Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 297 i jakoś na zawieszenie nie narzekam, narzekają Ci którzy wkładają chiński szajs w nieodpowiedni sposób, aaa i wymieniają wahacz po wahaczu, nie parami :rolleyes:

:hi:

skoro tak piszesz to np. skoro pada mi przedni dolny wahacz to co mam oba dolne wymienić?

tak , wymieniasz przedni i tylny dolny i będzie :good:

ten przedni zdążył uszkodzić tylny więc to tylko kwestia czasu byś musiał wymienić również jego :wink4:

przerobiłem to na własnej kieszeni :wink4:

tiaaa tylko że dolne wahacze najdroższe :confused4: i tu jest ten ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ale i tak w parze za jednym razem i postojem samochodu są tańsze w wymianie niż gdy 2 razy Ci to ktoś robi

na dzień dobry "kilka" :gwizdanie: :wink4: złotków więcej wywalasz ale w perspektywie czasu bardziej Ci to się opłaci :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak w parze za jednym razem i postojem samochodu są tańsze w wymianie niż gdy 2 razy Ci to ktoś robi

na dzień dobry "kilka" :gwizdanie: :wink4: złotków więcej wywalasz ale w perspektywie czasu bardziej Ci to się opłaci :wink4::)

pewnie masz rację ale dolne wahacze bym sam wymienił bo dostęp do śrub jest lepszy niż w przypadku przedniego górnego wahacza przy którym trzeba kolumnę opuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja ale ten uszkodzony już uszkadza w jakimś stopniu tego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja ale ten uszkodzony już uszkadza w jakimś stopniu tego drugiego

no tak bo w zeszłym roku górny przedni uszkodził mi końcówkę drążka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu kupiłem całego Lema i to dopiero dało po d*pie :gwizdanie: a tym bardziej, że mam gewinde na pokładzie, więc oszczedności by mi się nie opłacały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeśmy się nie dogadali bo myślałem że rozmawiamy o tych z mojego linka. To mówisz że te RS6 takie lekkie?

czy takie jakies super lekkie to niewiem, ale ciezkie niesa

Odnośnie felg, bo widzę że była niezła dyskusja, przerobiłem każdy rozmiar felg i coś mogę od siebie napisać, każdy kto chce dużo jeździć bez większych wymian w układzie kierowniczym/zawieszenia to niech ładuje do auta max 16'', ale też nie jest powiedziane że jeżdżąc na 16'' co pół roku nie wymienisz ani jednego wahacza :gwizdanie: jak zakładasz chinole na dodatek źle je zakładasz...jak wjeżdżasz w dziury to się nie dziw

Jeżeli ktoś się pisze na 17'' to moim zdaniem nie warto, 18'' to złoty środek bo różnicy w komforcie między 17'' a 18'' nie zobaczysz, no może bardzo minimalna, a jak już ktoś chce poszaleć to 19'' bo i tak różnicy między 18'' nie ma, jest tak czy siak twardo, wiadomo, do takich felg nie nadaje się zawias 1be tylko najmniej -40mm bo co to za sens? duża felga i koza? :decayed:

wszystko w temacie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeśmy się nie dogadali bo myślałem że rozmawiamy o tych z mojego linka. To mówisz że te RS6 takie lekkie?

czy takie jakies super lekkie to niewiem, ale ciezkie niesa

Odnośnie felg, bo widzę że była niezła dyskusja, przerobiłem każdy rozmiar felg i coś mogę od siebie napisać, każdy kto chce dużo jeździć bez większych wymian w układzie kierowniczym/zawieszenia to niech ładuje do auta max 16'', ale też nie jest powiedziane że jeżdżąc na 16'' co pół roku nie wymienisz ani jednego wahacza :gwizdanie: jak zakładasz chinole na dodatek źle je zakładasz...jak wjeżdżasz w dziury to się nie dziw

