Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

siedze na forum juz troche :whistling:
to i czas bym ja przedstawiła swoją niunie :wink:

49d233f3e2282fd1m.jpg

a wiec tak pomykam nią od 2011 :decayed:
- rok produkcji 10.2004
- 1,9 TDI AVF 130 - ostatnio pyknęło 276tys
- 6 biegów
- BT
- tempomat
- przód kubełki grzane
- fele 17 sline
- 4 elektryczne szyby
- zawieszenie 1BE
- system navi satelitarnej
- kiera skórzana, 4 ramienna, wielofunkcyjna
- szyber
- pełny pakiet sline zew plus wew :whistling::naughty:
- i coś tam jeszcze się znajdzie

taki tam standard :decayed:

foty po zakupie
4c34f42231b81182m.jpg0dc16ec8c0714a43m.jpg

już w domu :wink:

5283bade887db0f6m.jpgf2dfefef7cdadce5m.jpg0a8d816bc68dbaf3m.jpg
c4a385d0878276c6m.jpgb6798aa4153d95cbm.jpge6f4e79828bc7c07m.jpg

ZROBIONE :kox:
- szyby ściemnione
- kiera multi sline
- coming living home
- światła drl
- bixy z soczewkami z b8 + diody w postojach
- RNSE
- moduł bt h
- włącznik auto w chromie
- gała s-line
- lustro z czujnikiem światła
- fela 18
- bose stage 1 i 3
- czarny sufit
- lustra zewnętrze fotochrom składane elektrycznie :decayed:
- fotele sline pół skórach
- solar dach :whistling:
- samopoziom

- heble

PLANY :naughty:
- virus
- bose stage 2
- spryski,
- lodówka w schowku
- pakiet isofix :decayed:
- zawsze się coś znajdzie :grin::decayed:


wszystko w swoim czasie :wink::whistling:

ce222a04ab478a41m.jpg76d0a15ff0f64b3am.jpgfbdb3a45b24cd517m.jpgb446268d0e46c3cdm.jpg001bdfcaa4cdf42cm.jpg2d76afb7a9ab8b20m.jpg

no i moje dwie piękności :wink:
4fbff4143913f988m.jpge1c0f5867f14cee1m.jpg c24c3edbefb103efm.jpg :rolleyes:

małe co nie co :decayed:
bcf842cefa7745a9m.jpgf89842d0aec4fb65m.jpgeef8be60a5a21927m.jpg908df49119d6e4d4m.jpgd97308eeed9b602fm.jpg

2013
szyby ogarnięte :decayed:
79f0350e6a4c8cacm.jpg896582aba587d985m.jpg9c80db2bbbade1c1m.jpg406eefce0937700cm.jpga98ac9442c529144m.jpgf3bcf0e78c502f44m.jpg

no i w końcu u mnie
DSC_0699.jpg DSC_0701.jpg


DSC_0302.jpgDSC_0303.jpgDSC_0304.jpgDSC_0291.jpgDSC_0280.jpgDSC_0300.jpg

nowy pyszczek :decayed:

DSC_0308.jpgDSC_0309.jpg DSC_0227.jpgDSC_0231.jpg

bose stage 3 :przebiegly:
DSC_0249.jpgDSC_0252.jpg

kółka 18" z b8 - narazie 245/40 :whistling: ( będzie 235/40)

DSC_0555.jpgDSC_0556.jpgDSC_0554.jpgDSC_0568.jpgDSC_0571.jpg

2014

nowe oponki na letni sezon

WP_000886.jpgWP_000887.jpgWP_000888.jpg

łokieć po "regeneracji" :decayed:
DSC_0045.jpgDSC_0091.jpg

:naughty:
DSC_0093.jpgDSC_0096.jpg

i taka tam drobnostka:wink:
WP_000648.jpgWP_000649.jpg

Podziękowania dla Grzegorza za ogarnięcię lamp :wink:
DSC_0214.jpgDSC_0229.jpg

lepszych foteli jak dla mnie nie ma:yeee: podziękowania dla Wojtka :naughty:
DSC_0180.jpgDSC_0181.jpgDSC_0182.jpgDSC_0184.jpgDSC_0195.jpgDSC_0198.jpgDSC_0197.jpg

