Skocz do zawartości
IGNOROWANY

perfumy


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to chyba pójść kilka razy do perfumerii, poużywać testerów i będziesz wiedział co kupić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dobre perfumy...:kox:

Mam dosc spora kolekcje... np. jeden z rarytasow VERSACE METAL MEN , ktorego BARDZO CIEZKO DOSTAC !!!

to juz chyba ostatki...

Versace Metal Jeans 2 5oz Men's Cologne Eau de Toilette RARE Out of Production 300184326034 | eBay

75 ml Gianni Versace - Metal Jeans Men EDT Eau de Toilette Spray + Kulturtasche | eBay

Malo osob w necie czy w domu :grin: ma taka kolekcje tego perfumu... obecnie mam 12szt. :decayed:

fotki :wink:

050620127268.jpg

99986632.jpg

63297130.jpg

ps. nie ma podobnego zapachu :wink: i zadna podrobka nigdy nie wyszla :whistling:

dobry i tez jedyny w swoim rodzaju bo nie ma podobnego :whistling: jest Versace Metal Jeans ( niebieski) ktory jest dostepny za bdb. pieniadze okolo 100zl :wink: a powinien kosztowac moim zdaniem 4x wiecej :wink: od niego wlasnie sie zaczela 17 lat temu :whistling: moja pasja z perfumami...

Jest wiele perfumow, wszystko zalezy od gustu oraz okazji na jaka sie go wybiera...

z nowosci ostatnio pare znanych firm wypuscilo tzw. kolekcje sport... wiec kupilem D&G the one Sport :thumbup1: oraz Issey Miyake Sport :thumbup1: POLECAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CK-One i nie wyobrażam sobie ich nie kupować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego opór, są One, Be , Summer...ale jakoś tylko One mi podchodzą..i kobietom też :naughty::naughty::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa..butla robi robotę :decayed: i Cena niezła bo w wolnocłówce coś koło 40 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie dobra cena, ilosc i ten delikatny zmyslowy zapach :kox:

to moze jeszcze jakis polece tym razem z BOSSaaa

Zajeb... starszyzna pod wieczory, kobiety szaleja :grin: Hugo Boss Aqua Elements !!!

i jego mlodszy brat na kazda okazje Hugo Boss Element ( bez aqua :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień to jeszcze Boss Sport jest fajny..taki delikatny, cytrusowy zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie babcie się za nim oglądają :grin:

Moja mała kolekcja: Channel Allure Sport Homme (the best, laski wam powiedzą ;) ), Carolina Herrera 212 Splash (mega na lato!), D&G pour Homme, Lacoste Essential, Paco Rabanne Black XS, Bruno Banani Magic Man, a do garniaka Givenchy Pi :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Chanell ALLURE Homme SPORT ..... Ten zapach robi robotę :naughty:Perfumy, tanie perfumy - 75 % | iperfumy.pl

Oraz na codzień zielony Hugo Boss Hugo Boss Hugo (zielony)

Z niższej półki konkret jest Malizia Vetyver :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście używam Old Spicea oraz mało znanej marki ISANA (koszt około 5 zł w rossmanie)

Bardzo polecam ISANE do pracy bardzo długo otrzymuje zapach (nawet dłużej od Old Spicea)

ISANA była wyróżniona w teście Tele Tygodnia ;)

Był tam jeszcze jeden dezodorant, który zajął pierwsze miejsce pod względem trwałości zapachu.

Nazwy dokładnie nie pamiętam... PURE CAO czy coś... na allegro kupiłem go za jakieś 30zł.

Poleciłbym jeszcze PUME Made in Germany.

Natomiast Bruno Bannani też niemiecki już nie ujął mojego serca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paco Rabanne - Black XS

YSL - L'homme

Calvin Klein - Euphoria

Wszystkie trzy posiadają podobno feromony :wink:

Oprócz tego:

Giorgio Armani - White Red

Channel - Allure Homme Sport

Giorgio Armani - Black Code

Issey Miyake - standardowy

Dolce & Gabbana - też standardowy

Hugo Boss - In motion

Pracowałem swego czasu jako ochroniarz w Douglasie :kox: Ile testerów przelałem na siebie :naughty: Ogólnie b.dużo perfum jest świetnych. Niektóre uwalniają swój zaje*isty zapach po około 10 minutach.

Ogólnie to uwielbiam markowe perfumy i mógłbym mieć 99% zapachów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...