Jeżeli ktoś się pisze na 17'' to moim zdaniem nie warto, 18'' to złoty środek bo różnicy w komforcie między 17'' a 18'' nie zobaczysz, no może bardzo minimalna, a jak już ktoś chce poszaleć to 19'' bo i tak różnicy między 18'' nie ma, jest tak czy siak twardo, wiadomo, do takich felg nie nadaje się zawias 1be tylko najmniej -40mm bo co to za sens? duża felga i koza? :decayed:

wszystko w temacie :good:

wychodzi na to że nie ma różnicy między 17' a 19' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że pomiędzy 20 a 19 też różnicy nie ma :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 15:47_________________________________________________więc jak macie kupować 17 to już lepiej od razu 20 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeśmy się nie dogadali bo myślałem że rozmawiamy o tych z mojego linka. To mówisz że te RS6 takie lekkie?

czy takie jakies super lekkie to niewiem, ale ciezkie niesa

Odnośnie felg, bo widzę że była niezła dyskusja, przerobiłem każdy rozmiar felg i coś mogę od siebie napisać, każdy kto chce dużo jeździć bez większych wymian w układzie kierowniczym/zawieszenia to niech ładuje do auta max 16'', ale też nie jest powiedziane że jeżdżąc na 16'' co pół roku nie wymienisz ani jednego wahacza :gwizdanie: jak zakładasz chinole na dodatek źle je zakładasz...jak wjeżdżasz w dziury to się nie dziw

Jeżeli ktoś się pisze na 17'' to moim zdaniem nie warto, 18'' to złoty środek bo różnicy w komforcie między 17'' a 18'' nie zobaczysz, no może bardzo minimalna, a jak już ktoś chce poszaleć to 19'' bo i tak różnicy między 18'' nie ma, jest tak czy siak twardo, wiadomo, do takich felg nie nadaje się zawias 1be tylko najmniej -40mm bo co to za sens? duża felga i koza? :decayed:

wszystko w temacie :good:

wychodzi na to że nie ma różnicy między 17' a 19' :decayed:

na 19" nie jezdzilem ale miedzy 17-18 niema przynajmniej dla mnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując to jedynie koszt felg i opon robi różnicę między 17 a 20 cali :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:04_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja ale ten uszkodzony już uszkadza w jakimś stopniu tego drugiego

:no:, ja miałem u mnie już dwa razy wymieniany komplet ,prócz bananów, leci już na nich 30 tyś i dalej się trzymają, także niema reguły "że trzeba wymieniać parami" :cool1:

:siema: z wieczora [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:33_________________________________________________

Nie chwaląc się witam w gronie kierowców :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to gratki p.Kierowniczko :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do tematu to jeśli chodzi o 17 cali to w grę wchodzi opona 205 np na 45 czy 50, a w 18 zejść poniżej 225 jest ciężko (wiem, że są opony 205 na 18). Przy takich mocach jak moja fura lub podobne już czuć zamułe przy 225, czego przy 205 nie można powiedzieć bo to ORI szerokość w moim przypadku.Zawsze to opona 17 jest bardziej tania jak 18, profil wyższy co na naszych drogach ma znaczenie.[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:59_________________________________________________

Pamiętaj że B8 ma otwór centrujący 66,5 :wink4:

To nie problem.Pierścienie można kupić po taniemu w Knurowie.Kiedyś brałem :)

dokładnie u mojego szwagra :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracia gratki prawka :good::drunk:

Pucek poszukaj sobie już zawczasu kilku nowych misek olejowych

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam sierściuchy z wieczora[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:45_________________________________________________popisali byście trochę z bezrobotnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam sierściuchy z wieczora[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:45_________________________________________________popisali byście trochę z bezrobotnym :decayed:

Z bezrobotnymi nie piszemy bo wzięlibyście się za szukanie roboty a nie żyli z naszych podatków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam sierściuchy z wieczora[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:45_________________________________________________popisali byście trochę z bezrobotnym :decayed:

to załatw mi miejsce u Ciebie ,też bym nic nie robił za takie pieniądze :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...