Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rabarbar :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może i ja w końcu przedstawię swoje auto ;)

jest to Audi A4 B5 rok produkcji 1996 1.9 TDI 110 KM

auto po zakupie wyglądało tak :

b2b82a66079e9df7.jpg

d4326e7c1f55374c.jpg

teraz wygląda tak :

7eec5472aa900d7b.jpg

b5d31a8ee418f775.jpg

Modyfikacje:

-zmiana tylnych lamp

tak wyglądał przed :

6bb2e7204e96e31f.jpg

porównanie :

1fd8d6da0723c6e1.jpg

efekt końcowy :D

65f2d07b0602ace5.jpg

d8b9332205cfb401.jpg

6591dd36dfb2e2b3.jpg

-zmiana końcowego wydechu na Ulter DTM

-Car Audio:

radio JVC KD-G 421

głośniki przód pozostaje narazie fabryka

tył w półce Hertz ECX 165 140 WATT

wzmacniacz 800 W

mała zabudowa bagażnika

1ef4f0b0a3359181.jpg

-mody techniczne :

chiptuning by slg :th: - fabrycznie 110 KM teraz powinno być coś ponad 130 i zwiększony moment o 100 Nm

jutro jadę na hamownie więc dam wykres i się zobaczy :)

Opublikowano

jak dla mnie wieś tuning pełną gębą :polew:

Opublikowano

a mnie się tam podoba :th:, tylko ten komin to nie do audi :thumbdown:, bardzo ładne lampki zapodałeś :notworthy:

Opublikowano

Mi sie LEDy podobaja.. :th:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie wieś tuning pełną gębą :polew:

o gustach się nie dyskutuje, masz prawo tak mówić twoja sprawa
Opublikowano

gelo furka ok :th: ale, ja bym ten chrom jednak wywalił z grilla i zderzaka na przodzie :rolleyes: No i ten chrom we wnętrzu, na desce i przy tunelu koło drążka zmiany biegów :decayed: A no i pasowałoby tu wsadzić większe felgi :wink4: i do tego jeszcze lampki poliftowe na przód :gwizdanie: Lampy na tyłku super :th: Najlepsze jakie mogłeś wybrać :cool1: Ogólnie ok tylko małe poprawki i będzie super :th: Pozdro dla kolegi z LKA :hi: Może wreszcie mi się uda wybrać na jakiś spocik :wallbash:

Opublikowano

minusy:

-spoiler

-wydech

-felgi

-grill

-chrom w zderzaku

-brak klimy

-ta obwodka na konsoli srodkowej to juz szczyt wszystkiego

plusy:

-silnik

Opublikowano

minusy:

-spoiler

-wydech

-felgi

-grill

-chrom w zderzaku

-brak klimy

-ta obwodka na konsoli srodkowej to juz szczyt wszystkiego

plusy:

-silnik

do plusow dodam tylne lampy

do minosow dodam tego calego chipa i "wzmacniacz 800W"

" chiptuning by slg - fabrycznie 110 KM teraz powinno być coś ponad 130 i zwiększony moment o 100 Nm

jutro jadę na hamownie więc dam wykres i się zobaczy "

co to ma byc ? zrobiles chipa i ci go po chipowaniu nie shamowali ? o co w tym chodzi ? co to jest slg ? to jakis box z allegro czy co ?

moment wiekszy o 100nm :polew: to ciekawe..... ;>

Opublikowano

Zamiast lamp i wydechu to mogłes sobie wieksze fele dać..., dużo lepiej by sie wtedy całość prezentowała.

Opublikowano

Nie lubię krytykować ale te chromy i komin to jakaś porażka - nie psuj ładnego auta :mysli:

Opublikowano

Jest ładna, ale ten chrom w środku to nie potrzebny. Daj większe fele i zrób tak jak radzą inni, będzie ok! :th:

Opublikowano

no racja jest parę takich rzeczy, że nóż w kieszeni się otwiera :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

co to ma byc ? zrobiles chipa i ci go po chipowaniu nie shamowali ? o co w tym chodzi ? co to jest slg

bo człowiek który mi robił mody nie ma hamowni,a slg to jego nick z forum LKT w Lublinie :)

co do chromów to chce je zmienić ale narazie nie mam funduszy na grill od RS bo taki właśnie zamierzam wstawić,

chrom ze środka też będzie wyrzucony w następnym tygodniu, wiec nie ma się co gorączkować panowie-pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.