Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi się na żywo bardzo podoba :wink: Przyjdzie ciepełko, umyję auto, odświeżę polerkę i będzie cacy :wink: Na zdjęciu fakt, ginie totalnie. Na nowy sezon i tak zmienię i tak, na coś szerokiego :decayed: To jest przejściowe, bo na razie mi szkoda kasy na koło, wolę moc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

215/40 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie wygląda nie? :decayed: Na żywo jest git :wink:

Opublikowano

859958_534339626605868_181265447_o.jpg

tak na 18stce powinieneś ją położyć i prawilną oponę 215/35 zarzucić :wink: A3 kumpla z Łodzi, pod 180 koni podłubany ASZ.

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

gopro hd 2 test.mp4 - YouTube

tu masz filmik jak się jeździ na takim setupie i takiej glebie po Łodzi. 8,5J fele z kapciami 215/35. polecam obejrzeć całe bo jest też ujęcie jak się w środku podskakuje :grin: gleba gwint KW + poliuretany i jest mega twardo w środku :decayed:

001ez.jpg

Opublikowano

tak na 18stce powinieneś ją położyć i prawilną oponę 215/35 zarzucić :wink:

i rant zjarany :decayed:
Opublikowano

A jak jest podciągnięty pod 180KM?

Opublikowano
A jak jest podciągnięty pod 180KM?

turbo jakaś hybryda ARL, fmic, program i nie wiem czy wtryski też, nie pamiętam dokładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

To coś słabo jak tylko 180 :kwasny:

Ja zrobiłem dziś żółte halo i folię na tylnej lampie. Pytanie czy zostawić, czy zrywać? Nawet mi się podoba, ale w tej chwili zrobiłem to na odpier... :decayed:

2013_03_29_12_55_56.jpg2013_03_29_12_56_04.jpg2013_03_29_12_56_39.jpg2013_03_29_13_34_23.jpg2013_03_29_13_35_08.jpg2013_03_29_13_35_39.jpg2013_03_29_13_35_44.jpg

Opublikowano

Mi sie nie widzi , daj oba czarne :decayed:

Opublikowano

Znam to auto z forum a3.

Z tego co pamiętam to Slipper miał 170KM, zastanawiałem się co zrobił, że doszło tylko 10KM.

Hehehe, dobrze że przodu auta nie wkleiłeś:grin:

EOT

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

Żółte halo tak, żółta folia na tylnej lampie:thumbdown:

Opublikowano
View image: duds a3 1 :whistling: a nie tam kawałek na żółto :decayed: Ogólnie furacz niczego sobie, bix daje rade sam widziałem :naughty:
Opublikowano

Duds

A3 ma 5/100? Czy źle kolarze?:grin:

W a3 nie ma problemu z półoska ocierająca o stab?

Opublikowano
  • Autor

5x100. U jednych jest, u innych nie. Ja jeszcze spokojnie mogę zejść. Blokuje mnie jedynie to, że nakrętka opiera mi się już praktycznie na oponie. Potrzebuję wrzucić dystans 5mm :wink:

Opublikowano

Widocznie masz sztywny gwint ;-)

Nie chcesz kół sprzedać? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chcę :decayed: A najlepiej zamienić na RS6 :naughty:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

2013_03_29_19_14_31.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak, już je widziałem. :wink:

Opublikowano

Co za opony masz na tych prosiakach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.