Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba nie mówicie o tej czarnej 911?? :cool1: Tylko o tym fioletowym porshe?? Fioletowe robiło 13 sek et a na mokrym 14.1

911 czarne robiło 11,2- czyli sek lepiej jak Colt Evo a Colt evo było widać jaki wiater robił.

A wiadomo już coś o Kamieniu kiedy coś tam się odbędzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja też będę, pooglądacie moje auto (pierwsze) :D dziś jade na spot do katowic:P

Jak by ktoś mógł zabrać Vag-a, chciałbym się coś dowiedzieć o moim autku, mam je od niedawna, jestem zielony

patrzcie co za leszcz na pierwszym spocie o vagowanie prosi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:54_________________________________________________

Krolu wpadaj - zapraszamy - choć trudno powiedzieć komu uda się jutro być :confused4: ale bądźmy dobrej myśli :wink4:

miron twój błąd :evil: :evil: [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:56_________________________________________________

avanty mogą miec i 300 kM i tak są do bani :D

prawda sprzed 2 lat nadal aktualna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też będę, pooglądacie moje auto (pierwsze) :D dziś jade na spot do katowic:P

Jak by ktoś mógł zabrać Vag-a, chciałbym się coś dowiedzieć o moim autku, mam je od niedawna, jestem zielony

patrzcie co za leszcz na pierwszym spocie o vagowanie prosi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:54_________________________________________________

Krolu wpadaj - zapraszamy - choć trudno powiedzieć komu uda się jutro być :confused4: ale bądźmy dobrej myśli :wink4:

miron twój błąd :evil: :evil: [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:56_________________________________________________

avanty mogą miec i 300 kM i tak są do bani :D

prawda sprzed 2 lat nadal aktualna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiem wiem ale u mnie cosik sie zesrało nie wiem co było grane- never mind we wtorek eSa robi papa wróci na nowych siłach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w grupie STREET AWD nawet mając 500 koni będzie problem przy takich autach :decayed:

za to w grupie AWD TURBO było by łatwiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu bo w tej chwili nie ma dlamnie konkurencji... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu bo w tej chwili nie ma dlamnie konkurencji... :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu bo w tej chwili nie ma dlamnie konkurencji... :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

Ale na pocieszenie jadąc do Krakowa na lotnisko pogoniłem na autostradzie A5 2,0tdi ... jechał koleś z laską... chyba mu narobiłem wstydu.... :decayed: bo chwile po tym jak mi musiał zjechać to pytał na CB co siedzi w Leonie bo gniótł ile mógł a systuacja była idealna tzn. wyprzedzały się tiry on zaraz za ciężarówką a ja za nim... tir wyprzedził i zjechał i koleś od razu but ale ja byłem na to przygotowany... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ze szkolenia :) Mario, ty tak jak braciszek, napinka musi być hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ze szkolenia :) Mario, ty tak jak braciszek, napinka musi być hehe

Jaka tam napinka... fakty panie fakty... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 06:18_________________________________________________Miron czy to czasem Ciebie nie widziałem wczoraj wieczorkiem około 18.25 na Toszeckiej w Gliwicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...