Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Innego koła trza szukać :whistling:

Przeca już wklejałem i pisałem że koło będzie te co ma Neiman

A kompem Hamer będziemy mieć tam więcej do poustawiania

I nie po to kupuje allroada żeby jakoś maksymalnie glebić

Szukaj dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś chętny na szusowanko w poniedziałek... Np. Soszów...???

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego koła trza szukać :whistling:

Przeca już wklejałem i pisałem że koło będzie te co ma Neiman

A kompem Hamer będziemy mieć tam więcej do poustawiania

I nie po to kupuje allroada żeby jakoś maksymalnie glebić

Spoko ustawimy.

Ty nie ale można go fajnie zrobić bo jest szerszy od zwykłej wersji więc 11" wejdzie :naughty:

11023290_321496194727849_1757576895_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego koła trza szukać :whistling:

Przeca już wklejałem i pisałem że koło będzie te co ma Neiman

A kompem Hamer będziemy mieć tam więcej do poustawiania

I nie po to kupuje allroada żeby jakoś maksymalnie glebić

Spoko ustawimy.

Ty nie ale można go fajnie zrobić bo jest szerszy od zwykłej wersji więc 11" wejdzie :naughty:

11023290_321496194727849_1757576895_n.jp

Tak zglebiony allroad jest tak samo komfortowy na drodze jak Twój w offrad'zie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na razie dałem na olx - może po feriach dam na allegro - pomijając fakt że nie mam konta - przez Mario może wrzucę tyle że jakieś sensowne zdjęcia by się przydały


Tak myślałem ze taki powód sprzedaży widzę ze podjęta decyzja co ostatnio rozmawialiśmy. A6 c5 czy c6?

Egon, pomyśl logicznie, co by kupił ten Psychol :decayed:


Siemka :decayed:

Tak, też myślołek że Miron coś ciula. Pewnie podjedzie A6 C7 BiTDI. A taka zasłona dymna jak zawsze :decayed:


Pucek - kurier z lampami już był :decayed:

Jutro biorę ala na działke i robię przymiarkę 20 od Ośka - zobaczymy jak się ten rozmiar komponuje w tym aucie

Obiecałeś :facepalm:


Ja dziś odpadam... Na rano w robo potem żorski aquapark i jutro deseczka w istebnej od samego świtu...

Naciapane z Z2

Ty to masz życie stary, High Life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się podobac takie c6

Taki stary parch? :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na razie dałem na olx - może po feriach dam na allegro - pomijając fakt że nie mam konta - przez Mario może wrzucę tyle że jakieś sensowne zdjęcia by się przydały

Tak myślałem ze taki powód sprzedaży widzę ze podjęta decyzja co ostatnio rozmawialiśmy. A6 c5 czy c6?

Egon, pomyśl logicznie, co by kupił ten Psychol :decayed:

Siemka :decayed:

Tak, też myślołek że Miron coś ciula. Pewnie podjedzie A6 C7 BiTDI. A taka zasłona dymna jak zawsze :decayed:

Pucek - kurier z lampami już był :decayed:

Jutro biorę ala na działke i robię przymiarkę 20 od Ośka - zobaczymy jak się ten rozmiar komponuje w tym aucie

Obiecałeś :facepalm:

Ja dziś odpadam... Na rano w robo potem żorski aquapark i jutro deseczka w istebnej od samego świtu...

Naciapane z Z2

Ty to masz życie stary, High Life.

Teraz doczytałem, gratki Miron zmiany auta. Cele wyższe. Nie rozumiem jednak podejścia niektórych, po co glebić allroad-a?? Chyba, że ktoś lubi mieć pod górkę.

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie kumacie bazy, allroad ma zostawiony zapas do obniżenia, skoro można tym zawiasem regulować to czemu nie zrobić tak że jak chcemy sobie polatać po równej drodze dajemy wtedy niżej i latamy, wjeżdżamy na gorszą drogę to w górę, skoro jest możliwość to dlaczego z tego nie skorzystać? ? ?

Ja to widzę tak, listwy dolne pod kolor budy, te chromy z klamek wywalić i po zmianie lamp zapakować fajne koło ale FAJNE, będzie sztos :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nic pod kolor nie malował... Kontrast musi być wkońcu to allroad a nie black pakiety i inne badziewia...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromy zostają na 100%

A kół za 5 tyś też nie będę pakował - wkładam w dobrej cenie 20 cali te co mówiłem - z jednej strony żeby ładnie wyglądało z drugiej żeby było tanio ale ładnie

Fura ma być przejściowa ale ma cieszyć ale priorytet to jak najwięcej kasy ma iść w budowę nie auta

A jak się już zakończy teamat budowy - można kupować, modzić i nie wiadomo co jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromy zostają na 100%

A kół za 5 tyś też nie będę pakował - wkładam w dobrej cenie 20 cali te co mówiłem - z jednej strony żeby ładnie wyglądało z drugiej żeby było tanio ale ładnie

Fura ma być przejściowa ale ma cieszyć ale priorytet to jak najwięcej kasy ma iść w budowę nie auta

A jak się już zakończy teamat budowy - można kupować, modzić i nie wiadomo co jeszcze

Ile ta twoja A5tka kosztuje ? Daj line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz info w odpowiednim dziale


Jak będziesz chciał robić przelew to wyślę Ci nr konta na pw :decayed:


A wracając do auta to jeszcze miesiąc temu nie śniło mi się nawet że mimo budowy i chęci odzyskania 50 tyś wartość z A5 będę w stanie być właścicielem takiego auta jak allroad

Zresztą Pucek wie o jakich autach gadaliśmy wracając z nart - super jak by miało ksenon, kombi, moc 150ps, rocznik z 2008/2009

Tym czasem będę miał coś co dalej będzie miało znaczek audi, będzie miało wystarczającą moc, xenon + wiele innych i mimo wartości o 50 tyś zł mniej będzie cieszyć za każdym razem kiedy będę do niego wsiadał

Tak więc mimo że auto to teraz nie temat nr jeden w moim przypadku to się mega cieszę że mogę mieć to co będę miał i detale typu 1cm niżej czy większa lub mniejsza głębia koła w mojej obecnej sytuacji wierzcie mi nie mają dla mnie większego znaczenia

jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ale zawsze może być lepiej, tym bardziej że to nic nie kosztuje, zresztą kiedyś sam do tego dojdziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał robić przelew to wyślę Ci nr konta na pw

A tak już widzę :)

Dawoj fast konto ...moje moje będzie :)

Kilka foto - ten kolor się tak mieni że nawet nie wiem do końca jaki to jest - w słońcu wygląda jednak zdecydowanie lepiej niż jak na foto w takim półmroku

Zawias standard + felunek 17 cali

DSCN2690.jpg

Zawias standard felunek 20 cali

DSCN2692.jpg

Zawias max dół felunek 20 cali

DSCN2694.jpg

Zawias max góra felunek 20

DSCN2696.jpg

Myślałem że w allroad felunek 20 będzie dziwnie - nienaturalnie wyglądał a tu miłe zaskoczenie wygląda ok i nic się z sobą nie gryzie

Myślę że i 21 było by ok :decayed:

Jak tak patrzę na wasze koła to faktycznie te żeberka większe robią swoje. 20 .... a co w pl nie ma dziur ?

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury? nawet na rowerze trzeba omijać dziury, więc co za problem omijać je autem które pomyka na fajnej i dużej feldze? dla chcącego nic trudnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic trudnego

Yo w Seacie miałem 17 OZ no chudo było, ale przez 11 lat nawet nie bardzo je porysowałem. Kurde ile duża fela robi z wizualem..

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...