Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina: jak założysz przód to zaraz do Pomyska zapraszamy się pochwalić :naughty:
Opublikowano
:slina: jak założysz przód to zaraz do Pomyska zapraszamy się pochwalić :naughty:

nie tak szybko:wink: wybacz zapomniałam w czwartek zadzwonić:facepalm:

Opublikowano

Spokojnie piękna Domin już podejrzewa przyczynę :naughty:

Opublikowano
Spokojnie piękna Domin już podejrzewa przyczynę :naughty:

:thumbup1::wink:

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 22:17 ----------

Wandej proszę tak to wygląda z boku u mnie na 1be eqy3epu5.jpghy3u7uqe.jpg

Opublikowano

Balon na tej oponie jak u Waldiego :bag:

:decayed:

Opublikowano

Kotek, Ty masz 225/40 czy 235? Nie ma szans, żebym jeździł na 1BE - ładuje gwint do swojej zaraz po przyjeździe do PL...

Opublikowano

Ja se chyba musze kiedyś wycieczkę do Czerska zrobić:whistling::grin: Józek jak nic guza szuka

Kaju jak juz pisałam 235

Opublikowano
Balon na tej oponie jak u Waldiego :bag:

:decayed:

+1 ....lepiej by tego nie ujął :decayed:

Opublikowano

Edytka jebnij im za OT:grin:

Opublikowano

Zaraz loza szydercow się tu zleci .....

Opublikowano

wladi być kolega powiedz ....jak masz te powiadomienia ustawione...,że jak się słowo wladi napisze to Ty zaraz jesteś ?? :wink::decayed:

Opublikowano

Ja jestem tajnos agentos:grin: Edytka pomału gonisz czołówkę a może nawet już dogoniłaś:wink:

Opublikowano
Kotek, Ty masz 225/40 czy 235? Nie ma szans, żebym jeździł na 1BE - ładuje gwint do swojej zaraz po przyjeździe do PL...

Po co i tak nie odpali:polew:

Opublikowano
Kotek, Ty masz 225/40 czy 235? Nie ma szans, żebym jeździł na 1BE - ładuje gwint do swojej zaraz po przyjeździe do PL...

Po co i tak nie odpali:polew:

przynajmniej oleju nie wpierdoli - dam Tobie :guma:

Opublikowano
Ja jestem tajnos agentos:grin: Edytka pomału gonisz czołówkę a może nawet już dogoniłaś:wink:

zaraz po wizycie u mnie :grin:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

jutro szykuje różowe zaciski dla Ciebie Skarbie....

Opublikowano

a kto w tej czołówce jest:whistling::eusathink:

Dev słońce ty moje :decayed::naughty: nie miałeś nikomu mówić:facepalm:

a tak poważnie co do różu to ja :wtf::blink::sick3:

Opublikowano
Ja jestem tajnos agentos:grin: Edytka pomału gonisz czołówkę a może nawet już dogoniłaś:wink:

zaraz po wizycie u mnie :grin:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

jutro szykuje różowe zaciski dla Ciebie Skarbie....

:polew: Dev ją bym zrobił czarne w czerwone truskawki:whistling:

Opublikowano
Ja jestem tajnos agentos:grin: Edytka pomału gonisz czołówkę a może nawet już dogoniłaś:wink:

zaraz po wizycie u mnie :grin:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

jutro szykuje różowe zaciski dla Ciebie Skarbie....

:polew: Dev ją bym zrobił czarne w czerwone truskawki:whistling:

A ja bym pierdolnął na niebiesko i na biało napis DUREX EXTRA SAFE - w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze! :brzydkibanan::kox:

Opublikowano

:facepalm::polew:

cosik .............trochu..................... jakby ...........hmmmmmmmm................przy duże dawki doktor komuś przepisał :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:facepalm::polew:

cosik .............trochu..................... jakby ...........hmmmmmmmm................przy duże dawki doktor komuś przepisał :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

chcesz troche? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.