Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Który płyn do wspomagania wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sitko jest na miejscu. Na zapalonym silniku nic nie bulgocze ani się nie pieni. Jak go zgaszę to idą przez moment delikatne bąbelki.

Opublikowano

Musisz zrobić tak żeby pompa nie zasysała powietrza ze zbiorniczka, jak się w nim pieni bo będzie się cały czas zapowietrzał, najlepiej to unieść auto do góry 2 koła powietrzu odpiąć od zbiorniczka wężyk powrotny zaślepić zbiorniczek od powrotu zalać zbiorniczek do pełna odpalić silnik i kręcić kierownicą prawo lewo i dolewać płynu zanim zniknie całkiem, kręcić tak długo aż pojawi się na wężyku powrotnym. Włożyć wężyk powrotny od zbiorniczka tak żeby leciał do niego płyn z góry tak żeby się nie pieniło jak nie będzie powietrza zapiąć go z powrotem do zbiorniczka ale tak żeby jak najmniej uleciało ze zbiorniczka wyrównać stan i będzie działać.

A olej trzeba było kopić oryginalny i nie był by problemów

ORYGINALNY OLEJ DO WSPOMAGANIA SKODA VW AUDI SEAT (3001071776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ten od citroena bije ori audi na głowe :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Kolego devastation masz jakieś pomysły związane z moim problemem ;d ?

Opublikowano

nie do konca sprawna pompa

to że wymieniłes płyn po tak długim czasie spowodowało jej nadmierne zuzycie

wymiana mineralnych płynów nie może nastepowac rzadziej jak co 2 lata

teoria swoje a życie swoje, niestety

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem kiedy był wymieniany płyn, to auto mam dopiero pół roku, a jeszcze 20 tys temu było serwisowane w ASO w Niemczech także trudno powiedzieć.

Opublikowano

na pewno nie jest to wina płynu, bo jest dokłądnie taki jak powinien tam trafić

od 20 lat leje ten płyn do wszystkich układów które wymagają mineralnego płynu

i nic sie nie dzieje, niesprawnosc ukłądu to juz co innego

Opublikowano
  • Autor

No nic będę tak jeździł aż pompa padnie. Oby tylko przekładnia nie padła bo to już większe koszta.

Opublikowano

przekłądnia Ci nie zdechnie tylko pompa

stosowanie oleju mineralnego lub syntetycznego jest uzalezniona tylko

i wyłacznie od rodzaju zastosowanych uszczelnień

Opublikowano
  • Autor

No to tyle dobrze.

---------- Post dopisany 14-02-2013 at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 16:53 ----------

Uspokoiła się ta pompa jak trochę pojeździłem. Już płyn się nie pieni a pompa chodzi cicho, pewnie się odpowietrzyła do końca. Co prawda kierownica dalej dość ciężko chodzi, ale tak było od początku. Jak się trochę pogoda poprawi to spróbuję popuścić trochę śrubę regulacyjną na maglu.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Ja pierwsze słyszę o czymś takim,butelka wygląda jak "Motor Doktor" :D. Do wspomagania powinieneś zalać płyn mineralny.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.