Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Edytka co to jest to na uchwycie fona:eusathink:

wlasnie i po jakiego ci to jak napewno masz ori BT

panowie to już było zeszły właściciel zaszalał i to założył :whistling: wiecie mi to nie przeszkadza a i tak nie korzystam z tego

co do foteli hmm temat do przemyślenia:naughty: tyle że mi jakoś nie podchodzi pełna skóra wolałabym poł na poł:whistling:

o rns to zdecydowanie narazie odpada mój jakoś nie jest za tym:facepalm:

Opublikowano

Powiem ci tak fotele to sobie odpuść bo masz chyba Sport więc różnicy specjalnie nie odczujesz (chybaże pójdziesz w Recaro) ale RNS-E to ja bym naprawdę przemyślał

otrzymujesz śweitną navi z TMC, mp3, zestaw głośnowmówiący prawdopodobnie (kwestia modułu BT tel.) a że masz kiere multi (jak to ta ze słuchaweczką na guzikach) to masz może i BT (może niższy moduł ale można by podmienić, do tego audio się poprawia.

jak nie masz polecam lampeczki na drzwiach: biała+czerwona bardzo praktyczna sprawa a podpięcie banalne

Opublikowano

fotele to jak już to na sam koniec ale i tak pewnie się prędzej b7/b8 3,0Q doczekam jak ich:decayed:

co do rns hmm jak sama nie zdziałam (przy waszej pomocy oczywiście :decayed::whistling:) to nici

jest parę detali których nie trzeba by było wymieniać ale chce:wink:

tempa wyścigowego to tu nie będzie po mału sobie będę przy niuni dłubać :naughty:

Opublikowano

Szybki pewnie będziesz ściemniać na ''swoim podwórku'' w AutoHit?

otrzymujesz śweitną navi z TMC

No Adam z tym TMC to nie ma się co podniecać w Polsce akurat

Opublikowano

dokładnie szybki to tylko u Jacka :wink:

Opublikowano
dokładnie szybki to tylko u Jacka :wink:

Jak że by inaczej :wink:

Często bywam w Bytowie, może kiedyś się miniemy :wink:

Opublikowano

oooo prosze daj znać jak będziesz się wybierał :wink:

Opublikowano

eeee fajna fura :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Gratki furmanki Edyta ...:thumbup1:

i powiedz teściowi niech się trochę ogarnie z tym błotem to nie Robur .....:wink:

Opublikowano

a wiesz ze jeździł w gs roburem:whistling::polew: i dostał nagrodę bo przejechał 100 tys bez awarii :wink: a do stara ma taki sentyment ze stoi wyrejestrowany juz 2 lata a sprzedac go nie chce:grin:

no muszę poczekać bo na wiosnę chce w końcu sobie coś kupić (ma opla ale zima na letnich nie pojeździ :decayed: albo pojeździ inaczej)

jak tylko się cieplej zrobi potraktuje te dywaniki karcherem :decayed:

Opublikowano

Tak myślałem że gdzieś jeździł bo Stara widać na jednej z twoich fotek ....:wink:

Opublikowano

jeździł w gs jak mówiłam teraz już prawie 20 lat ma swój transport:wink:

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 19:27 ----------

58de5a2e55388db1m.jpg

no i cb już bangla :decayed: nowa antena president'a wpadła :banan::banan::banan:

spóźniony prezent na walentego :grin:

Opublikowano

też mam taka antenkę nieźle się spisuje :D bardzo fajna furka :)

Opublikowano

dziękuje kolego no będę ja dziś na trasie do gdańska testować zobaczymy :naughty: ale powiem ci ze przyzwyczajona byłam już do starego bata 1,5 m a teraz taka krotka no nic zobaczymy :wink:

Opublikowano

Bardzo przyjemny karawan, choć koła to minimum 18 by się przydały...

Powodzenia w dalszych modach.:hi:

Pozdrawiam

Opublikowano

w swoim czasie to i 18 wpadną :wink: jeszcze ten sezon przelatam na tych co ma a później się zobaczy :naughty:

Opublikowano

bardzo ladne autko.... skoro 18 maja poczekac do nastepnego sezonu to moze chociaz najwazniejsze kolo na 3ramiona.... pozzdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i sprawa z szybkami ogarnieta :decayed:

79f0350e6a4c8cacm.jpg896582aba587d985m.jpg

9c80db2bbbade1c1m.jpg406eefce0937700cm.jpg

a98ac9442c529144m.jpgf3bcf0e78c502f44m.jpg

adadur lamki juz sa na pokladzie :wink:

d97308eeed9b602fm.jpg

spidzior przyjdzie czas to bedzie i kolo 3ramiona i fela na 5 :naughty::wink:

małe co nie co :decayed:

bcf842cefa7745a9m.jpgf89842d0aec4fb65m.jpgeef8be60a5a21927m.jpg908df49119d6e4d4m.jpg

Opublikowano
:kox: Na bogato...:wink::good:
Opublikowano

bez przesadyzmu :wink:

taki tam moj dupowoz :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.