Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem ze zrozumieniem grup normalnych i Basic Setting. Np w logowaniu statycznym w instrukcji jest podział na grupy normalne i Basic Setting i grupy 000, 003, 004 są zarazem grupami normalnymi i Basic Setting. Jak je logowac? Czy grupy normalne loguje zapomoca 08- meas. Block a Basic Setting za pomoca 04-Basic Setting?

Opublikowano

Tak, lub w 008 w dolnym lewym rogu masz BS

Opublikowano
  • Autor

No ok. A robiąc logi statyczne muszę każdą grupę logowac osobno czy mogę kilka naraz ?

Opublikowano

Najlepiej osobno, wtedy są dokładniejsze.

Opublikowano
  • Autor
Najlepiej osobno, wtedy są dokładniejsze.

To samo tyczy się dynamicznych ?

Opublikowano

Tak samo pojedynczo.

Opublikowano

Reguła jest taka, że logując w trybie Basic Setting można zlogować za jednym razem tylko i wyłącznie jedną grupę (inaczej wyskoczy komunikat error bo sterownik nie jest w stanie wysterować dwóch elementów wykonawczych jednocześnie w trybie BS). Logując statycznie w trybie zwykłym czyli Meas. Blocks można logować maksymalnie 3 grupy ale im ich mniej tym odczyty z wartości w grupie będą częstsze a tym samym dokładniejszy wgląd jakie następują zmiany w parametrach. Logując dynamicznie wychodzę z założenia, że (przynajmniej dla mnie) bardziej przejrzyste jest logowanie po dwie grupy zwłaszcza jeśli z logów chcemy ocenić pracę przepływki i wartość ciśnienia doładowania gdyż jedne są zależne od drugich i mamy wtedy jasny wgląd jak te wartości na siebie bezpośrednio wpływają. Log pojedynczy a zwłaszcza jeśli jest tylko jedna próba logowania nie pokaże takiej zależności w każdym przypadku a już z pewnością nie wtedy jeśli raz turbo pompuje prawidłowo a innym razem albo niedoładowuje albo przeładowuje bo wtedy wartości w logach pojedynczych będą zupełnie inne i wtedy można postawić błędną diagnozę lub tylko można się domyślać, że coś jest nie tak bo np. co innego pokazują logi badanej przepływki (słabo mierzy bo jest zabrudzona lub jest nieszczelność pomiędzy przepływką a turbosprężarką lub zbyt wysoko bo jest np. nieszczelność w dolocie a co innego ciśnienie doładowania turbo - warunki mogą być ciągle zmienne a przy logu dwóch grup jednocześnie nie ma ryzyka błędnej interpretacji ich wzajemnej zależności.

Opublikowano
  • Autor

nie mam w folderze gdzie zainstalowany jest mój Vag- com 311-2 aplikacji CSVConv.exe jak przekonwekterować pliki *.CSV do formatu nie grożącego "permanentną utratą wzroku" (cytat z "Zrób to sam")?

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Czym Chłopaki wklejają logi do takiej postaci (wykorzystujecie jakiś program)?

wklej_swoje_logi.jpg

Opublikowano

wykorzystuje sie strone VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i tam wklejasz logi..

Opublikowano

Podaj mejla to Ci wyśle 311-tke

Opublikowano
Podaj mejla to Ci wyśle 311-tke

Kolego możesz i mi podesłać 311 ?

Opublikowano
Podaj mejla to Ci wyśle 311-tke

Kolego możesz i mi podesłać 311 ?

Daj adres

Opublikowano
  • Autor

A logi dynamiczne logujemy BŚ?

Opublikowano

BS tylko statyczne...

Opublikowano
  • Autor

Ok. Pytam żeby nic nie spartolić. Upewniam się przed generalną próbą. Wieczorem po pracy zrobię logi i na forum wrzuce. Ciekawe co wyczytamy ...

Opublikowano

Tam nie ma co spartolić, do dynamicznych posadz troche bardziej kumatego kierowce,

sam moze narazie nie rób żebyś na dachu, albo na boku nie leżał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.