Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew::polew:)

o taką:

http://bi.gazeta.pl/im/6/11225/z11225106Q.jpg

Chętnie go pooglądam live.. ;) ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote...

Podglądowy przykład

http://otomoto.pl/C31495383.html?output=web

Albo taka...

http://otomoto.pl/C31109456.html?output=web

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew::polew:)

o taką:

http://bi.gazeta.pl/im/6/11225/z11225106Q.jpg

Chętnie go pooglądam live.. ;) ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote

Fieste też przymierzaliśmy. Niestety jest dość niewygodna. Ciasna na szerokość. Najładniejsze 3 drzwiowe z pakietem spojlerów i to skrzydło i dyfuzor rodem z WRC. Względy praktyczne przesądziły.

P.S. Co do przeglądów w hultaj pierwszy po roku lub 20kkm 400zł drugi 700zł kolejne w tych granicach tak że jeśli tyle średnio-rocznie będzie nas kosztować to będziemy happy bo ceny przeglądów uwzględniają części już. W ka tylko w zeszłym miesiącu wpakowaliśmy 1kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew::polew:)

o taką:

http://bi.gazeta.pl/im/6/11225/z11225106Q.jpg

Chętnie go pooglądam live.. ;) ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote

Fieste też przymierzaliśmy. Niestety jest dość niewygodna. Ciasna na szerokość. Najładniejsze 3 drzwiowe z pakietem spojlerów i to skrzydło i dyfuzor rodem z WRC. Względy praktyczne przesądziły.

P.S. Co do przeglądów w hultaj pierwszy po roku lub 20kkm 400zł drugi 700zł kolejne w tych granicach tak że jeśli tyle średnio-rocznie będzie nas kosztować to będziemy happy bo ceny przeglądów uwzględniają części już. W ka tylko w zeszłym miesiącu wpakowaliśmy 1kzł

No tak fiesta bajerancko jest git z tymi spojlerkami... oblukamy na żywo ... a kolor masz ciemny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew::polew:)

o taką:

http://bi.gazeta.pl/im/6/11225/z11225106Q.jpg

Chętnie go pooglądam live.. ;) ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote...

Podglądowy przykład

Ford Fiesta 41000.00 PLN. Nowy Targ - otoMoto.pl

Albo taka...

Ford Fiesta 66900.00 PLN. OLSZTYN - otoMoto.pl

:D

Te są w pyte. I ten gril przedliftowy bo polift to już średnio się prezentuje :

Ford Fiesta 32600.00 PLN. Bieruń - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

To jest dokłdnie ten samochód ze zdjęcia tylko bez bagaja na dachu ;)

Chodzi mi po głowie by go zaraz okleić folią np błękitny mat a słupki i dach zostawić czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew::polew:)

o taką:

http://bi.gazeta.pl/im/6/11225/z11225106Q.jpg

Chętnie go pooglądam live.. ;) ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote...

Podglądowy przykład

Ford Fiesta 41000.00 PLN. Nowy Targ - otoMoto.pl

Albo taka...

Ford Fiesta 66900.00 PLN. OLSZTYN - otoMoto.pl

:D

Te są w pyte. I ten gril przedliftowy bo polift to już średnio się prezentuje :

Ford Fiesta 32600.00 PLN. Bieruń - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

To jest dokłdnie ten samochód ze zdjęcia tylko bez bagaja na dachu ;)

Chodzi mi po głowie by go zaraz okleić folią np błękitny mat a słupki i dach zostawić czarne

Pomysł i wizja ciekawa tylko oklejenie folią pewnie kolejne 4 tys pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest dojebana :slina:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:32 ----------

Horny, budujesz napięcie jakie co miesiąc doświadcza Sasha Gray przed okresem :grin: "co z tego będzie..." :polew:

No nie często się zdarza taka sytuacja :P

Bardziej przypuszczam że padniecie ze śmiechu ;D

Wrzuć jakiś fragment, element wozidła to sobie puzzle zrobimy :naughty::grin:

Dobry :hi:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

Maniek, chyba Ci tylko tego brakowało, tak?

Zderzak Audi A4 B6 S-Line PDC (3901186716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Już pochytane :decayed::wink:

czołem ekipa :hi:

tak jak Pucek napisał - już pochytane :decayed::naughty: z jego pomocą zderzak powinien być już w tym tygodniu na Śląsku :wink:

Dzięki za czujność Panowie :oklasky::notworthy:

Teraz pomału trza szukać jakiegoś lakiernika, możecie kogoś dobrego i sumiennego polecić?

ps. Diman - Ty mi prosze żadnego tam lakiernika nie polecaj bo nie moge sobie pozwolić żeby od marca do listopada być bez auta albo jeździć bez zderzaków :decayed::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pomału trza szukać jakiegoś lakiernika, możecie kogoś dobrego i sumiennego polecić?

Mam jednego fachowca w Bojkowie, bardzo dobry i stosunkowo tani :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest dojebana :slina:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji :naughty:

Ja raz ale nie swoje. I byl to kiszkaj za dobra stowke. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest dojebana :slina:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji :naughty:

No chyba że się ma pecha i trafi się na bubel z fabryki niestety teraz to wszystko idzie na ilość a jakość ... jakoś to bedzię :facepalm:

Coś wiem na ten temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest dojebana :slina:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji :naughty:

No chyba że się ma pecha i trafi się na bubel z fabryki niestety teraz to wszystko idzie na ilość a jakość ... jakoś to bedzię :facepalm:

Coś wiem na ten temat :decayed:

No to zawsze jest loteria. Ja się zastanawiam czy nie zabrać ze sobą na odbiór czujnika lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę masz weekend z młodą w górach............................:whistling:...i bzykania od groma.............szkoada kapuchy na takie cuda.....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę masz weekend z młodą w górach............................:whistling:...i bzykania od groma.............szkoada kapuchy na takie cuda.....:grin:

Arturo jak doradzi to od serca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...