Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hyhy narazie u mnie zostają ;-)

Opublikowano

mam na oku takie same ale na razie to odległy temat...najpierw musze włożyć to co nazbierałem do tej pory.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Będziesz bardzo zadowolony ;-)

edit

detale, detale, detale :wink::decayed:

leżą i czekają na "nabranie mocy urzędowej" :grin: i założenie

d12036661d50e392m.jpg

chromowane gałki

0b0105a2e53ac87bm.jpg47c2fe7695bfab26m.jpgfdd2673c7376b610m.jpgb86bddd4a39436e3m.jpg

przy okazji wymiany rozrządu wpadł "grzejnik" na zimę :decayed::hahaha:

807f96285f7efb31m.jpg4c8d2ca46d781a44m.jpg18f1124eec035463m.jpg

f2175b18c6926772m.jpg43ebcdb18daaa33em.jpgc82aea59b40bf655m.jpg

po nowym roku działamy dalej w tym temacie :wink::kox:

no i pakiet zima - modny ostatnio :polew: , wliczając gumy w środku

ea4facafd0eeadafm.jpg639472a6ccf91553m.jpg

dziękuję dobranoc :cool1:strawberry-symbol.png

2f3b45a138bdc154m.jpg

Edytowane przez Edyta

Opublikowano

No idziesz dalej do przodu :wink: w ile teraz kucy ceujesz?

Opublikowano

Musze żonie pokazać Twój wątek:)

Edytowane przez garry99

Opublikowano

No idziesz dalej do przodu :wink: w ile teraz kucy ceujesz?

gonie was :grin:

to się okaże ile będzie można, u mnie już 3 z przodu i nie chce by był zbyt wyżyłowany

chcemy go w styczniu dać do turbo elity i zobaczymy co tam się da zrobić :wink:

Musze żonie pokazać Twój wątek:)

myślisz, że coś da :decayed:

Opublikowano

Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... :facepalm:

Edyta piknie :jerk: te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś :kox:

Opublikowano

FMIC :kox::gicior:

Opublikowano

Edytko grubo lecisz :good::wub:

Opublikowano

Robi sie tutaj coraz ciekawiej :naughty:

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

Opublikowano

Szalejesz :D

Opublikowano

Edytko jest :kox::slina:

Opublikowano

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

Fmic.pl tam wszystko znajdziesz :good:

Opublikowano

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

Fmic.pl tam wszystko znajdziesz :good:

tylko nie ma dedykowanego zestawu do a4 b6 AVF :(

http://fmic.pl/107-audi-zestawy-dedykowane

Opublikowano

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

Fmic.pl tam wszystko znajdziesz :good:

tylko nie ma dedykowanego zestawu do a4 b6 AVF :(

http://fmic.pl/107-audi-zestawy-dedykowane

Dzwonisz do gościa, on sam przygotuje Ci zestaw taki jaki potrzebujesz. Możesz odebrać osobiście bo jest on z Częstochowy. Kupowałem u niego i odbierałem osobiście, mogę z całego serca polecić :)

Opublikowano

Grubo, grubo :thumbup1:

Oczywiście polecam Turboelitę, co do mocy, to na seryjnych gratach i fmicu myślę, że tak pod 180+ można celować. No kwestia oczywiście sprawności silnika. Robert ma ogarniety temat, więc coś Wam poleci na tyle bezpiecznego, abys silnika nie remontowała :thumbup1:

Opublikowano

Grubo, grubo :thumbup1:

Oczywiście polecam Turboelitę, co do mocy, to na seryjnych gratach i fmicu myślę, że tak pod 180+ można celować. No kwestia oczywiście sprawności silnika. Robert ma ogarniety temat, więc coś Wam poleci na tyle bezpiecznego, abys silnika nie remontowała :thumbup1:

a zna się też na GTB ?

Opublikowano

ładnie lecisz :naughty:

Opublikowano

Grubo, grubo :thumbup1:

Oczywiście polecam Turboelitę, co do mocy, to na seryjnych gratach i fmicu myślę, że tak pod 180+ można celować. No kwestia oczywiście sprawności silnika. Robert ma ogarniety temat, więc coś Wam poleci na tyle bezpiecznego, abys silnika nie remontowała :thumbup1:

a zna się też na GTB ?

Jakieś tam projekty robią. Całkiem ciekawe z reszta. Mogę Tobie dać nr. do Roberta, pogadasz sobie z nim.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.