Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwisy w Rzeszowie


alfar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam serwisu Audi w Rzeszowie lub bliskiej okolicy.

Oczywiście zależy mi na rzetelnych serwisach.

Będę wdzięczny za sugestie...

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

Ful-Autoserwis. Euzebiusz Fularski

Łąka 609 koło Rzeszowa.

Specjalizacja Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kupiłem Audi A4 3.2 V6 FSI Quattro i sporadycznie pojawia się w komputerze Czujnik położenia wałka rozrządu.

Z informacji jakie mam, może to wymagać wymiany całego rozrządu, co wiąże się ze zrzuceniem silnika ze skrzynią w dół :(

W ASO może sporo kosztować, a wolałbym dobry serwis, który coś takie potrafi zrobić i już kiedyś coś takiego robił, bo boję się "magików" w stylu będzie Pan zadowolony.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w "serwisach" to kto pracuje Kolego ? Wykwalifikowana w Niemczech Kadra Mechaników z Audi ? Różnica taka że zapłacisz 3 x więcej .

Ja mam Kolegę na wsi, ma swój warsztacik, przez lata pracował w "SZIKu" jako Kierownik zmiany i i potrafi zrobić wszystko w dobrych pieniądzach.

p.s. nie małe fiaty i polonezy - ostatnio robił przy A8 przy której robotę "Czach" w Rzeszowie wycenił na 8000 PLN, Facet przyjechał do "magika ze wsi" i zapłacił 1500 a auto zrobione :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w "serwisach" to kto pracuje Kolego ? Wykwalifikowana w Niemczech Kadra Mechaników z Audi ? Różnica taka że zapłacisz 3 x więcej .

Ja mam Kolegę na wsi, ma swój warsztacik, przez lata pracował w "SZIKu" jako Kierownik zmiany i i potrafi zrobić wszystko w dobrych pieniądzach.

p.s. nie małe fiaty i polonezy - ostatnio robił przy A8 przy której robotę "Czach" w Rzeszowie wycenił na 8000 PLN, Facet przyjechał do "magika ze wsi" i zapłacił 1500 a auto zrobione :grin:.

Możesz podac jakiś namiar na tego Pana? Mam ALTa i pewnie nie będę miał innego wyboru jak remont tego olejożercy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

531 369 577 - dzwoń do skutku bo ma dużo roboty i często nie odbiera i powiedz że nr masz od Jarka z Hyżnego.

Dzięki śliczne :wink:

Trochę mnie przeraża koszt tego remontu bo pewnie pójdzie w kilka tysiecy, ale nie mam wyjścia bo tak dalej jeździć sie nie da a z takim poborem oleju to sprzedać też nie mam szans- chyba że za 15tys zł :facepalm:

Jeszcze pytanko: skąd jest ten mechanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja, ale ASO ma obowiązek dać 2 lata gwarancji na robotę, a Pan mechanik na wsi mi tego nie zapewni.

Wiesz za kasą idzie odpowiedzialność, a przy naprawie V6 trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzia, min. blokada wałków w odpowiedniej pozycji, żeby potem nie było problemów z ustawieniem rozrządu...

A nie sądzę, że ktoś kto się nie zajmuje na co dzień takimi silnikami ma to u siebie w podręcznym zestawie narzędzi.

Dziękuję za informacje i pozdrawiam

Tomek

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Dostałem kontakt do serwisu w Stalowej Woli, czy ktoś ma jakieś doświadczenia ??

Tomasz Gondek Auto Serwis Audi Seat Vw Skoda, Stalowa Wola - Mapa Polski w Zumi.pl

Znajomy naprawia tam swoje A6 i ani razu się jeszcze nie zawiódł.

Rozmawiałem z pracownikiem i mówili, że naprawiali V6 w VW, więc doświadczenie już mają, pytanie czy to prawda :)

Będę wdzięczny za info, opinie o nich.

Pozdrawiam

TOmek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfar w 100% polecam Tomka przypadkowo miałem okazję widzieć jak i czym robią rozrząd i oddałbym tam nawet swoje prawie już roczne S6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

Ful-Autoserwis. Euzebiusz Fularski

Łąka 609 koło Rzeszowa.

Specjalizacja Audi

Polecam również.

Zna się na robocie, grupę Volkswagen Audi serwisuje od lat, Nie śpieszy się, robi dokładnie, nie pourywa zaczepów itd.

Serwisowałem u niego kilka 1,9 TDIków , teraz jeszcze 2,0TFSI 2008+ (rozrząd, pompy, oleje, filtry, klimatyzację, a także olej, filtry w skrzyni automatycznej!)

Edytowane przez dampol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...