Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

daje rade ... jak bym moja sprzedał to bym tez zakupil taka ale spoko i tak nie wiadomo czy to sie kiedys przyda :wink: a z czasem może wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

to co pisał Mario o małych nowych wozidełkach ...pamiętasz ??? rozmawialiśmy na spocie otym jego poście jakiś czas temu wrzuconym......

To wcale by nie było takie głupie :whistling:

Dokładnie ... jedyny minus to to że małe ale zależy co kto potrzebuje ... małe gokartowate prawie nowe ( mowa o takim dwu latku max 3 ) i wersja z DE na wypasie jak był ten ostatni VW Up z szklanym dachem i wszystkim co w to da sie wsadzić :decayed: i wszystko za 34 tyś zł

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Pany kto chetny na deski narty dupoloty w tygodniu ... ?????

Wpisywać się w temat zimowych wypadów narciarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pisał Mario o małych nowych wozidełkach ...pamiętasz ??? rozmawialiśmy na spocie otym jego poście jakiś czas temu wrzuconym......

To wcale by nie było takie głupie :whistling:

Dokładnie ... jedyny minus to to że małe ale zależy co kto potrzebuje ... małe gokartowate prawie nowe ( mowa o takim dwu latku max 3 ) i wersja z DE na wypasie jak był ten ostatni VW Up z szklanym dachem i wszystkim co w to da sie wsadzić :decayed: i wszystko za 34 tyś zł

nie wiem jak używki, ale nowe auta są droższe w DE jak u nas :wink:

A dokładnie w przypadku UPa - można wybrać identyczny wypas jak u nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stasiu ja mówie o takich wiesz rocznych lub dwuletnich ... na nowe mnie stać ... :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

A w DE łatwiej kupic wersje na max wypasie niż takie z polskiego salonu ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]A w DE łatwiej kupic wersje na max wypasie niż takie z polskiego salonu ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

true :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja sie nie upieram przy Up-ie bo sa tez małe skody itd. i bez kitu ale ja miałem we Włoszech na tydzien sparka w najbogatszej wersji i byl naprawde super ... nawet miał wydech wpasowany w zderzak i takie tam bajery nie mówiąc o klimatroniku parktronicku czujnikach zmierzchu deszczu navi alusach i takich zwykłych udogodnieniach .... a wskazówka z paliwa ledwo sie co ruszała. Oczywiscie to nie ruchliwy diesel ale autko mega tanie w utrzymaniu a na ladnym wypasie i nowoczesne ładne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłatrowcy :decayed:

Z tym czym dysponuje mój klekot to tylko zabawa na śniegu zostaje;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego gokarta z drugiego linku moge oddac leona nawet dziś ... autko młode ciekawe i dajace mega frajde z jazdy ... a z nowym Twigo miałem już doczynienia bo sa umnie w pracy z wypozyczalni i sa ciekawe .... nawet w zwykłych wersjach na średnim wypasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne takie małe - jeżeli masz dwa samochody do dyspozycji....

Jedno większe, drugie większe - w moim przypadku to nie wchodzi w grę, bo nie mam takiej potrzeby :whistling:

Potrzebuje jedno średnie/większe auto... A w tym curva A4, moje dziecko nie może już wyprostować nóg w foteliku jeżeli siedzi za mną :thumbdown:

Przełożyłem fotelik na drugą stronę - zobaczymy co będzie :doh:

Poważnie rozważam sprzedaż i zakup A6 C5, póki co na nowsze mnie nie stać :kwasny: czyt. nie chcę dzwonić do Providentu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze biale tez mega tylko cos za mało przejechane.

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

fajne takie małe - jeżeli masz dwa samochody do dyspozycji....

Jedno większe, drugie większe - w moim przypadku to nie wchodzi w grę, bo nie mam takiej potrzeby :whistling:

Potrzebuje jedno średnie/większe auto... A w tym curva A4, moje dziecko nie może już wyprostować nóg w foteliku jeżeli siedzi za mną :thumbdown:

Przełożyłem fotelik na drugą stronę - zobaczymy co będzie :doh:

Poważnie rozważam sprzedaż i zakup A6 C5, póki co na nowsze mnie nie stać :kwasny: czyt. nie chcę dzwonić do Providentu :decayed:

Ja śmigam 50 % samemu do pracy drugie 45% z moją czyli we dwoje i pozostale 5 % w max 3 osoby ... wczasy i tak samolotem a na lotnisko podwózka B8 :decayed: więc ja o tym mysle na serio ... mi by sie sprawdziło takie male autko. Nie potrzebuje dużego wozu ... Moja ma Clio od nowości i sie super sprawuje i ma nowe i zero stresu problemów itd. Wymiana oleju w ASO i to wszystko a koszty bardzo niskie.

