Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mirek31071977 napisał:

Wcale nie

Wcale nie.Po prostu tak uważam i tyle.Nie miałem zamiaru nikogo urazić:hi:

Skoro tak uważasz to pewnie też potrafisz poprzeć jakimś argumentem swoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie bym się dołączył do dyskusji niestety nie miałem okazji jeździć automatem ale wydaje mi się że komfort podróżowania jest lepszy szczególnie w jeździe po mieście. 

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Automat idealny do miasta-po mieście nie jeżdżę prawie w ogóle.Zresztą i tak by mi to nie przeszkadzało.Do miasta to mała benzyna a niektórzy potrafią tam tłuc 3,0 TDI bo dużo po mieście jeżdżą;)

2 Przy jeździe samochodem chcę używać wszystkich kończyn.Samo siedzenie na tyłku już nie jest dobre,a w robocie czasem muszę jeździć kilkanaście godzin i to bez wysiadania:facepalm:

3 Lubię przerzucać biegi i czasem pogonić,redukcje itd.

4 Automat z lat mojej A4 zamula i więcej pali a na osiągi i spalanie też patrze.

5 Automat droższy w serwisie.A ja mam samochody na lata i "szczęście" do kosztownych usterek.Na bank u mnie automat by się popsuł:(

:hi:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirek31071977 napisał:

1.Automat idealny do miasta-po mieście nie jeżdżę prawie w ogóle.Zresztą i tak by mi to nie przeszkadzało.Do miasta to mała benzyna a niektórzy potrafią tam tłuc 3,0 TDI bo dużo po mieście jeżdżą;)

2 Przy jeździe samochodem chcę używać wszystkich kończyn.Samo siedzenie na tyłku już nie jest dobre,a w robocie czasem muszę jeździć kilkanaście godzin i to bez wysiadania:facepalm:

3 Lubię przerzucać biegi i czasem pogonić,redukcje itd.

4 Automat z lat mojej A4 zamula i więcej pali a na osiągi i spalanie też patrze.

5 Automat droższy w serwisie.A ja mam samochody na lata i "szczęście" do kosztownych usterek.Na bank u mnie automat by się popsuł:(

:hi:

Ale to dalej nijak ma się do Twojego odniesienia do osoby niepełnosprawnej, każdy może jeździć automat, chociażby dla wygody.

To że nie używasz lewej nogi, to faktycznie krzywda Ci się dzieje :huh: 

Nowe automaty dają większą frajdę z jazdy niż manual ale to też kwestia mocy.

Fakt w B6 poza tipem to nie było dobrego automatu. 

Nie mówię że każdy ma jeździć automatem, ale jak ktoś pier**li że jesteś gorszego sortu bo jeździsz automatem, to nóż w kieszeni się otwiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator drąży,bo akurat ma co ma:).Napisałem 1 zdanie i się rozpętała burza nie wiem o co;)Czy ja powiedzałem,że ktoś jest gorszy,bo jeździ automatem?Nikogo nie zamierzałem urazić.I stanley też wyraził swoją opinię ale atakujesz tylko mnie.Bo co?Jestem nieznany?

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dołączył do dyskusji niestety nie miałem okazji jeździć automatem ale wydaje mi się że komfort podróżowania jest lepszy szczególnie w jeździe po mieście. 


Tom jak chcesz to zapraszam


Ale to dalej nijak ma się do Twojego odniesienia do osoby niepełnosprawnej, każdy może jeździć automat, chociażby dla wygody.
To że nie używasz lewej nogi, to faktycznie krzywda Ci się dzieje :huh: 
Nowe automaty dają większą frajdę z jazdy niż manual ale to też kwestia mocy.
Fakt w B6 poza tipem to nie było dobrego automatu. 
Nie mówię że każdy ma jeździć automatem, ale jak ktoś pier**li że jesteś gorszego sortu bo jeździsz automatem, to nóż w kieszeni się otwiera. 


Z tym komentarzem to trafiłeś bardzo źle ... nawet powiem ze nie masz taktu

Pasek dzisiaj 40 mm w dół na pierwszej focie przed modem a na drugiej po ...
60cd5f5203aacc418c6002ce9a696117.jpga33a9cea4e3422817bc6ff5a0f249ac0.jpg

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator drąży,bo akurat ma co ma[emoji4].Napisałem 1 zdanie i się rozpętała burza nie wiem o co[emoji6]Czy ja powiedzałem,że ktoś jest gorszy,bo jeździ automatem?Nikogo nie zamierzałem urazić.I stanley też wyraził swoją opinię ale atakujesz tylko mnie.Bo co?Jestem nieznany?



Zamiast się jeszcze fochac na moderatora może właśnie wypadało by się zapoznać z ludźmi i poznać ich historię lub przynajmniej dowiedzieć się czemu ktoś do ciebie pije

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie foc**ję.Powiedziałem co powiedziałem.Tomek zapytał o argumenty,to odpowiedziałem.Chętnie bym poznał ludzi ale naprawdę nie ma kiedy wpaść.W piątki przeważnie robię.A z automatem  takie mam podejście.Tak właśnie automat kojarzy mi się z ludźmi,których los okrutnie doświadczył i stali się niepełnosprawni albo od urodzenia,całe życie muszą tak funkcjonować.Dlatego tak napisałem 1 zdanie.Z myślą żeby nie podkupywać tym ludziom aut z tą skrzynią.Choć tyle możemy zrobić.Pozostałe moje na "nie" wymieniłem.Ale zdaje się to niefajnie zabrzmiało więc PRZEPRASZAM.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee myślałem ,że grubo będzie :(

Mirek pewnie myślał o tych co sie gubią jak autem jadą i nie siedzą co w danym momencie wbić ;).

Hammerek ;) Ty sie tak nie gotuj ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na wygodę automatu ale jak wsiadłem ostatnio do staruszki 2.5 w manualu to się zastanawiałem czemu nie zmienia sama ale to tylko chwilę a potem powrót do korzeni i jazda

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komfort ? ... ja lubię jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale to fajne lenistwo [emoji3]

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym automatem:wink:.Mam jeszcze 1 podejście związane z samochodami ale jakbym powiedział,to stanę się wrogiem was 2 i całej wielkiej pozostałej masy ludzi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się ją się po 10 latach manualna przesiadłem na automat

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się nie czuje tak staro i jak będzie musiał łykać niebieskie tabletki to też automat:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porostu zdarzyło mi się parę razy jeździć automatem zanim się zdecydowałem na swój i ja zawsze lubiłem wygodnictwo i jak nadarzyła się okazja na wypasiony samochód z automatem to nawet się nie zastanawiałem . Dla mnie wygoda jest najważniejsza i im mniej musze robić przy tym żeby rozkoszować się jazda tym dla mnie większą frajda z urzytkowania

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...