Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 AVF] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jest różnica :) MEGA.... teraz autko staje w miejscu :)

Opublikowano

No sporo porezane. :good::banan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś dotarły wlepki "Don't touch my car"

Tylna szyba jest chyba najlepszym rozwiązaniem dla czegoś takiego ;)

20130322_171726.jpg

Opublikowano

ładna sztuka!!! :naughty: Bezawaryjności życze, ale jak widać dbasz o nią jak należy, więc niepowinno być z tym problemu :wink:

...ten twój wykresik daje do myślenia :whistling::naughty:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Simon, ile dałeś za ten zestaw naprawczy do rolety? Szlag mnie trafia, gdy na kostce mi trzeszczy ta roleta...

Opublikowano
  • Autor

Nie chciałbym wprowadzić w błąd ale cos kolo 40pln....+/- 10 pln

Opublikowano
Nie chciałbym wprowadzić w błąd ale cos kolo 40pln....+/- 10 pln

To podskoczę do ASO we Wrocku. Mogłem się wcześniej z Tobą zgrać, jak mieszkałem jescze w Zgc, to byśmy coś pomodzili ;-)

Opublikowano
  • Autor
Nie chciałbym wprowadzić w błąd ale cos kolo 40pln....+/- 10 pln

To podskoczę do ASO we Wrocku. Mogłem się wcześniej z Tobą zgrać, jak mieszkałem jescze w Zgc, to byśmy coś pomodzili ;-)

No szkoda szkoda :/

jak juz bedziesz w ASO mogłbyś podpytac sie o piora wycieraczek AREO ? jak to cenowo wyglada...

Ja we wrocku bede w niedziele a ASO niestety pozamykane bedzie :/

Opublikowano
jak juz bedziesz w ASO mogłbyś podpytac sie o piora wycieraczek AREO ? jak to cenowo wyglada...

Ja we wrocku bede w niedziele a ASO niestety pozamykane bedzie :/

Spoko, zapytam i dam Ci znać. Długo będziesz w niedzielę? Chciałbym ogarnąć podświetlenie kubka i wizytownika.

Bylem w ASO. W ramionami 360 zł jakoś, a 250 bez. Taniej znajdziesz na allegro.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś uparałem się z tym buzzerkiem.

Dla potomnych pozostawiam krótką instrukcję :

1.Obniżamy i wyciągamy kierownicą iiiile sie da

20140106_143041.jpg

 

2. Wyciągamy zaślepkę śrub trzymających zegary

20140106_143041.jpg

20140106_143041.jpg

3. Wykręcamy 2 widoczne śrubki - torx 25 na długiej przedłużce

20140106_143109.jpg

20140106_143109.jpg

20140106_143116.jpg

20140106_143116.jpg

20140106_143356.jpg

20140106_143356.jpg

20140106_143527.jpg

20140106_143527.jpg

20140106_143535.jpg

20140106_143535.jpg

4. Kładziemy na kierownicy jakiś kawałek szmaty - coby nie porysować czegoś przypadkiem...i zabieramy się za wyciąganie licznika. Nie ma żadnych zatrzasków trzymających licznik. Wystarczy wytargać go tylko "z dziury" - da się to zrobić bez zdejmowania kiery. W pierwszej kolejności musimy lekko wysunąć zegary żeby pojawiła nam się boczna krawędź po tym wszystko idzie znacznie łatwiej

20140106_143659.jpg

20140106_143659.jpg

5. Odpinamy widoczne kostki (2 szt.). U mnie dodatkowo z tyłu zegarów był trzeci przewód - nie wiem do czego ;)

20140106_143738.jpg

20140106_143738.jpg

tu zaznaczony 3 kostka, której nie widać po odsunięciu zegarów

20140106_143751.jpg

20140106_143751.jpg

6. Kiedy zegary mamy już "na kolanach" odkręcamy 4 wkręty zaznaczone na zdjęciu - torx 10

20140106_143941.jpg

20140106_143941.jpg

20140106_144042.jpg

20140106_144042.jpg

7. Odpinamy zaczepy po bokach zegarów - 4 szt.

20140106_144150.jpg

20140106_144150.jpg

20140106_144201.jpg

20140106_144201.jpg

8. Ostrożnie otwieramy zegary - przed tym należy (nie wiem czy u wszystkich) naciąć naklejki na zgarach które uniemożliwią ich otwarcie.

Mamy widoczny buzzer który nas wnerwia !

20140106_144328.jpg

20140106_144328.jpg

9. Ja do naprawy/wymiany buzzera użyłem 32 ohmowy głośniczek średnicy około 33mm ze złuchawek nausznych

20131230_211111.jpg

 

20131230_211101.jpg

10. W pierwszej wersji naprawy chciałem ten głośniczek przyczepić na zewnątrz zegarów. Jednak w ostatniej chwili montaż przeprowadziłem w srodku zegarów. Całość umieściłem w zdjętej obudowie z zegarów. Nowy głośniczek przytwierdziłem klejem na gorąco w kilku miejscach na obwodzie.

20140106_144434.jpg

20140106_144434.jpg

20140106_144426.jpg

20140106_144426.jpg

11. Do głośniczka przylutowałem przewody "pionowo"

20140106_145911.jpg

20140106_145911.jpg

12. Po montażu w wyżej opisanej wnęce lutujemy wystające przewody do nóżek na płycie głównej zegarów zgodnie z polaryzacją (pytanie czy polaryzacja jest tu mega istotna ?? )

20140106_150700.jpg

20140106_150700.jpg

20140106_144331.jpg

20140106_144331.jpg

Po ostatnim lutowaniu wszystko składamy do kupy w odwrotnej kolejności.

U mnie operacja powiodła się bez żadnych problemów - czego i Wam życzę.

20131230_211101.jpg

20131230_211111.jpg

20140106_150657.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

za***ista instrukcja kolego, duże piwo Ci sie należy, i szczerze to powinno to wylądować w dziale zrób to sam. u mnie też nie gada ten głosnik, muszę się tym zainteresowac :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:Podziekował. Mam nadzieje ze sie przyda.

Opublikowano

oj przyda się, zrobiłem test zegarów i niestety nie żyje głośniczek, a przy okazji ładną masz furke :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki.
W ciagu 2miesiecy bedzie do nabycia ;-)


_____________________________________________________

Autko sprzedane - zostało w rodzinie :)

Temat następcy znajduje się tu :
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274749-a4-b8-caha-by-simon-75/

Edytowane przez simon__75

  • 1 rok później...
Opublikowano

troszkę odgrzeję kotlecika bo zimny

odnośnie tego nieszczęsnego buzera - padł i u mnie i mam tylko jedno pytanie czy można tam zastosować takie głośniczki jak w zestawie słuchawkowym np takich z tel komórkowego np Samsunga - pytam bo pisałeś. że ze słuchawek nausznych a takie posiadam, jeśli nie to zapewne kupię taki w elektronicznym

Opublikowano

Zrób to co kolega wyżej w instrukcji napisał tylko wyprowadz sobie 2 przewody obok bezpieczników i sprawdz. Nie zadziała jeden to dasz inny, a ten co napisałeś napewno wyda z siebie jakiś dzwięk.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Kupiłem taki na allegro i działa. Lutowałem jak wyżej, a umieściłem w obudowie  klejem na ciepło.

 

buzzer.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.