Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pucek, polecam Ci zestaw głośników z B&W, ceny jeszcze nie high endowe ale brzmienie już tak, jak kompletowałem swój zestaw to taki był plan, niestety brakło kasy i wpadł JBL a odnośnie kina to denon ze średniej półki też dobry :decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Mario, na klocki trzeba przeznaczyć coś około 4-6 tysi, kable około 1-1.5 tysiąca i około 10 tysięcy na zestaw głośników i to wtedy fajna średnia półka która świetnie zagra dla zwykłego zjadacza chleba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pucek, polecam Ci zestaw głośników z B&W, ceny jeszcze nie high endowe ale brzmienie już tak, jak kompletowałem swój zestaw to taki był plan, niestety brakło kasy i wpadł JBL a odnośnie kina to denon ze średniej półki też dobry :decayed:

Na razie dom powoli się wykańcza, okablowanie mam już puszczone w tynkach więc to plan na niedaleką przyszłość, zrobi się parę weekendów i coś się kupi :grin:

Apropo weekendów, czas uciekać do wyra bo o 4:15 pobudka :facepalm:

Narka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, polecam Ci zestaw głośników z B&W, ceny jeszcze nie high endowe ale brzmienie już tak, jak kompletowałem swój zestaw to taki był plan, niestety brakło kasy i wpadł JBL a odnośnie kina to denon ze średniej półki też dobry :decayed:

Na razie dom powoli się wykańcza, okablowanie mam już puszczone w tynkach więc to plan na niedaleką przyszłość, zrobi się parę weekendów i coś się kupi :grin:

Apropo weekendów, czas uciekać do wyra bo o 4:15 pobudka :facepalm:

Narka:wink:

Dokładnie, lepiej zrobić raz i porządnie i starczy na ładnych parę lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, polecam Ci zestaw głośników z B&W, ceny jeszcze nie high endowe ale brzmienie już tak, jak kompletowałem swój zestaw to taki był plan, niestety brakło kasy i wpadł JBL a odnośnie kina to denon ze średniej półki też dobry :decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Mario, na klocki trzeba przeznaczyć coś około 4-6 tysi, kable około 1-1.5 tysiąca i około 10 tysięcy na zestaw głośników i to wtedy fajna średnia półka która świetnie zagra dla zwykłego zjadacza chleba :naughty:

masz mega wygórowane kryteria i wymagania jak na zwykłego zjadacza chleba ... skoro sprzęt za tyle kasy powinien mieć zwykły zjadacz chleba to co drugie auto na spocie to powinno być a5 lub b8 :D i to roczniki 2013

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Pucek, polecam Ci zestaw głośników z B&W, ceny jeszcze nie high endowe ale brzmienie już tak, jak kompletowałem swój zestaw to taki był plan, niestety brakło kasy i wpadł JBL a odnośnie kina to denon ze średniej półki też dobry :decayed:

Na razie dom powoli się wykańcza, okablowanie mam już puszczone w tynkach więc to plan na niedaleką przyszłość, zrobi się parę weekendów i coś się kupi :grin:

Apropo weekendów, czas uciekać do wyra bo o 4:15 pobudka :facepalm:

Narka:wink:

Dokładnie, lepiej zrobić raz i porządnie i starczy na ładnych parę lat :wink:

Albo latami kompletować i nigdy nic nie skompletować ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta częściej się zmienia :wink:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Ja akurat lubię posłuchać muzy i obejrzeć film w warunkach domowych zbliżonych do kinowych, w sumie takie było założenie jeśli chodzi o nazwę "kino domowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt trzeba dopasować pod względem miejsca w domu, bo jeśli się mieszka w bloku, to tego miejsca jest nie wiele, a i po co ci mocny konkretny sprzęt jak nie można tym nawet zagrać bo zaraz sąsiad puka w ścianę że za głośno. Druga sprawa zależy do czego się chce używać sprzętu, bo jak do konsoli to nie trzeba wygórowanego sprzętu bo bez urazy ale odgłosy z konsoli do gier są na bardzo niskim poziomie. No i dalej trzeba dopasować do kasy którą się chce przeznaczyć. Wiem, że kolumna kolumnie nie równa, bo kumpel kiedyś kupił jakieś kolumny no name i nawet jak miały rozmiar podobny do moich to nie grały ani trochę podobnie. Jego brzmienie było mega tandetne, pas pukał jak byś w miskę ręką uderzał, a sopran to jakby zardzewiała perkusja. No jak wiecie lubię klasyki i nie narzekam na Tonsil Voyager 350. Głośniki nie z najwyższej półki, ale dziś się już takich nie robi. Mam je od nowości bo kupiłem jako nowe i co chwila otwieram im przepustnicę i grają godnie.

