Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no to piszę :naughty:

specjalne podziękowania dla GREGORA, DARKA I KEŻORA, mega podejście do tematu, tak mi obejrzeli auto że ja stałem jak zaczarowany i patrzyłem, naprawde ja się WAM nie wypłacę :decayed:

a wypasiku trochę jest, silnik jest żyleta, jak to Gregory powiedział, BRAĆ BEZ ZASTANOWIENIA

kolor to granatowy, bardzo podobny do mojego, bez większych rys, jedynie do malutkiej poprawki przedni błotnik ale to wina poprzedniej właścicielki

więc, 1.8T + Q, podgrzewane siedzenia (jeszcze zwykłe :decayed:) podgrzewane spryskiwacze, podgrzewane bębenki zamków, podgrzewane lusterka chyba też, oryginalne spryskiwacze reflektorów :cool1:, podświetlane nogi, boczki drzwi, szyby niestety tylko 2x, działająca klima :kox::decayed: 10 nie wyjebanych poduszek :>, szara podsufitka, słupki, boczki, tapicerka oczywiście czarna a nie niebieska, heh co tu napisać, auto faaaaajnie jedzie, szpece stwierdzili że silnik w bdb stanie, przebieg 244 tyś km, pełny serwis, połowa fis-a, no i tam te esp i te inne z polifta

do wymiany mam 2 górne wahacze (stwierdzone na przegladzie), termostat i coś nie halo lambda

a tak to malyna :naughty::kox:

tak się ciesze, że już wiem co i jak, w środę biorę urlop i przekładam alu, całe audio, hid i będzie extra, te moje sprzedaje na 15'' :tongue4:

co chcecie wiedzieć jeszcze??? i mam mega fajne białe cyferki w czerwone wskazówki w zegarach :cool1:

JESZCZE RAZ DZIĘKI WSZYSTKIM, DAREK, GREGOR, KEŻOR za SPRAWDZENIE i MIREK za CZUJNIK :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 22:40_________________________________________________a rocznik to 21.03.2000 :tongue4:

narazie to rozrząd, oleje, płyny, lambda, termostat

potem reszta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no to piszę :naughty:

specjalne podziękowania dla GREGORA, DARKA I KEŻORA, mega podejście do tematu, tak mi obejrzeli auto że ja stałem jak zaczarowany i patrzyłem, naprawde ja się WAM nie wypłacę :decayed:

a wypasiku trochę jest, silnik jest żyleta, jak to Gregory powiedział, BRAĆ BEZ ZASTANOWIENIA

kolor to granatowy, bardzo podobny do mojego, bez większych rys, jedynie do malutkiej poprawki przedni błotnik ale to wina poprzedniej właścicielki

więc, 1.8T + Q, podgrzewane siedzenia (jeszcze zwykłe :decayed:) podgrzewane spryskiwacze, podgrzewane bębenki zamków, podgrzewane lusterka chyba też, oryginalne spryskiwacze reflektorów :cool1:, podświetlane nogi, boczki drzwi, szyby niestety tylko 2x, działająca klima :kox::decayed: 10 nie wyjebanych poduszek :>, szara podsufitka, słupki, boczki, tapicerka oczywiście czarna a nie niebieska, heh co tu napisać, auto faaaaajnie jedzie, szpece stwierdzili że silnik w bdb stanie, przebieg 244 tyś km, pełny serwis, połowa fis-a, no i tam te esp i te inne z polifta

do wymiany mam 2 górne wahacze (stwierdzone na przegladzie), termostat i coś nie halo lambda

a tak to malyna :naughty::kox:

tak się ciesze, że już wiem co i jak, w środę biorę urlop i przekładam alu, całe audio, hid i będzie extra, te moje sprzedaje na 15'' :tongue4:

co chcecie wiedzieć jeszcze??? i mam mega fajne białe cyferki w czerwone wskazówki w zegarach :cool1:

JESZCZE RAZ DZIĘKI WSZYSTKIM, DAREK, GREGOR, KEŻOR za SPRAWDZENIE i MIREK za CZUJNIK :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 22:40_________________________________________________a rocznik to 21.03.2000 :tongue4:

narazie to rozrząd, oleje, płyny, lambda, termostat

potem reszta :naughty:

No to super Pucek :)

@Rudi : to świadczy o tym, że coś robisz źle ja wgrałem na 1 i od razu działało, przywieź lapka odpalę i u ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - gratki - 10 poduch :shocked::good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________rocznik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odemnie też gratki :good:

Szkoda tylko po od tej pory zakończył się jeden z ważniejszych tematów na forum :> zakup ideału dla Pucka :tongue4::polew:

No ale zacznie się nowy ( co Pucek wyrezał ) :naughty:

Miron powiedz mi co za kó....a wykasowała mi moje fotki z podpisu ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odemnie też gratki :good:

Szkoda tylko po od tej pory zakończył się jeden z ważniejszych tematów na forum :> zakup ideału dla Pucka :tongue4::polew:

No ale zacznie się nowy ( co Pucek wyrezał ) :naughty:

Miron powiedz mi co za kó....a wykasowała mi moje fotki z podpisu ? :wallbash:

nie mam pojęcia - wal do zarządu z PW ( Hugo, Lukaszr )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam se siana nie będę im dupska zawracał :no: ale to jest po chamsku zagrane bo trochę mi czasu zajęło znalezienie tych fotek :confused4:

No nic przepisze się do ełu (pl) clubu i może tam mnie powarznie będą traktować :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Gratki Pucek i niech sie furka dobrze sprawuje, my z dimanem to stalismy jak zamurowani jak nam Pucek przez tel wczoraj powiedział że kupił auto :gwizdanie:

To dlatego nikt inny nie chciał iść z nami do kina, ale jesteście usprawiedliwieni :> tylko prezes z żoną nie odbierał telefonów... Film nawet nawet "Oszukać przeznaczenie 4" w wersji 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Gratki Pucek i niech sie furka dobrze sprawuje, my z dimanem to stalismy jak zamurowani jak nam Pucek przez tel wczoraj powiedział że kupił auto :gwizdanie:

To dlatego nikt inny nie chciał iść z nami do kina, ale jesteście usprawiedliwieni :> tylko prezes z żoną nie odbierał telefonów... Film nawet nawet "Oszukać przeznaczenie 4" w wersji 3D

:wallbash:

kurcze - szkode - też byśmy poszli - byliśmy na mszy na 18.00 dlatego nie odbieraliśmy a potem kom. zostawiłem w aucie i nie widziałem że ktoś dzwonił :wallbash:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________Majki dajcie wcześniej znać następnym razem - chętnie byśmy poszli ( żadko keidy mamy wył. kom ) :wallbash:

na którą byliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Pucek za kupienie nowego Autka:D:) Ja tez wczoraj bylem na oszukac przeznaczenie w Cinemie o 18:45 fajny film polecam:) I wlasnie wczoraj przez Gliwice jechalem za Audi A4 B5 1.8T czarna ciemny z tylu lampy oblepiona naklejkami A4 klub rejstracja SR zna ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinomani :)

Pucek Gratuluje :good: (a z kim ja się teraz ścigać będę.... :confused4: ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Gratki Pucek i niech sie furka dobrze sprawuje, my z dimanem to stalismy jak zamurowani jak nam Pucek przez tel wczoraj powiedział że kupił auto :gwizdanie:

To dlatego nikt inny nie chciał iść z nami do kina, ale jesteście usprawiedliwieni :> tylko prezes z żoną nie odbierał telefonów... Film nawet nawet "Oszukać przeznaczenie 4" w wersji 3D

:wallbash:

kurcze - szkode - też byśmy poszli - byliśmy na mszy na 18.00 dlatego nie odbieraliśmy a potem kom. zostawiłem w aucie i nie widziałem że ktoś dzwonił :wallbash:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________Majki dajcie wcześniej znać następnym razem - chętnie byśmy poszli ( żadko keidy mamy wył. kom ) :wallbash:

na którą byliście ?

