kup konsole to będziemy u ciebie grac po co do kumpla chodzić jak możesz sam kumpli zapraszać na grę przy piwku :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181085.msg2119051#msg2119051[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________jako że często nie korzystam z GG a dzisiaj akurat wszedłem to tak z nudów poprzeglądałem sobie archiwum i patrzcie co znalazłem :decayed: pewnie nie zgadniecie od kogo to :polew:

szkoda że tylko tyle :gwizdanie:

2218826 (9-04-2010 16:02)

miron ty gnojuz jak nie skonczysz na mnie nadawac na forach to mnie popamietasz bo chyba najwidoczniej chcesz wp***dol

2218826 (9-04-2010 16:05)

i ta twoja audiczka lakierek straci[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 23:24_________________________________________________ :polew: :polew:

Pamiętajcie - jestem gnojem przez "z" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że często nie korzystam z GG a dzisiaj akurat wszedłem to tak z nudów poprzeglądałem sobie archiwum i patrzcie co znalazłem :decayed: pewnie nie zgadniecie od kogo to :polew:

szkoda że tylko tyle :gwizdanie:

2218826 (9-04-2010 16:02)

miron ty gnojuz jak nie skonczysz na mnie nadawac na forach to mnie popamietasz bo chyba najwidoczniej chcesz wp***dol

2218826 (9-04-2010 16:05)

i ta twoja audiczka lakierek straci[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 23:24_________________________________________________ :polew: :polew:

Pamiętajcie - jestem gnojem przez "z" :polew:

:polew: :polew: ale masz wspomnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, wiem że nie ma Forzy na PC, napisałem mu żeby sobie pograł, wtedy zobaczy różnicę między Forzą a GT

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________aaa Pitek, kolegów mam, ale mieszkają daleko :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________Miron, Ty bandyto, jak możesz tak niszczyć życie tym biednym znajomym :polew:

noo i to na tyle :naughty:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...