Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ryglowanie zamków


toniu84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawił mi się problem z "samozamykaniem" drzwi (wszystkich). Objawia się to tak, że jak otworze z kluczyka drzwi to wszystkie rygle idą do góry ale jak już pociągnę za klamkę to rygle opadają tak samo jak włożę (lub wyciągnę) kluczyk do stacyjki to słyszę pompkę od centralnego, że chce zamykac zamki. Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem to to, że otwieranie drzwi z przycisku (w środku na drzwiach) działa tylko prze przekręconym zapłonie natomiast ryglowanie działa zawsze. Miał ktoś taki problem ?? proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka znajduje się w bagażniku za tapicerką w rogu z prawej strony tak jakby pod lampą,powinna być osłonięta taką gąbką,wyjmujesz odpinasz kostki i wężyki i masz w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, co steruje samoczynnym zamykaniem szyb ? Jak gasze silnik to zawsze zamyka mi okna. Uprzedzam, ze sterownik od centralnego odlaczony ( bezpiecznik wyjety ) oraz pompka centralnego odlaczona. Modulu komfortu brak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam taki duzy przekaznik ktory steroje podnoszeniem szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Zrbiłem tak jak pisaliście tzn wyciągnąłem pompkę i przeczyściłem ją (nie było z czego) i nie dała żadnych efektów.... ale zauważyłem, że pod tapicerką od bagażnika jest dużo wody, więc zdemontowałem tego filca i ukazały mi sie mokre wiązki kabli. Odłączyłem kostke o zamka w bagażniku i problem ustąpił :):):) za tydz napisze czy całkowicie ustąpił problem czy tylko na chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...