Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tablet "budżetowy"


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zakupić tablet w wersji "budżetowej" w kwocie do 500zł:decayed:

Wypatrzyłem dwa egzemplarze w podobnych kwotach i o podobnych parametrach

pierwszy to:

GOCLEVER TAB R83.2 MINI

GOCLEVER - Polska - GOCLEVER TAB R83.2 MINI - na chwilę obecną ten model chce zakupić

przykładowa aukcja: Tablet Pentagram TAB 8.3 2x1.5GHz 8GB WiFi Android (2993714237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a drugi to:

Pentagram TAB 8.3

PENTAGRAM TAB 8.3 Dual Core [P 5342] / Tablety PC / Produkty / PL - PENTAGRAM

przykładowa aucja: Tablet Pentagram TAB 8.3 2x1.5GHz 8GB WiFi Android (2993714237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Poradźcie który wybrać, czy ten Pentagram zmienia orientację obrazu gdy się go obróci poziomo? nigdzie nie widzę by było napisane że posiada g-sensor.

Tablet ma służyć głównie to przeglądania internetu, ewentualnie trochę grania i co tam sobie córka wymyśli:decayed:

Może ktoś ma doświadczenie z powyższymi tabletami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AINOL NOVO7 ELF 2 DUAL CORE 1,5GHz; 8GB; CZARNY (3009910214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pod choinke kupiłem na prezent, ale zanim wybiła pierwsza gwiazdka testowałem go kilka dni i musze powiedzieć ze daje rade

osobiśćie wybrałbym Go clever, więcej opini o nim niż o Pentagramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten elf doczekał się już następcy TABLET AINOL CRYSTAL 2x1.5GHz 8GB ANDROID4.1 GDATA (2996219309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ainol Crystal, trochę o tych tabletach Ainol poczytałem i sam już nie wiem:facepalm: jest tego tyle że głowa boli:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOCLEVER robie naprawdę bardzo fajne tablety, masę rozwiązań kopiują od bardziej doświadczonych "kolegów" z branży i całkiem nieźle im to wychodzi oferując przy tym ceny nawet o 40-50% niższe :good:

Ale moja rada, szukaj tabletu 10.X calowego, docenisz przy użytkowaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet dobry aczkolwiek byle jaki to latwo wybrac. Jakosciowo moze byc dobry. Ale problem zaczyna sie gdy zacznie oczekiwac sie od niego wiekszej uniwersalnosci i przydatnych gadzetow w podrozy oraz wyjscia i porty. Takie bajery jak 3G/LTE, GPS, port HDMI, port USB i to pelny a nie micro, port SD lub microSD, mozliwosc podpiecia stacji dokujacej, stylowe etui z kategorii tzw cover book to jest wszystko cos co nie powinno sie nazwac bajerem w tablecie a standardem. Nic bardziej mylnego i nawet tablety rzedu 5-6tys zl tego wszystkie nie maja :facepalm: Niekiedy wiec warto posprawdzac parametry tabletu oraz jakie ma porty. Natomiast to jak dziala i jak sie go uzytkuje, sprawdzaj sobie na YT wpisujac w szukajke nazwe sprzetu. Filmow z recenzjami jest od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do jednego ze sprzedawców tabletu pentagram i otrzymałem odpowiedź że nie posiada sensora ruchu i tym samy nie potrafi obracać ekrany, to go dyskwalifikuje. Zdecyduję się na tego GOCLEVERA i mam nadzieję że nie będę żałował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet dobry aczkolwiek byle jaki to latwo wybrac. Jakosciowo moze byc dobry. Ale problem zaczyna sie gdy zacznie oczekiwac sie od niego wiekszej uniwersalnosci i przydatnych gadzetow w podrozy oraz wyjscia i porty. Takie bajery jak 3G/LTE, GPS, port HDMI, port USB i to pelny a nie micro, port SD lub microSD, mozliwosc podpiecia stacji dokujacej, stylowe etui z kategorii tzw cover book to jest wszystko cos co nie powinno sie nazwac bajerem w tablecie a standardem. Nic bardziej mylnego i nawet tablety rzedu 5-6tys zl tego wszystkie nie maja :facepalm: Niekiedy wiec warto posprawdzac parametry tabletu oraz jakie ma porty. Natomiast to jak dziala i jak sie go uzytkuje, sprawdzaj sobie na YT wpisujac w szukajke nazwe sprzetu. Filmow z recenzjami jest od groma.

Tobie potrzebny jest po prostu notebook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... wlasnie ze chcialbym taki tablet i nie wiem w czym problem by takowy zrobiono. Co do notebookow to preferuje bardziej te hybrydowe czyli z rozlaczana klawiatura jak Asus Transformer. Czaje sie na tablet Win8 ale sa u nas strasznie drogie co jest bez sensu bo w USA taki Dell Latitude 10 kosztuje 500S a u nas 3200zl :facepalm: A ten Dell ma wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zainteresuje Cie cos takiego?

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/tablet-kiano-pro-dual-10-komplet-261906/

Paramtery bez porownania... chyba ze zalezy Ci na nowce sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zainteresuje Cie cos takiego?

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/tablet-kiano-pro-dual-10-komplet-261906/

Paramtery bez porownania... chyba ze zalezy Ci na nowce sztuce.

Nie zależy mi tak bardzo na nowym, powiedz dlaczego sprzedajesz? Właśnie czytam o tym niepopularnym sprzęcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje dlatego ze mam w tej chwili Samsunga P7320 8.9 z LTE (obsluguje karty Aero2) i na tym mi w tej chwili zalezy bo zamowilem darmowy internet.

Jesli chodzi o ekran czy predkosc dzialania to chodzi porownywalnie do samsunga - tylko ze jest prawie polowe tanszy i nie ma do niego tylu gadzetow co do samsunga (stacja dokujaca).

Opinie trzeba poczytac w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...