Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No trudno Edytka dystanse już poszły:whistling::wink:

Opublikowano

a czy mówię cwaniaku że muszę od ciebie brać :tongue4:

Opublikowano

Jojo a od kogo...jak zwykłe chcesz mnie zdradzić:decayed:

Opublikowano

Od razu inne auto.

Nie kazdemu juz dane latac na alusie:kwasny:

Opublikowano

wladi nie szalej :grin:

Wojtek czemu? co jest?

no dużą zmieniają u mnie alu :naughty: za jakiś czas wpadną nowe oponki bo te już trochę wymęczone :kwasny:

Opublikowano
Edyta powiem ci że naprawde zacny tyłkowóz:decayed:

najlepsza d*pa w mieście z niej :decayed::naughty: a jak nie narzekam:wink:

d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
Edyta powiem ci że naprawde zacny tyłkowóz:decayed:

najlepsza d*pa w mieście z niej :decayed::naughty: a jak nie narzekam:wink:

d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach

Jest na czym oko zawiesić , Edytka :thumbup1:

Opublikowano
d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach

krótko i na temat :decayed: dzięki :wink:

Rafał ty lepiej się swoją pochwal :naughty:

Opublikowano

co do planów to jak już zmieniać to polecam kiere od b8 s-line :decayed::wink:

Opublikowano
d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach

krótko i na temat :decayed: dzięki :wink:

Rafał ty lepiej się swoją pochwal :naughty:

Nie ma czym :decayed:

Opublikowano

Jak nie ma czym Rafał? jak tak to ja też nie mam czym :grin::wink:

DSC_1204.jpg

Opublikowano
Jak nie ma czym Rafał? jak tak to ja też nie mam czym :grin::wink:

http://s14.postimg.org/4nxb3rwt9/DSC_1204.jpg

jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał :decayed: myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :grin:

Opublikowano
Jak nie ma czym Rafał? jak tak to ja też nie mam czym :grin::wink:

http://s14.postimg.org/4nxb3rwt9/DSC_1204.jpg

jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał :decayed: myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :grin:

:polew::polew::polew: ja to graty już karze wysyłać do siostry bo też bym już w aucie spał:grin::grin::grin:
Opublikowano

a ja nie mówię stawiam przed faktem dokonanym :whistling: narazie daje rade :grin:

Opublikowano
Jak nie ma czym Rafał? jak tak to ja też nie mam czym :grin::wink:

http://s14.postimg.org/4nxb3rwt9/DSC_1204.jpg

jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał :decayed: myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :grin:

:polew::polew::polew: ja to graty już karze wysyłać do siostry bo też bym już w aucie spał:grin::grin::grin:

i taki nasz los biedaczków, że nawet hobby mieć nie można :grin: także Edytka jesteś wyjątkiem który potwierdza regułę :decayed:

Opublikowano

Edytka uwierz jak byś już tyle wyrezała co my to napewno byś w Dafie spała:polew::polew::polew:

Opublikowano
Edytka uwierz jak byś już tyle wyrezała co my to napewno byś w Dafie spała:polew::polew::polew:

:polew::polew::polew: a to nie było by takie złe bo DAF sporawy jest :decayed: a my skuleni w audi już nie za bardzo :grin:

Opublikowano
Edytka uwierz jak byś już tyle wyrezała co my to napewno byś w Dafie spała:polew::polew::polew:

ty nawet nie wiesz jak tam są wygodne łóżka :decayed: a i webasto jest :naughty: także nie zmarznę :wink: a i mam ssc to i miejsca dużo jest

DSC_0323.jpg

nie no jest kilka rzeczy które Mati też chce w audi zmienić ale do pewnych nie:facepalm: ale jakoś sobie z tym poradzę :grin:

Opublikowano

Calkiem inne auto na feli....:thumbup1:

Opublikowano

4 h przy samochodzie i mogę się przeglądać jak w lustrze :decayed:

DSC_1232.jpg

DSC_1228.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.