Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFC] Nowy nabytek a4 2.8 quattro


simon_69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

od kilku dni jestem posiadaczem audi a4 quattro, silnik 2.8 z automatyczną skrzynią biegów, ma ciekawy kolor - jasna perła. auto jest z 1997r. i ma autentyczny przebieg 150.000km.

Niżej zamieszczam kilka fotek auta. z tego co mówił właściciel jest to jakaś kanadyjska wersja. sprawdzałem oznaczenie silnika i jest AFC ale niestety na forum nie ma żadnych informacji na temat takiego oznaczenia.

27028392jr6.th.jpg

82929842bq7.th.jpg

73493454yj8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że autko zza oceanu to widać :tongue4: Ale na czarnych tablicach, czyli kupiłeś od pierwszego właściciela? I koleś ją ściągał ładnych parę lat temu ze stanów, czy też Canady, jak piszesz. A skąd pewność przebiegu? Zrób dokładniejsze foty wnętrza :decayed: Ogólnie ładna sztuka, Jakieś zmiany / modyfikacje planujesz? Na początek poleciłbym zmianę lamp na poliftowe i lekką glebę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką samą:):)tylko z manualem:);) i prefix mam aah bo tak na początku mi wyszło ale mam afc:):)samochodzik jest elegancki ja mam już zglebowany ale powiem Ci że autko jest git dopóki coś się nie popsuje bo z częściami jest ciężko bo to dziwne wersje nie takie jak z katalogów, jak coś to musisz najpierw wyciągnąć i dopiero do sklepu i dopasowywac rozmiarami.Ja mam teraz problem z kołem dwu-masowym i sprzęgłem nowe są cholernie drogie a używane ciężko dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór :good:

fajny, nietypowy kolorek :kox:

teraz gleba, lampy polift :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny odkopik :polew: tak dla info, autor tematu ostatni raz na forum był w październiku 2011 :polew:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...