czarny sufit
DSC_0279.jpg
wymiana przełącznika
DSC_0271.jpg
ambiente
DSC_0274.jpgDSC_0277.jpg
w końcu solar na miejscu:decayed:
DSC_0281.jpg
przy okazji wpadły nowe grille :wink: i fotochromy składane:kox:
DSC_0287.jpgDSC_0285.jpgDSC_0288.jpgDSC_0290.jpg

siatki na miejscu:naughty:
DSC_0207.jpgDSC_0209.jpg

kamerka na miejscu
DSC_0217.jpgDSC_0218.jpgDSC_0225.jpgDSC_0213.jpg

wpadły blendy z a6 c6
DSC_0219.jpgDSC_0239.jpg

nakładni na pedały z rs'a - jeszcze raz dzięki Łukasz:wink:
DSC_0221.jpgDSC_0212.jpg

dokładka z cupry
DSC_0234.jpg
wpadły dystanse :wink:
DSC_0561.jpg

schowki czekają już na montaż :naughty::kox:
DSC_0753_1.jpgDSC_0754_1.jpgDSC_0756_1.jpg
7uru7ahe.jpg

wszystkie osłony skompletowane
DSC_1083_2.jpg
moja :decayed:
DSC_0229.jpgDSC_0230.jpgDSC_0232.jpgDSC_0236.jpg

pozdrawiam :hi:
DSC_0223.jpg

Opublikowano

no w koncu sie pochwaliłaś bo widziałem że czesto sie udzielasz ale jakos twojej bryczki nie znalazłem..fura fajna.oby sie sprawowała a reszta sama jakos przyjdzie:decayed::wink:

Opublikowano

bardzo fajna sztuka :good:

Opublikowano

no w końcu temacik jest, s-line zewnętrzny jest :naughty::decayed:

Opublikowano

No nareszcie :decayed:

Ładna niunia :naughty:

Powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano

Fajna bryczka, w ciemno bym ją brał :).

Na wiosnę zaprezentuje swoją.

Pozdro

Opublikowano

gratuluje autka, bardzo ładny s line:thumbup1:

Opublikowano

fajna sztuka, b6 z zewnętrznym s-line :thumbup1:

Opublikowano

ładny s-line :thumbup1:

Opublikowano

Edyta ale pierwszy krok już jest, temat założony :wink::naughty:

Opublikowano
trzeba było w końcu przedstawić moja niunie :naughty:

a na szybki to już w marcu jadę :banan:

Te boczne z przodu też? :naughty:

Opublikowano

ładne autko :good: i kolorek coś jakby mój

Opublikowano

no no Edzia :good::good::good:

jeszcze foto z klubowymi ramkami :naughty:

Opublikowano

Ładny eSLajnik. :good: Powodzenia w modach. :wink4:

Opublikowano

Edyta taką furą latasz i sie nie pochwalisz:doh: Jakaś fela gigant by się przydała:naughty:

Opublikowano

no prosze prosze wkoncu sie ktos pochwalil :decayed:

tak jak juz dawno mowilem bardzo ladna sztuka :wink:

Opublikowano
  • Autor

widzisz Paweł przyszedł i czas na mnie :naughty::wink:

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 21:47 ----------

obiecane foty środka - wiem wiem trochę brudas i dywaniki masakra no ale przy takiej pogodzie i moim teściu o tej porze nie idzie tego ogarnąć :facepalm:

ce222a04ab478a41m.jpg76d0a15ff0f64b3am.jpgfbdb3a45b24cd517m.jpg

b446268d0e46c3cdm.jpg001bdfcaa4cdf42cm.jpg2d76afb7a9ab8b20m.jpg

Ryba proszę dla ciebie

3361945a72693eecm.jpg

no i moje dwie piękności :wink:

4fbff4143913f988m.jpge1c0f5867f14cee1m.jpg

c24c3edbefb103efm.jpg 4d76330a9bd38435m.jpg:rolleyes:

no i ta nieszczęsna antena

a59ecb04f4749fd3m.jpg

Opublikowano

Jakieś fajne skórki (fotele+kanapa) i rns-e przydały by się :decayed::naughty:

Opublikowano
Edytka co to jest to na uchwycie fona:eusathink:

wlasnie i po jakiego ci to jak napewno masz ori BT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.