Miron na 20,45 bylismy w Cinema a pozniej do 1.00 na rynku w Gliwicach ale tylko jeden browar był :wallbash: bo my z dimanem kierowcy....

Zgadamy sie napewno jeszcze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Gratki Pucek i niech sie furka dobrze sprawuje, my z dimanem to stalismy jak zamurowani jak nam Pucek przez tel wczoraj powiedział że kupił auto :gwizdanie:

To dlatego nikt inny nie chciał iść z nami do kina, ale jesteście usprawiedliwieni :> tylko prezes z żoną nie odbierał telefonów... Film nawet nawet "Oszukać przeznaczenie 4" w wersji 3D

:wallbash:

kurcze - szkode - też byśmy poszli - byliśmy na mszy na 18.00 dlatego nie odbieraliśmy a potem kom. zostawiłem w aucie i nie widziałem że ktoś dzwonił :wallbash:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________Majki dajcie wcześniej znać następnym razem - chętnie byśmy poszli ( żadko keidy mamy wył. kom ) :wallbash:

na którą byliście ?

bylismy na 20.45 i tak jak majkel mowi film niezly dosc fajne efekty w tym 3D zrobione

:hi: witam wszystkich w ta piekna niedziele

no i pucek jeszcze raz gratki za nowa fure oby sie nie psula i malo palila co bys czasami do nas na spota podjechal :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 11:24_________________________________________________

Kinomani :)

Pucek Gratuluje :good: (a z kim ja się teraz ścigać będę.... :confused4: ;( )

ze mne i masz przynajmniej wygrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się wybieram na ten film i niewiedziałem czy warto ale jak mówicie że jest niezły i fajne efekty to teraz juz na pewno pójdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :hi:

oczywiście cała noc na nogach, bez spania, liczenie kosztów, rozmyślanie i ciągłe niedowierzanie że ja będę miał w środę takie auto :kox:

teraz tylko szybka przekładka, no i mój parch idzie do żyda, wtedy pakiet startowy, a dalej to chyba program :polew:

Diman, Majki, kiedy Wy się wybieracie do compotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie ma mymy ustalonego terminu wiec sprawa jest w toku ale z tego co tam widze to chyba nic z tego nie bedzie wiec chyba bedzie cza cos samemu wymyslic majki ma do bielska dzwonic w poniedzialek i zobaczymy co mu powiedza jak bysmy sobie sami pojechali mysle ze lista bylaby mniej wiecej taka

majki

diman

pucek

egon cos wpominal

skydiver tez cos wpominal

czester tez cos mowil jak z urlopu wroci

jeszcze mysle ze kokos bysmy z tej listy zgarneli sobie swoje chipowanie zrobimy moze i po te samej cenie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 13:50_________________________________________________niezla by byla ta lista tylko gliwickie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jak tylko sprzedam auto to wymieniam to co trzeba, wywalam kata, wymiana lambdy i mogę jechać na program :naughty:

najpóźniej pod koniec września, ale to trochę śmieszne bo ledwo co wpłaciłem zaliczkę a już wiem że będzie program, ale to wszystko po sprzedaży mojego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze dla ciebie nawet po programie bedzie za malo koniów wiec sie nie dziwie ze od razu jedziesz na program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

nie no jedzie te auto extra, a chciałbym zrobić już program żeby wiedzieć ile będzie mi wdupiała paliwa, czy założyć ten gaz czy też nie :wink4:

jak potem wsiadłem do mojego adr-a to pedał gazu w podłodze a to dalej nie jechało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz mi sie dac przejechac moze ja przejde na benzyne widzialem pare 2.0t w budzie b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...