Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę towarzystwo się zbiera to jedziemy pod forum czy arena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Oki to forum i git

Zawartość dodana 54 minutes later

Jestem pod forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema narodu. 

 

DIman tak czytam jak szukasz felg. A rozeznawales temat czujników ciśnienia??  Teraz każe nowe auto musi to miec w standardzie. Na do hultka nie kupowałem drugich felg bo 1szt czujnika do felgi aluminiowe to 450zl i jeszcze przy każdej zmianie kół musiał bym na serwis jeździć kodowac czujniki do komputera.  A jeździć kilka miesięcy w roku z mrugajaca kontrolka albo powiadomieniem to bym się wk***ial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema narodu. 

 

DIman tak czytam jak szukasz felg. A rozeznawales temat czujników ciśnienia??  Teraz każe nowe auto musi to miec w standardzie. Na do hultka nie kupowałem drugich felg bo 1szt czujnika do felgi aluminiowe to 450zl i jeszcze przy każdej zmianie kół musiał bym na serwis jeździć kodowac czujniki do komputera.  A jeździć kilka miesięcy w roku z mrugajaca kontrolka albo powiadomieniem to bym się wk***ial

Trochę się orietowalem i czyta z abs'u chociaż dopóki nie ściągnę opony to 100% pewny nie będę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, horny devil napisał:

SIema narodu. 

 

DIman tak czytam jak szukasz felg. A rozeznawales temat czujników ciśnienia??  Teraz każe nowe auto musi to miec w standardzie. Na do hultka nie kupowałem drugich felg bo 1szt czujnika do felgi aluminiowe to 450zl i jeszcze przy każdej zmianie kół musiał bym na serwis jeździć kodowac czujniki do komputera.  A jeździć kilka miesięcy w roku z mrugajaca kontrolka albo powiadomieniem to bym się wk***ial

to w hultku c**jowo pomyśleli, w VW czyta z czujnika ABSu i nie ma tego problemu

w aygo jest raczej tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał:

to w hultku c**jowo pomyśleli, w VW czyta z czujnika ABSu i nie ma tego problemu

w aygo jest raczej tak samo

To jak to jest w B7? Byłem przekonany że czujniki są na felgach.  Chyba że Audi inaczej robi niż VW mimo że to ta sama grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ucho.77 napisał:

Tomek w b7 masz czujniki w wentlach ?

czyli jednak to badziewie... nie byłem pewien tego co Miszel mi gadał jak kupowałem B7. Jeśli nie mam czujników w zimówkach to będę musiał dezaktywować system sprawdzania ciśnienia na zimę. Całą zimę przejeździłem z komunikatem tpms na fisie. Ile mniej więcej kosztuje jeden czujnik? Pewnie dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak to badziewie... nie byłem pewien tego co Miszel mi gadał jak kupowałem B7. Jeśli nie mam czujników w zimówkach to będę musiał dezaktywować system sprawdzania ciśnienia na zimę. Całą zimę przejeździłem z komunikatem tpms na fisie. Ile mniej więcej kosztuje jeden czujnik? Pewnie dużo

Zależy od modelu wozidla ale od 400- nawet 1000 zł
mój szef do merca a klase dał 850 złotówek masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, diman napisał:


Zależy od modelu wozidla ale od 400- nawet 1000 zł
mój szef do merca a klase dał 850 złotówek masakra

:facepalm::facepalm: będę musiał popytać po ile do mojego. Ostatecznie wyłączę tpms na zimę i problem z głowy. Koła na lato mają czujniki bo nie wyświetla mi żadnych komunikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Astry IV 1000zł kpl do zimówek. A sąsiad w passacie CC ma pobierane z ABSu i tylko po zmianie kół kasowanie guzikiem na desce i spokój

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm: będę musiał popytać po ile do mojego. Ostatecznie wyłączę tpms na zimę i problem z głowy. Koła na lato mają czujniki bo nie wyświetla mi żadnych komunikatów.

Teoretycznie możesz przekładać również wentyle, ale to uciążliwe jest i pewnie się się z czasem posypia przy ciągłej wymianie
Zawartość dodana 0 minutes later
Do Astry IV 1000zł kpl do zimówek. A sąsiad w passacie CC ma pobierane z ABSu i tylko po zmianie kół kasowanie guzikiem na desce i spokój

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka



No i u mnie w toyocie też tak właśnie jest [emoji38]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładać bez sensu przy 2 kpl kół. To albo założyć do zimówek skoro i tak będą ściągane gumy albo wyłączyć tpms w piździec i samemu sprawdzać ciśnienie co jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to badziew jest i tyle.... W oplu co innego wyswietla na desce a co innego pokazuje na kompresorze...

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...