Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no spadaj bo pewnie czekasz aż pójde żeby znów coś napisać... :decayed:

Rózowy, a Ty już zjadłeś ten bigos z "krałzy" na obiad? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pucek to ile za ta dokladke sobie zyczysz?

bo jak jedziesz na miasto to mozesz ja mojej zonie do pracy podrzucic, a my rozliczymy sie na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózowy, a Ty już zjadłeś ten bigos z "krałzy" na obiad? :naughty:

Dzisiaj to miałem dobry obiadek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spadaj bo pewnie czekasz aż pójde żeby znów coś napisać... :decayed:

Rózowy, a Ty już zjadłeś ten bigos z "krałzy" na obiad? :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 15:43_________________________________________________dzisiaj miał niedzielny - z puszki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zgubię moją to się policzymy :polew:

nie no nie wiem, jak będzie pasowała to pogadamy :tongue4:

Fioletowy, miałeś kończyć, bo pójdzie drugie PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spadaj bo pewnie czekasz aż pójde żeby znów coś napisać... :decayed:

Rózowy, a Ty już zjadłeś ten bigos z "krałzy" na obiad? :naughty:

:polew:

A ty się nie śmiej bo znowu roczną składkę na Vip-a Hugo każe przelać ci na moje konto :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zgubię moją to się policzymy :polew:

nie no nie wiem, jak będzie pasowała to pogadamy :tongue4:

Fioletowy, miałeś kończyć, bo pójdzie drugie PW...

ok - spadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam...

Miron za to że mnie nie posłuchał musi do mnie przyjechać, umyć mi nogi :polew: :polew: :polew:

patrzcie jak teraz słucha :kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 15:48_________________________________________________Guru, kiedyś będziesz się do mnie odnosił PANIE PREZESIE PUCKU czy mogę.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron za to że mnie nie posłuchał musi do mnie przyjechać, umyć mi nogi :polew: :polew: :polew:

No popatrz a na ogólnopolskim wszyscy się mnie pytali co to za fetysz Miron ma i tak się z nim ukrywa a tu wydało się :polew: :polew:

Guru, kiedyś będziesz się do mnie odnosił PANIE PREZESIE PUCKU czy mogę.... :naughty:

Tak długo to chyba jeszcze żaden człowiek na świecie nie żył żebym ja czegoś takiego dożył :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 15:51_________________________________________________Hmmmm :mysli: dziwne wy to nawet jak jesteście offline to jesteście online :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zrobisz blad. jezdzilem tym samochodem wlasnie w wersji kombi i z silnikiem 2.0 D w automacie. silnik okropnie glosno pracowal ale najbardziej przerazila mnie tylna klapa ktora otwiera sie razem z tylnymi swiatlami, a w wewnatrz sa dodatkowe swiatla tak jak w niemieckich karetkach

Arek napewno nie kupiłbym Opla z dieslem pod machą, jedynie co to ten motor turbo benzin a combi bo tylko w tej wersji podoba mi sie to auto ale to bede myślał za rok moze 2 lata są jeszcze przynajmniej ze 2 inne typy (A3 sportback lub Civic) a jak bedzie kryzys to B6 w combi

tak bardzo już Twój Ci się znudził :naughty:

Majki - jak zmieniać to tylko na coś konkretnego :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:00_________________________________________________Majki rozumiem że się pomyliłes i zamiast napisać S3 sportback napisałeś A3 sportback :decayed:

hehe Mirek nie pomyliłem sie jak coś to jednak A3, chodzi bardziej o auto tańsze w eksploatacji no i chodzi za mną troszke mniejszy samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zrobisz blad. jezdzilem tym samochodem wlasnie w wersji kombi i z silnikiem 2.0 D w automacie. silnik okropnie glosno pracowal ale najbardziej przerazila mnie tylna klapa ktora otwiera sie razem z tylnymi swiatlami, a w wewnatrz sa dodatkowe swiatla tak jak w niemieckich karetkach

Arek napewno nie kupiłbym Opla z dieslem pod machą, jedynie co to ten motor turbo benzin a combi bo tylko w tej wersji podoba mi sie to auto ale to bede myślał za rok moze 2 lata są jeszcze przynajmniej ze 2 inne typy (A3 sportback lub Civic) a jak bedzie kryzys to B6 w combi

tak bardzo już Twój Ci się znudził :naughty:

Majki - jak zmieniać to tylko na coś konkretnego :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:00_________________________________________________Majki rozumiem że się pomyliłes i zamiast napisać S3 sportback napisałeś A3 sportback :decayed:

hehe Mirek nie pomyliłem sie jak coś to jednak A3, chodzi bardziej o auto tańsze w eksploatacji no i chodzi za mną troszke mniejszy samochód

no to mnie zaskoczyłes - myślałem że 2.0tdi ( tymbardziej jak ma wymienione to co było wadliwe ) jest tanie w utrzymaniu.

I drugie zaskoczenie że masz dzieciaka i chce coś mniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jako utrzymanie Majki liczy koszty napraw bo wg. mnie to też się do tego zalicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jako utrzymanie Majki liczy koszty napraw bo wg. mnie to też się do tego zalicza...

może

Dogi - tu masz filmik z naszego forum:

Norbi ( S4 B5 + soft 320ps ) & Oniak ( B7 3.0tdi + soft 275ps )

Tak też powinna śmigać Twoja :wink4: ( albo lepiej :good: )

http://poziek.wrzuta.pl/film/9294wd42o0o/dscn3432[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 20:45_________________________________________________różnica 45kucy i ok 250kg mega widoczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w wątku mojej fury znowu można gratis kropka dostać :polew: :polew: ktoś chętny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jako utrzymanie Majki liczy koszty napraw bo wg. mnie to też się do tego zalicza...

Dokładnie o to mi też chodzi..... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:13_________________________________________________Guru nasz ekspercie od dzieci mam pytanie macie takie coś na sklepie??

http://allegro.pl/item825512094_fisher_price_hustawka_kolyska_gniazdko_owieczka.html

Moja ma chyba ADHD i musi być non stop w ruchu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jako utrzymanie Majki liczy koszty napraw bo wg. mnie to też się do tego zalicza...

Dokładnie o to mi też chodzi..... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:13_________________________________________________Guru nasz ekspercie od dzieci mam pytanie macie takie coś na sklepie??

http://allegro.pl/item825512094_fisher_price_hustawka_kolyska_gniazdko_owieczka.html

Moja ma chyba ADHD i musi być non stop w ruchu :kwasny:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...