Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc przy wyborze turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was :hi:

Jako, ze moje doswiadczenie z turbinami jest ograniczone, a moja juz bierze olej, chcialem Was prosic o rade. Jaka zakupic turbinke.

BRD, AWX, moze cos innego ?

Silnik to AFN 98'

Czy z kazda turbina bedzie konieczna zabawa w mocowania, przejsciowki, grzebanie ?

Opublikowano

Jak mozna byc takim leniem?!!!

Na tej stronie jest temat o turbinie do cudu techniki jakim jet AFN http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/prosze-pomoc-turbina-260388/

, a gdyby to było mało to jest przypięty temat o podnoszeniu mocy w dieslach

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Opublikowano

wkladaj AWX:wink:

auto młode juz nie jest...

Opublikowano

w jaka moc celujesz?

Opublikowano
  • Autor

Decyzja zapadla, wpada turbo AWX

wampir masz racje, dalem plame :facepalm:

Korzystajac, oplaca sie brac turbinke z tej aukcji ?? :

Turbosprężarka Turbina Audi A4 1,9 TDi 130/140 km (3007691919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeszcze jedno, ma ktos namiary na redukcje z kolektora AWX na przewod dolotowy ?

f9d52160e459b1e9med.jpg

Zdjecie zapozyczone z watku Kowi87 :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego krzysztofquattro dzieki za pomoc, ale nie chodzi mi o redukcje na waz do turbiny, tylko o redukcje z kolektora AWX ;) Poniewaz tez sie do tego przymierzam.

Opublikowano
Decyzja zapadla, wpada turbo AWX

wampir masz racje, dalem plame :facepalm:

Korzystajac, oplaca sie brac turbinke z tej aukcji ?? :

Turbosprężarka Turbina Audi A4 1,9 TDi 130/140 km (3007691919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeszcze jedno, ma ktos namiary na redukcje z kolektora AWX na przewod dolotowy ?

http://s11.postimage.org/vj2dqkx7z/f9d52160e459b1e9med.jpg

Zdjecie zapozyczone z watku Kowi87 :embarrassed:

To chyba wyrób warsztatowy nie łatwiej dać komuś kolektor żeby przyspawał kawałek rurki aluminiowej?

Opublikowano
Kolego krzysztofquattro dzieki za pomoc, ale nie chodzi mi o redukcje na waz do turbiny, tylko o redukcje z kolektora AWX ;) Poniewaz tez sie do tego przymierzam.

proszę

Zaślepka EGR flansza+rurka dł-10cm fi-50mm 1.9TDI (3022815467) - motoAllegro

Opublikowano

Masz piotrek program zrobiony czy po zmianie turbo bedziesz sie przymierzał do czipsa wtryski też zmieniasz na 216 jak mam ja i nie zopomnij o sprzęgle bo juz przy tej mocy za długo nie po chodzi

Opublikowano
  • Autor

Goldik narazie inwestuje w graty.

Jutro jade po turbawke AWX

W tygodniu wpadnie kolektor AWX + musze dac tokarzowi wzor do wyprodukowania flanszy:banan:

Wtryski 216

Zwienczeniem prac, bedzie czips :)

Sprzeglo sie machnie przy wymianie skrzyni na 6-tke.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.