Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:


nie znam...wypolerowane...wyplakowane .....hmmmm handlarz ?


167k ? :D

Panie to je "...wersja S-line czyli jedna z najlepszych wersji, posiada full wyposażenie prócz nawigacji. " :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie szkodzi obejrzeć.Za drogie ale na miejscu :) .Chętnie sobie podebatuję z panem i wygląda na prywatnego a odpicowany jak u handlarza.Z silnika to można jeść. :decayed: .Uwielbiam takie coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda według mnie :) .Byłem i oglądałem ale bez miernika i mechanika.Niby tylko z przodu maska i ten grill.Koleś miłośnik większych motorów.Odpicowana ale rzekomo od święta jeżdżona.Na Co dzień jeździ Passkiem 2,8 w gazie :decayed: .W książce kod E4J :wink: .Luzak rozrządu nie zrobił przez rok.Jest wpis ze Szwajcarii na 120 bodaj.Tarcze z tyłu można jeździć ale zaczyna łapać.To potwierdzało by jeżdżenie od święta.Zapomniałem zapytać o olej a kartki nie ma.Szyby wszystkie ori.Normalne ślady użytkowania.Niby jakiś koleś z Łodzi też drąży temat.Na rozrząd by zszedł powiedzmy na 25 :) jakby po dokładnym sprawdzeniu było do brania.Ale teraz jeszcze opony letnie chociaż bo to co na zdjęciach zimówki są :facepalm: .I ja jeszcze lpg potrzebuję :kwasny: więc odpadam.Mój budżet to 25 ale do jeżdżenia już.Nie mogę i nie chcę więcej.Jak ktoś ma blisko i z takim budżetem i bez gazu to mślę można podjechać.Chłopak po 30 raczej bez cwaniactwa.Przewiozł mnie.Dla mnie szał ale mam porównanie tylko do mojego żółwia :decayed: .Nie wiem.Jakby nie ten gaz co mnie trzypa to pojechałbym z ekipą jeszcze raz i trzepał i negocjował.Nie widzi żadnych problemów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie idzie jakoś sprawdzić auto co przyjechało z Austrii ? Posiadam nr tablic i vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia z vinu....stan ;)

Koval ..puść mi kontakt do siebie na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jadę w piątek oglądać te audi dla brata na co zwrócić uwagę szczególnie

http://olx.pl/oferta/audi-a6-allroad-kupiony-w-polskim-salonie-CID5-IDa27b5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zobacz czy prosto stoi bo wymiana pneumatyki to grube koszta


IMG_20150513_150809.jpg
Tak wiem zaj**** że zaślepki radia nie pyrskłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sSzprejem pryskałeś? Ja robiłem czarnym szprejem tunel pod popielniczką i za długi to w połysku nie było ;)

Nowe opony założono, aż żal teraz sprzedawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jadę w piątek oglądać te audi dla brata na co zwrócić uwagę szczególnie

http://olx.pl/oferta/audi-a6-allroad-kupiony-w-polskim-salonie-CID5-IDa27b5.html

Ty tak serio ?? Tip do 2,7 tak pasuje jak świni siodło ....pokazać Ci fakturę z byle naprawy ??

sSzprejem pryskałeś? Ja robiłem czarnym szprejem tunel pod popielniczką i za długi to w połysku nie było ;)

Nowe opony założono, aż żal teraz sprzedawać :D

Sprzedaj bez opon :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz Artur może brata przekonam żeby nie bral automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz Artur może brata przekonam żeby nie bral automat

Zauważ że Stasiu szuka tego typu auta z takim silnikiem już kupę czasu i nic a to nic nie ma, tym bardziej nie za taką kasę, obstawiam że za max pół roku włoży w te auto drugie tyle albo i więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...