A co do sprzętów, to ceny powalają na kolana niekiedy.

Cyrus 30th zestaw stereo (4025642884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niekiedy można na allegro zobaczyć używane głośniki za jakieś 80 tyś zł. To jest mega zboczony audiofil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofile!!!

Ja mam kino z Samsunga za 1000zł i od 7-miu lat cieszy ucho jak należy przy oglądaniu filmów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofile!!!

Ja mam kino z Samsunga za 1000zł i od 7-miu lat cieszy ucho jak należy przy oglądaniu filmów :whistling:

Jeden normalny :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą audi to i sprzęty muszą mieć najlepsze chyba się z tąd wypisze bo napinka tu straszna:facepalm:

bier te za te 1700 a i tak sasiedzi bęďą wkurwieni na ciebie :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą audi to i sprzęty muszą mieć najlepsze chyba się z tąd wypisze bo napinka tu straszna:facepalm:

bier te za te 1700 a i tak sasiedzi bęďą wkurwieni na ciebie :decayed:

:hi:

:thumbup::thumbup::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt trzeba dopasować pod względem miejsca w domu, bo jeśli się mieszka w bloku, to tego miejsca jest nie wiele, a i po co ci mocny konkretny sprzęt jak nie można tym nawet zagrać bo zaraz sąsiad puka w ścianę że za głośno. Druga sprawa zależy do czego się chce używać sprzętu, bo jak do konsoli to nie trzeba wygórowanego sprzętu bo bez urazy ale odgłosy z konsoli do gier są na bardzo niskim poziomie. No i dalej trzeba dopasować do kasy którą się chce przeznaczyć. Wiem, że kolumna kolumnie nie równa, bo kumpel kiedyś kupił jakieś kolumny no name i nawet jak miały rozmiar podobny do moich to nie grały ani trochę podobnie. Jego brzmienie było mega tandetne, pas pukał jak byś w miskę ręką uderzał, a sopran to jakby zardzewiała perkusja. No jak wiecie lubię klasyki i nie narzekam na Tonsil Voyager 350. Głośniki nie z najwyższej półki, ale dziś się już takich nie robi. Mam je od nowości bo kupiłem jako nowe i co chwila otwieram im przepustnicę i grają godnie.

A co do sprzętów, to ceny powalają na kolana niekiedy.

Cyrus 30th zestaw stereo (4025642884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niekiedy można na allegro zobaczyć używane głośniki za jakieś 80 tyś zł. To jest mega zboczony audiofil.

25m2 to wcale nie tak mało i sąsiedzi również są ok a sprzęt do 10000 to właśnie taki budżetowy, można kable głośnikowe kupować za 70000zł za 1m :wink:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Mario, tak jak pisałem wcześniej, wpadnij przy okazji jak będziesz w Gliwicach, pogadamy na spokojnie, odsłuchasz muzę, jakiś film, u mnie na sprzęcie za około 2000 zł i potem na takim za około 10000 zł i zobaczysz jaka jest różnica. Nie mówię tu o jakiś właśnie maniakach audiofilskich którzy setki tysięcy przeznaczają choćby na kable a o czymś co na prawdę ładnie zagra, wcale nie super głośno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Audiofile!!!

Ja mam kino z Samsunga za 1000zł i od 7-miu lat cieszy ucho jak należy przy oglądaniu filmów :whistling:

U mnie to samo .....mały zestawik Sony...de facto po pokoju ja sie rozejrzysz to tego nie widać :grin:.. a do filmu ,czy posłuchania radia ,czy też muzy styknie jak na moje "wybredne" ucho :decayed:

A jak bym miał wolne 70k to zamiast kina domowego bym sobie.....

... życie na nowo ułożył :kox:...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A jak bym miał wolne 70k to zamiast kina domowego bym sobie.....

... życie na nowo ułożył :kox:...:polew:

Na tak śmieszne grosze wyceniasz swoją rodzinę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

Myślę, że jednak nie i to był żart :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A jak bym miał wolne 70k to zamiast kina domowego bym sobie.....

... życie na nowo ułożył :kox:...:polew:

Na tak śmieszne grosze wyceniasz swoją rodzinę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

Myślę, że jednak nie i to był żart :decayed:

Bardziej chodziło mi o to ,że część hipoteki by poszła ;) ....i już by było inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...