Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór napinacza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mój napinacz zakończył żywot, pochodził rok i się wykończył, nie ukrywam kupowałem wtedy najzwyklejszy z allegro za 80 zlotych. i teraz moje pytanie czy warto zainwestować w lepszy typu febi czy isc w ori? Jest w ogóle sens inwestowania w drozszy czy po prostu kazdy wysiadzie predzej czy pozniej ?

Opublikowano

Wlasnie patrzylem w InterCarsie i widze ze nie ma jakiejs zajebistej roznicy cenowej w np. INA- z intercarsu i INA ze znaczkiem Audi. Pisalem wlasnie w innym temacie ze zasadniczo przeciagam wymiane paska i nigdy po sciagnieciu nie wygladal na zmeczony (lub rolki) , ale u mnie ida czesci tylko z ASO...

Opublikowano
  • Autor

A ile kosztuje taki napinacz INA do B5?

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

już mam na allegro

INA 210 zł

Febi 220 zł

zamienniki od 60 zł

warto zainwestować juz te 200 zł i mieć pewność że to pochodzi o ile można taka pewność mieć, czy kupić najtańszy i po prostu jak padnie to założyć nowy?

Opublikowano

Jezeli masz silnik 1Z to tam niema sprzegla alternatora i kazdy napinacz czy ten za 60zl czy za 200zl predzej czy pozniej sie skonczy,ja mialem tak u siebie ze co rok nowy napinacz,zalozylem sprzeglo jednokierunkowe od AFN na alternator i napinacz jakis taki sredniej jakosci i mam juz spokuj kilka lat,sprzegielko alternatora ok 100zl

Opublikowano

Ja powiem troszkę nie na temat ale też chodzi o łożyska ;)

Dzisiaj wymieniałem mocowanie górne amortyzatorów.

Zamówiłem LEMFORDERA.

Na pudełku było MADE IN BRAZIL, ale łożysko było INA Germany.

Opublikowano
  • Autor

a jak sie te sprzeglo alternatora zaklada?

Opublikowano

specjalnym kluczem

Opublikowano

Ja miałem 1z bez sprzęgła i napinacz chodził bez problemów.Jest różnica w jakości ja zawsze biorę ine i takie klientom polecam.

Opublikowano

ja taż mam 1z i kupiłem napinacz za 100 z allegro (jeszcze w 2009r) zrobiłem 30kkm i sie ukręcił jego rdzeń. na tym napinaczu pasek mi popiskiwał na zimnym silniku i nic sie z tym nie dało zrobić. teraz założyłem za 250zł i nic nie piszczy. zrobiłem dopiero 5kkm a co bedzie dalej to sie zobaczy. czasami to co tanie okazuje sie drogie

Opublikowano
  • Autor

no mi tak samo na tym najtańszym hałasował pasek, wczoraj jak zapiąłem szybciej drugi bieg i przeciągnałem kopciucha na obrotach napinacz powiedział dość ukręcił się pasek został w kawałkach na ulicy. założyłem stary napinacz i pasek żeby przejeździć z tydzień i zaraz zamawiam ten napinacz INA i te sprzęgło na alternator i pasek i mysle że bedzie ok.

przy okazji jaki pasek polecacie? Gates?, Bosch?, Conti?

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

KOŁO PASOWE SPRZĘGŁO ALTERNATORA AUDI A4 1.9TDI (3004701137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie sprzęgło będzie dobre?

Opublikowano

potwierdzam po zalozeniu sprzegiełka altka napinacz ani drgnie,nie skacze i pasek nie piszczy,ja kupilem napinacz skf i sprz.ina przy zmianie trzeba sprawdzic czy nowa rolka siedzi dobrze w tej samej odleglosci od obudowy altka,u mnie byl z tym maly problem ale sie uporalem przy pomocy tokarki.

pasek polecam continental.

co do tej rolki sprawdz numer altka

Opublikowano

Ta to sprzeglo z aukcji bedzie dobre,ale kup sobie w sklepie wrazie czego zeby mozna bylo wymienic jak by nie pasowlo,ja u siebie zalozylem sprzeglo i spokoj juz dlugi czas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.