Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

widze że szykuje sie impreza z :drunk:%%% :drunk: to obecnosc OBOWIĄZKOWA :oklaski: :nabijasie: :nabijasie:

Teraz się odezwał jak mu piwo proponują a tak to w ogóle nie jeździ :tongue4::wink4:

.....a tam odrazu nie jeżdzi :baseball: chodzby na chwile to wpadne :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witka Diman :hi: co tam u ciebie??

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:30_________________________________________________No to Bulik trzymamy za słowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:30_________________________________________________No to Bulik trzymamy za słowo :naughty:

:th: tak jest p.profesorze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Gliwic :hi:

Niedawno kupiłem A4 i jestem nowy na forum, ale w ramach integracji chciałbym przyjechać na spocik ... piatek godz.18 FORUM dalej aktualne ?

pozdrawiam

Witaj! na forum :)

Wkońcu ktoś z porządnym motorem, bo te klekoty się ostatnio rozpanoszyły :decayed:

Pucek jest APU ośka, może jakaś kreska dla porównania osiągów :naughty:

Postaram się przybyć w najbliższy piątek :) liczę na gorące przywitanie

Przywieziesz skrzynkę z browarami (sztuk 20 w skrzynce) to pomyślimy o gorącym przywitaniu :przebiegly:

Joke oczywiście :kox: Wpadaj a na pewno nie będziesz żałował :good:

Powinieneś dodać, że jak dostarczy skrzynkę przed spotem jeszcze to przywitanie będzie jeszcze gorętsze, bo wtedy to już będziemy po :polew:

Nie no żartowałem a Gurego nie słuchaj on to bez alkoholu nie może na trzeźwo i wszędzie sępi piwo (menel jeden), jak nie na Katowickich to na Gliwickich :polew: :polew: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Diman :hi: co tam u ciebie??

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:30_________________________________________________No to Bulik trzymamy za słowo :naughty:

no u mnie wszystko wporzadku wycenili mi te auto do konca wkoncu mozna sie zabrac za porzadne rezanie :decayed: ale jak pytacie ile to jeszcze nie wiem bo nie mam dostepu do konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartowałem a Gurego nie słuchaj on to bez alkoholu nie może na trzeźwo i wszędzie sępi piwo (menel jeden), jak nie na Katowickich to na Gliwickich :polew::polew::wink4:

Cicho bo się wyda :embarrassed:

:polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:41_________________________________________________Jak wycenili tak jak chciałeś to dobrze :good: [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:47_________________________________________________Ps. A teraz coś na poprawę humoru z wieczora :polew: :polew: Dobry kolo :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_audi_a6_v6_28_avant_sline-t99263.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przybyć w najbliższy piątek :) liczę na gorące przywitanie w gronie szczęśliwych posiadaczy 'A' czwóreczek

Liczę także na poradę bo szykuje mi się chipowanie mojej niuni na "180"

decyzja chipowania :good:

:bry: no to ja bede napewno :naughty: :gwizdanie: jak zwykle wpadne z torba podrozna :>

jak zwykle mogę Cię zabrać :wink4: tapicerka po ostatnim już wyczyszczona :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:53_________________________________________________Ps. Dla nowych mogę podać nr konta :gwizdanie: tak na powitanie :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:54_________________________________________________Ja w piątek powinienem być - wręcz muszę być - bo coś benzyniaki nam się klonują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo coś benzyniaki nam się klonują :decayed:

Pół roku temu mówiłeś na odwrót :kox: :gwizdanie:

wiesz jak to jest - muszę być sprwiedliwy i raz być po stronie jednych a raz po stronie drugich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo coś benzyniaki nam się klonują :decayed:

Pół roku temu mówiłeś na odwrót :kox: :gwizdanie:

wiesz jak to jest - muszę być sprwiedliwy i raz być po stronie jednych a raz po stronie drugich :)

Ty się już tu nie tłumacz :tongue4: choć rozumiem że jak raz po stronie tych a raz po drugich to następne autko będzie w benzynie :naughty:

To jest dobre:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się już tu nie tłumacz :tongue4: choć rozumiem że jak raz po stronie tych a raz po drugich to następne autko będzie w benzynie :naughty:

To jest dobre:

:polew: :polew:

było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się już tu nie tłumacz :tongue4: choć rozumiem że jak raz po stronie tych a raz po drugich to następne autko będzie w benzynie :naughty:

To jest dobre:

:polew: :polew:

było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Sssssspadaj :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

tak - beznyna :)[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 20:57_________________________________________________ale to dopiero gdzieś styczeń/luty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 3.0 TFSI bo chyba tylko to będzie cię mogło zadowolić no i oczywiście wirusik u compotów :cool1:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 20:58_________________________________________________

ale to dopiero gdzieś styczeń/luty :polew:

:cool1: Ja bym się tak z tego nie śmiał bo z tobą to nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - tym troche pośmigam - obiecuję :wink4:

Akurat :polew: :polew: jakoś ci nie wierzę :kox: czekaj niech tylko coś na mobilach ci się nawinie na oko :cool1:

Ps. O B6 też tak mówiłeś :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - tym troche pośmigam - obiecuję :wink4:

Akurat :polew: :polew: jakoś ci nie wierzę :kox: czekaj niech tylko coś na mobilach ci się nawinie na oko :cool1:

Ps. O B6 też tak mówiłeś :przebiegly:

żeby taka sytuacja nie miała miejsca - mam blokade na mobile i allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - tym troche pośmigam - obiecuję :wink4:

Akurat :polew: :polew: jakoś ci nie wierzę :kox: czekaj niech tylko coś na mobilach ci się nawinie na oko :cool1:

Ps. O B6 też tak mówiłeś :przebiegly:

żeby taka sytuacja nie miała miejsca - mam blokade na mobile i allegro :naughty:

Nareszcie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...