Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło jednomasowe i docisk Sachs G60

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi87, szanuję Twoje zdanie. Ale nie psuj mi nastroju.

Czy ja się w ogóle Was pytałem czy można, czy warto, czy powinienem?

Ja Wiem, że można! Dostałem tylko prezent w postaci dwóch bolców, stąd moje pytanie.

Tnę i zobaczymy co będzie.

Do Twojej wiadomości, tworzę potwora, więc nie mieszaj!

Opublikowano

Jesli to Ci sie uda to gratuluje i czekam na fotki:wink:

Ale z tego co idzie wyczytać to wszedzie piszą że nie da rady tego pogodzić

Opublikowano
  • Autor

Podeślij jakiś temat. Wiem, że mam problemy ze wzrokiem, słuch wybiórczy, więc może masz racje!

Opublikowano

Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > sprzęgło do 1.8T

tu jest cos ale o 1,8t, ale skoro sprzęgło pasuje w poprzeczniaku do benzyzny i dizla to tak samo będzie ze wzdłużnym silnikiem, jak do jednego nie pasuje to i do drugiego:wink:

Wszędzie jak ktoś proponuje G60 to sa to auta typu golf/skoda/A3/seat:whistling:

Ja na twoim miejscu załozył bym AWXa i dodatkowo go wzmocnił, albo jednomas i sprzęgło 1z wzmocnione:wink:

Opublikowano

wpisz w google audi a4 g60 sprzeglo i na pewno coś znajdziesz

ale jakby się dało to na pewno ludzie by to zaczeli wsadzac jako że jest to modne w samochodach z silnikiem poprzecznym

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Faktycznie, sprzęgło, które podałem w pierwszym poście nie pasowało. Zmienione zostało na: Sachs 3000 722 002.

Całość złożona, chodzi idealnie.

Wrażenia: pedał sprzęgła chodzi lekko, szarpanie minimalne. Jest tip top!

Temat do zamknięcia.

Opublikowano

Czyli miałem racje, ale fajnie że potwierdziłes to w 100%ach:wink:

a co to takie drogie?

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

jak to zwyczajne sprzęgło pod jednomasa to do podnoszenia mocy lepiej oddaj go na wzmocnienie:wink: bo w ciagu roku wyjmiesz je spowrotem

Opublikowano
Weż poczytaj troche a nie odrazu wyskakujesz o czytaniu zez zrozumieniem, ten kolega co tam wypowiedział sie o G60 jest u nas na forum, a passat i A4 to to samo, a G60 i 1Z niestety nie, tak samo wytrzyamłosc G60 to 160km w serii a 1z zaledwie 90 co pare razy na forum juz było że nie wytrzymało mocy opisywanych na tamtym forum:wink: a to ze spece Ci gadają to jedno u nas znafcy mówią że po chipie masz 150km....

kup AWX i sie nie pierdziel AFN czy inny stwór i tak nie przekroczy 400nm

---------- Post dopisany at 03:07 ---------- Poprzedni post napisany at 03:03 ----------

Cóż, czy ja napisałem, że mam koło od poprzecznego??

Sugeruję czytanie ze zrozumieniem...

wystarczy ze G60 napisałes:whistling: to samo za siebie mówi

Ale tnij najwyzej pierwszy będziesz:wink:

I tu sie Mylisz 90ps agr po zdlubaniu wytrzymal ponad 400nm

Prosze zebym nie byl goloslowny

forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=245535

Opublikowano
Weż poczytaj troche a nie odrazu wyskakujesz o czytaniu zez zrozumieniem, ten kolega co tam wypowiedział sie o G60 jest u nas na forum, a passat i A4 to to samo, a G60 i 1Z niestety nie, tak samo wytrzyamłosc G60 to 160km w serii a 1z zaledwie 90 co pare razy na forum juz było że nie wytrzymało mocy opisywanych na tamtym forum:wink: a to ze spece Ci gadają to jedno u nas znafcy mówią że po chipie masz 150km....

kup AWX i sie nie pierdziel AFN czy inny stwór i tak nie przekroczy 400nm

---------- Post dopisany at 03:07 ---------- Poprzedni post napisany at 03:03 ----------

Cóż, czy ja napisałem, że mam koło od poprzecznego??

Sugeruję czytanie ze zrozumieniem...

wystarczy ze G60 napisałes:whistling: to samo za siebie mówi

Ale tnij najwyzej pierwszy będziesz:wink:

I tu sie Mylisz 90ps agr po zdlubaniu wytrzymal ponad 400nm

Prosze zebym nie byl goloslowny

Ale o czym piszesz o sprzegle czy o tym ze przekroczył 400nm? widzisz jaki tam jest setup wtryski 260 i silnik poprzeczny, znajdź na wzdłuznym:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wytrzyma, musi...

ale pożyjemy - zobaczymy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.