Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

józek bo zajadę do czerska i za jaja go powieszę a daleko nie mam :decayed:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 22:15 ----------

słuchajcie dostałam juz kilka pytań, w drl mam zwykłe żarówy z modułem na 30% także żadnych cudów wianków tam nie mam :decayed::wink: one tylko takie wrażenie sprawiają

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 17:48 ----------

no i jest nowy pyszczek :decayed::wink:

DSC_0262.jpg

:giveheart:

DSC_0267.jpgDSC_0269.jpgDSC_0270.jpg

Opublikowano

pięknie :slina:

Opublikowano

dobre foty Edi:slina::slina::slina:

Opublikowano
józek bo zajadę do czerska i za jaja go powieszę a daleko nie mam :decayed:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 22:15 ----------

słuchajcie dostałam juz kilka pytań, w drl mam zwykłe żarówy z modułem na 30% także żadnych cudów wianków tam nie mam :decayed::wink: one tylko takie wrażenie sprawiają

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 17:48 ----------

no i jest nowy pyszczek :decayed::wink:

http://s16.postimg.org/eb11nab69/DSC_0262.jpg

:giveheart:

http://s16.postimg.org/q1ez4o3yp/DSC_0267.jpghttp://s10.postimg.org/8glexemad/DSC_0269.jpghttp://s10.postimg.org/vkqh3qez9/DSC_0270.jpg

piknie,ramka dolna z aszóchy widze
Opublikowano

Czym malowalas ramki grila?

Opublikowano

biggman, doniek dzięki,a foty jak foty :whistling:

daniels nie inaczej jak mówisz :wink:

kristof91 trzymaj

DSC_1097.jpg

Opublikowano

Chrom zeszlifowalas?

Opublikowano
józek bo zajadę do czerska i za jaja go powieszę a daleko nie mam :decayed:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 22:15 ----------

słuchajcie dostałam juz kilka pytań, w drl mam zwykłe żarówy z modułem na 30% także żadnych cudów wianków tam nie mam :decayed::wink: one tylko takie wrażenie sprawiają

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 17:48 ----------

no i jest nowy pyszczek :decayed::wink:

http://s16.postimg.org/eb11nab69/DSC_0262.jpg

:giveheart:

http://s16.postimg.org/q1ez4o3yp/DSC_0267.jpg http://s10.postimg.org/8glexemad/DSC_0269.jpg http://s10.postimg.org/vkqh3qez9/DSC_0270.jpg

ja nic nie widzę :thumbdown:

Opublikowano
Chrom zeszlifowalas?

si tak jak mówisz

Jędrek u mnie foty normalnie banglają :eusathink:

Opublikowano

też nie widzę żadnych zdjęć :kwasny:

Opublikowano

coś hosting chyba padł forumowy :kwasny: skoro już więcej nie widzi

0a46cb807e87fa9bm.jpg

757deaa6bd8af8a6m.jpgdf8b3c8f9404b49cm.jpg8f2b53c7c64fe111m.jpg

f1a7a787d3843e87m.jpg

a teraz?

Opublikowano

teraz jest ok :thumbup1:

Opublikowano

Czarne lampki tez wpadaja?

Opublikowano

na przód? już dawno są:wink:

Opublikowano

A no faktycznie na pierwszy rzut oka wydawaly sie normalne:)

Opublikowano

Ten BOLL do zderzakow fajnie maluje.

Kiedys listwy S4 malowalem:wink:

Autko wyglada bardzo ladnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no u nas jak trzeba w dafach jakieś "poprawki" zrobić to go używamy już od dawna także mogę polecić :cool1:

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 19:16 ----------

trza było jakieś fotki ogarnąć póki nuna jeszcze na alusach:decayed::wink:

DSC_1117.jpg DSC_1122.jpg c7af7a0d6e79f9e6m.jpg b4d3868a273d69fcm.jpg DSC_1148.jpg 483480710b849a7fm.jpg DSC_1162.jpg

DSC_1174.jpg DSC_1184.jpg DSC_1190.jpg DSC_1194.jpg 7529e78c5bfa20edm.jpg DSC_1209.jpg

DSC_1133.jpg DSC_1145.jpg 6124bc1064ae5a47m.jpg DSC_1180.jpg

enjoy :wstydliwy::rolleyes:

Opublikowano

może do kalendarza którąś fotkę :naughty:

Opublikowano

5 od końca jest:kox::kox:

Opublikowano

Truskawa, czekam na zgłoszenia na październik :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.