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

fajne takie małe - jeżeli masz dwa samochody do dyspozycji....

Jedno większe, drugie większe - w moim przypadku to nie wchodzi w grę, bo nie mam takiej potrzeby :whistling:

Potrzebuje jedno średnie/większe auto... A w tym curva A4, moje dziecko nie może już wyprostować nóg w foteliku jeżeli siedzi za mną :thumbdown:

Przełożyłem fotelik na drugą stronę - zobaczymy co będzie :doh:

Poważnie rozważam sprzedaż i zakup A6 C5, póki co na nowsze mnie nie stać :kwasny: czyt. nie chcę dzwonić do Providentu :decayed:

Ja śmigam 50 % samemu do pracy drugie 45% z moją czyli we dwoje i pozostale 5 % w max 3 osoby ... wczasy i tak samolotem a na lotnisko podwózka B8 :decayed: więc ja o tym mysle na serio ... mi by sie sprawdziło takie male autko. Nie potrzebuje dużego wozu ... Moja ma Clio od nowości i sie super sprawuje i ma nowe i zero stresu problemów itd. Wymiana oleju w ASO i to wszystko a koszty bardzo niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki nie pojawi się dziecko, w zupełności mały samochód wystarcza :naughty:

Dokładnie tak ...j ana razie nie mam w planach przez najblizsze 2 , 3 lata wiec luz mi by takie twingo było w pyte ... a potem sie sprzeda i kupi B6 lub B7 w Avancie a na razie rocznik przebieg robi swoje ... i jak by mi ktos od tych dwoch linków zadzwonil ze sie zamieni to ide w ciemno na to.

---------- Post dopisany 12-01-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 23:59 ----------

Oferta - Suzuki Swift - SUZUKI SWIFT 1.3 !! W oryginalnym pakiecie Suzuki SPORT !! Poszerzona karoseria, 17'' calowe alufelgi, sportowy wydech, oryginalnie

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Oferta - Suzuki Swift - STAN TECHNICZNY I WIZUALNY BDB, KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ, MOZLIWE RATY, POZOSTAWIENIE SAMOCHODU W ROZLICZENIU. WYPOSA

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Juz nie mówie o tym że od lutego mieszkam na bloku spod którego leona juz ukradli 3 razy ... a tu raczej w przypadku Swifta czy Twingo nie ma sie co bac o to.

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

To jest nowa kosa ale cena ... :whistling::whistling::whistling::whistling: dla niemca a nie dla polaka

Oferta - Suzuki Swift - LAKIER METALIK DODATKOWO PŁATNY 1700 PLN ZAPRASZAMY tel. 22 864 2707 W myśl art. 71 kodeksu cywilnego, informacje handlowe zawar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już w domu, kebabik pierwsza klasa, drogi już tylko mokre więc nie było jak poszaleć :facepalm:

No widzisz Pucek, to jednak dobrze że nie wpadłem tym 4-ro butem, strata paliwa jak nie ma śniegu :decayed:

kłatrowcy :decayed:

Z tym czym dysponuje mój klekot to tylko zabawa na śniegu zostaje;

No i słusznie, bo na śniegu się auto mniej zużywa. Nawet jakbyś miał dopał w aucie to trenowałbyś na śniegu.

Skończcie już gadać o tych małych srajtakch, małe jest dobre póki do jakiejś stłuczki/wypadku nie dojdzie. Im mniejsze tym mniej bezpieczne. Chcesz się czuć bezpiecznie w aucie, czy chcesz smigać gokartem. Małe jest dobre do miasta lub jako drugie dla kobiety. A gejowskich predyspozycji że ktoś chce takim na co dzień smigać nie będę komentował :decayed:

Pucek u mnie fajnie śniegiem napierdziela :banan:Coś czuję, że zaleję dziś Kfattro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...