Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Edyta jest :kox:

Opublikowano
no Edyta jest :kox:

wiem sama nie mogę się nacieszyć :kox: cacy wyszło tego tu brakowało :decayed: a do tego taxi rs dziś było:grin:

Opublikowano

szybki baja :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
:kox: super super :wink:
Opublikowano
:wink:
Opublikowano

ładnie jest :kox: s-line :kox::kox:

Opublikowano
ładnie jest :kox: s-line :kox::kox:

najlepsza bo moja niunia:kox: no z s-lina jestem zadowolona:decayed: jedna rzecz do rezania mniej :whistling::naughty:

Opublikowano

ladnie ladnie......:thumbup: widze ze mody w jak najlepszym kierunku..........:naughty:

Opublikowano

fajnie wygląda :good:

Opublikowano

No ładnie ładnie ... ale czy kładąc instalcję w drzwiach przewidziałaś podświetlane klamki ... nawet jeśli ich nie wyrazasz to zawsze będzie to P&P.

Teraz skupił bym sie na podświetleniu wewnątrz - m.in na podświetlenie led w przednim panelu oświetlenia i na nogi z przodu i tyłu ... podsufitka czarna jest w planach?

Listwy wew. S-line pojawią się?

No i RNS-E ... co jak co ten sprzęt się sprawdza, w moim odczucia żadna przenośna navi nie zastąpi wygody jaką daje RNS-E.

Opublikowano

Zgadzam sie co do RNS-E ale ja to zawsze sie boje o niego jak sie autko zostawia w dziwnych miejscach bo to nie kosztuje 5zl:facepalm:

Opublikowano
No ładnie ładnie ... ale czy kładąc instalcję w drzwiach przewidziałaś podświetlane klamki ... nawet jeśli ich nie wyrazasz to zawsze będzie to P&P.

Teraz skupił bym sie na podświetleniu wewnątrz - m.in na podświetlenie led w przednim panelu oświetlenia i na nogi z przodu i tyłu ... podsufitka czarna jest w planach?

Listwy wew. S-line pojawią się?

No i RNS-E ... co jak co ten sprzęt się sprawdza, w moim odczucia żadna przenośna navi nie zastąpi wygody jaką daje RNS-E.

mam ten rarytas ze lampki juz byly :decayed: co do podswietlenia wnetrza wlasnie tak mysle czy by tego nie ogarnac:whistling:

no i co do RNS-E to predzej uda mi sie mojego do tego przekonac jak do czarnej podsufitki niestety:facepalm::kwasny:

plany plany jakies zawsze sie znajda:naughty:

Opublikowano

Kurcze, że ja prędzej tego nie widziałem? Napisz mi na PW ile Cię to wyszło. Przednich nie chciałaś troszkę przyciemnić?

Opublikowano

moze i bym chciala ale jadac do domu przejezdzam kolo komisar:decayed::facepalm: a u nas troche sie do tego czepiaja no i wiesz ja duzo latam niunia to do 3city czy po okolicy i bedzie kusilo gliny by zatrzymac wiec wolalam nie ryzykowac:wink:

reszta na pw:decayed:

Opublikowano

No w sumie racja, ale zawsze ładniej wygląda :), ale i tak bardzo ładnie wyszło. Sami proponowali odcień czy sama wybrałaś?

Czekam na PW

Opublikowano

odcien sama wybieralam pokaze ci co ma:wink: mowisz co chcesz i tyle ew mozesz sie Jacka doradzic

no przod fajnie wyglada bo obok mojej stal jego rs to mogla sobie obadac jak to wyglada, naprawde jest super ale wiesz lepiej nie ryzykowac:whistling:

Opublikowano

Edytka skąd masz dwa tempomaty ja też chcę:naughty::grin:

A ogólnie furka pikna:wink:

Opublikowano
Edytka skąd masz dwa tempomaty ja też chcę:naughty::grin:

A ogólnie furka pikna:wink:

jeden z audi drugi z dafa :decayed::polew: a jak

Opublikowano

Fajnie jest, brawo :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i w końcu u mnie :decayed:

DSC_0699.jpg DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

a to to już nie wiem czyja sprawka :eusathink:

DSC_0694.jpg

w drodze do BT :decayed::wink:

DSC_0484.jpg

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

:whistling:

DSC_0712.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.