Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712
Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem
 
 

Do białego będą padować wyglądowo...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, diman napisał:

Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712

Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem

 

 

Graty auta, fele ok tylko powinny być cal większe... i bez tego czerwonego paska:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, diman napisał:

Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712

Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem

 

 

dla mnie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

 

Graty furki Diman ciotka ma to aygo fajna furka tylko ten silnik :kwasny:

Zawartość dodana 7 minutes later

Ciotka z tego co pamiętam w białej ma takie felgi

pixel_si_03.jpg

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty auta, fele ok tylko powinny być cal większe... i bez tego czerwonego paska:decayed:

No właśnie chcę ten pasek bo mam wizję co by kiedyś podokladac czerwone wstawki 0b97a516b829ea2319d40486f6e1c805.jpg
Ino bez czerwonego dachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, diman napisał:


No właśnie chcę ten pasek bo mam wizję co by kiedyś podokladac czerwone wstawki 0b97a516b829ea2319d40486f6e1c805.jpg
Ino bez czerwonego dachu

Ciekawy efekt, tyle że faktycznie, ja bym pomyślał nad 16stkami chyba że aygo na takich nie wychodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idzie dokupić w toyocie albo poprostu pomalować z dekoracje też może coś pokombinuje folia jakąś [emoji5]

Zawartość dodana 1 minute later
Dobry :hi:
 
Graty furki Diman ciotka ma to aygo fajna furka tylko ten silnik :kwasny:
Zawartość dodana 7 minutes later Ciotka z tego co pamiętam w białej ma takie felgi
pixel_si_03.jpg

Kaśka chce coś ciemnego [emoji12]
Zawartość dodana 2 minutes later
Ciekawy efekt, tyle że faktycznie, ja bym pomyślał nad 16stkami chyba że aygo na takich nie wychodzą...

Mam nowki opony 15 to co mam kombinować a i na zimę też kupiłem więc zostaje ino na lato felgi pohytać
Zawartość dodana 3 minutes later
To idzie dokupić w toyocie albo poprostu pomalować, te dekoracje w srodku też może coś pokombinuje folia jakąś [emoji5]
Zawartość dodana 1 minute later
Mam nowki opony 15 to co mam kombinować a i na zimę też kupiłem więc zostaje ino na lato felgi pohytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja poproszę ale to się zgadamy jak ja odbiorę swoją to porównamy dwie firmy, napędy i wykończenie

Kiedy odbiór? Jaki kolor? Taki jak na foto biały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy odbiór? Jaki kolor? Taki jak na foto biały?

Do 2 tyg mam go mieć a kolor taki jak wstawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, diman napisał:

Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712

Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem

 

 

Będą pasować felgi jak myślisz o tych dodatkach czerwonych wiec niema co się  zastanawiać

Zawartość dodana 1 minute later

Ogólnie gratki fury widzę ze będziecie mieli czym do Bukowiny jechać:decayed:

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale niedziela... Pogoda typowo barowo konsolowa... Psssyyyttt...

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg powiem tak... Podchodzi mi to pod wiejski tuning, autko miejskie bez zacięcia sportowego (3 cylindry) i chcesz mu taka fele wsadzić według mnie mija się to z celem. Fele ładne ale nie do takiego auta.

Zawartość dodana 2 minutes later

I takie pytanie, dlaczego nowe a nie np 3 - 5 letnie? Może być na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg powiem tak... Podchodzi mi to pod wiejski tuning, autko miejskie bez zacięcia sportowego (3 cylindry) i chcesz mu taka fele wsadzić według mnie mija się to z celem. Fele ładne ale nie do takiego auta.
Zawartość dodana 2 minutes laterI takie pytanie, dlaczego nowe a nie np 3 - 5 letnie? Może być na pw

Bo jestem zwolennikiem kupna jak najnowszego wozidla i jeździć nim aż zacznie się mega dupcyc wtedy następne, audika kupiłem 3 letnieniego bo na nowsze kasy nie było i jeżdżę do dzisiaj i narazie nie zamierzam sprzedawać od i taka to historia [emoji5]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę tak jak mówisz chodzi jak jakiś piździk ale za to pali 5l więc coś za coś [emoji5]

3cylindry do mnie nie przemawiają nawet gdyby palił 4 litry hehe A obstawiam że będzie palił ok 7l. jest to jako drugie auto czy audi sprzedajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3cylindry do mnie nie przemawiają nawet gdyby palił 4 litry hehe A obstawiam że będzie palił ok 7l. jest to jako drugie auto czy audi sprzedajesz?

Jako drugie auto dla Kaski
Zawartość dodana 0 minutes later

A co do felg to i tak kupię hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo jestem zwolennikiem kupna jak najnowszego wozidla i jeździć nim aż zacznie się mega dupcyc wtedy następne, audika kupiłem 3 letnieniego bo na nowsze kasy nie było i jeżdżę do dzisiaj i narazie nie zamierzam sprzedawać od i taka to historia [emoji5]

Za niedługo też będę musiał kupić autko dlatego pytam co niby lepiej wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe nigdy dobrze nie wyjdzie bo po 3 latach stracisz połowę wartości, ale mi to nie przeszkadza bo chce nim jeździć jak tylko długo się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako drugie auto dla Kaski Zawartość dodana 0 minutes laterA co do felg to i tak kupię hehe

A pewnie że tak, to twoje auto i tobie ma się podobać[emoji4] ja tylko napisałem co sądzę, felgi są piękne ale tak min 18" hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A pewnie że tak, to twoje auto i tobie się ma podobać[emoji4] ja tylko napisałem co sądzę, felgi są piękne ale tak min 18" hehe

Jako bym miał tam wsadzić 18 to bym nie ruszył hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe nigdy dobrze nie wyjdzie bo po 3 latach stracisz połowę wartości, ale mi to nie przeszkadza bo chce nim jeździć jak tylko długo się da

Ja tak obstawiam że finansowo najlepiej by było kupić 3-5 latka ale pytam żeby się rozeznać lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...