Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alternatywa RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi osobiscie bardzo sie podoba tylko ta rama psuje calosc

bart[emoji769]

Opublikowano

A ja mam ori RNS-E które bardzo ładnie wygląda, ale jakość muzyki z tego urządzenia nie powala i gra za cicho. Z nawigacji i tak nie korzystam bo nie mam płyty.

Czy jest sens wymiany na inne markowe urządzenie 2 din np. Alpine lub Sony? Robił to ktoś? Jak z jakością muzyki na ori głośnikach?

Opublikowano

załóż sobie chociaż tube ze wzmakiem Bose na tył i już ;)

a tu macie za i przeciw dla alternatywy :)


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-19

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Grześ nie świruj :) ja rozumiem że zależy Ci na sprzedaży ale też są i inne porównania niech przeczytają całość :wink:

a opinia kolegi zaczyna się dwie strony wcześniej ale o tym już zapomniałeś :wink: co mnie generalnie wkurza bo ukrywasz prawdę niewygodną dla Ciebie a piszesz tylko o superlatywach.

Jesteś forumowiczem dlatego też bądź szczery od A do Z. Proszę :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-24

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

No Fakt Krzysiek jak ktoś ma suba musi inaczej podłączyć by tył Grał

Jak ktoś ma bez nie musi nic kombinować podłącza i gra wszystko jak na tym filmie


Ostatnio podłączyłem u siebie dedykowane do VW i także z radiem nie miałem problemu

U naszych Dostawców w Chinach jest święto od 12.02.2015 aż do 28.02.2015

W tym terminie żadna przesyłka nie zostanie wysłana Proszę brać to pod uwagę

Edytowane przez east-import

Opublikowano

Ostatnio podłączyłem u siebie dedykowane do VW i także z radiem nie miałem problemu

A ten model nie pasuje do b7? Jest dużo ładniejszy do tego dedykowanego do Adui.

Opublikowano

Trzeba by było dłubać :( Wymiary są inne niż w audi

220*210*130mm

Opublikowano

wiadomo ze wszystkie technichnie sa lepsze od rns-e.

przeciez rns-e jest produkowany ponad 10 lat.

optychnie pasuje najlepiej, sluchajac duzo radia pozostaje tylko original.

jesli komus te punkty nie sa wazne to nie bierze inny.

Opublikowano

wiadomo ze wszystkie technichnie sa lepsze od rns-e.

No Fakt :) Lepsze bebechy lepszy wyświetlacz no i system :)

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-gps-android-4-4-wifi-3g-ipod-dvd-pc-i5025258027.html

1_m.jpg?14216846852_m.jpg?1421684685oalycd.jpg

634d1r.jpg

Edytowane przez east-import

Opublikowano

Szkoda, że natrafiłem na ten temat dopiero teraz, gdy przed chwilą zamówiłem, bo miałbym rabacik z forum :( Ale trudno, zobaczymy co z tego będzie jak radyjko przyjdzie. Ciekawy jestem jak sprawa będzie wyglądać u mnie z tylnymi głośnikami i subem, bo mam nagłośnienie Bose. Ciekawe czy tez będę musiał podciągnąć osobno sygnał z chinchy na kostkę czy będzie działać od razu..


Swoją droga ciekawe czy w razie problemu pomoże coś takiego:

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-modul-tylne-glosniki-system-bose-i4878607316.html

czy szkoda na to kasy bo można to zrobić samemu

Edytowane przez mateoskr1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.