Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle doczytałem :wink: uturbione benzyny też ogarnia? daj mi namiar jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle doczytałem :wink: uturbione benzyny też ogarnia? daj mi namiar jak możesz

Przecież Spanky na forum jest, pisz do niego :decayed: Nie wiem czy robi uturbione benzyny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest tak samo jak w a4, ale się nie kłócę, bo jeszcze nie jestem w temacie :wink: Doczytam sobie :wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już obczaiłem na allegro. Wszystko jest jak być powinno :thumbup1: Początek produkcji miały taki jak ja mam bez halo, ale z halo również, a potem już w zderzaku, ale głównie widzę, że rok 2003 :wink: Znalazłem kilka przykładów, więc wątpię, że jest inaczej :decayed::decayed:

Oferta - Audi A3 - Sprzedam jedyne takie na allegro i otomoto Audi A3 1.9 TDI z 2002 roku czarny metalic Silnik najlepszy z możliwych 1.9 TDI 131km wsp

Oferta - Audi A3 - WITAM,AUTO JEST Z NIEMIEC OD 1 WLASCICIELA Z KPL KLUCZY(4) ORAZ KSIAZKI SERWISOWEJ PROWADZONEJ DO SAMEGO KONCA!!!SILNIK DIESLA 130 KM K

Oferta - Audi A3 - PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PIĘKNA AUDI A3,Z SILNIKIEM 1.9TDI O MOCY 131kM 6BIEGÓW,ROK PRODUKCJI 11.2001r.,MODEL 2002R.,AUTO SPROWADZ

Oferta - Audi A3 - Witam ! Mam do zaoferowania Audi A3 (2001 r.) z silnikiem 1.9 TDI o mocy 130 KM. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wiz

CZARNE AUDI A3 TDi LIFT 130KM / XENON / BOSE / TOP (3001859932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jaka szkoda, że nie trafiło się czarne... :slina:

Ja mam czarnucha z białą skórą w środku.

Ori xenon i zderzak też ma spryski takie wystające. Rocznik 2002.

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Spryski "chowane" w zderzaku miało s3 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, s3 miało chowane. A tutaj wszystko jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w przyszłym roku. Na razie tylko program, a i tak jest już przyjemnie :kox: Na razie szukam fajnego koła a sezon i jak tylko auto będzie "wolne" to odsyłam lampy do zrobienia bixów. Masakra, w 2 tygodnie 6000km :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież u nas dużo się nie jeździ :wink:

Ja około 20-25 tysięcy rocznie, więc mało, ale tym razem zapowiada się więcej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up. Powoli do dołu.. I do przodu :decayed: Obecnie lampki zostały odesłane do Gwertego.

883138_496527780407951_1299138194_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szału nie robi to koło.. Czegoś mi brakuje w tym aucie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szału nie robi to koło.. Czegoś mi brakuje w tym aucie:whistling:

Powoli do przodu :wink: Obecnie bix się robi :decayed: Koło tylko na foto wydaje się małe i jest w c**j brudne...

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Nawet nie widać, że to polerka :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up. Powoli do dołu.. I do przodu :decayed: Obecnie lampki zostały odesłane do Gwertego.

http://s3.postimage.org/jkxez64xr/883138_496527780407951_1299138194_o.jpg

Piotrek co Ty komuś w stragan wjechałeś :decayed:.

Fajna gleba i zacne koło, robi się fajnie :kox::wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie z tym kołemu mu :decayed: dokładki w kolor przy srebrnym koniecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie z tym kołemu mu :decayed: dokładki w kolor przy srebrnym koniecznie :wink:

Wszystko w swoim czasie :naughty: Powoli powoli do przodu. Gdybym miał więcej czasu to bym już więcej ogarnął...

Czekam na foto na "moich" RSach :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie z tym kołemu mu :decayed: dokładki w kolor przy srebrnym koniecznie :wink:

Wszystko w swoim czasie :naughty: Powoli powoli do przodu. Gdybym miał więcej czasu to bym już więcej ogarnął...

Czekam na foto na "moich" RSach :kox::kox:

dopiero na świeta, bo jestem w Krk cały czas. Szczerze mówiąc jeszcze ich nawet nie widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się zebrałem cyknąć coś kanapką. Czarne lampy + bix, czarny grill z polifta, dystans na tył 10mm. Jeszcze żółta folia na halogeny i w pewne inne miejsce, ale najpierw muszę zobaczyć jak to wyjdzie :decayed: Obecnie myślę co robić ze sprzęgłem, bo jak tylko zrobiło się troszkę cieplej to nie ślizga się. I teraz dylemat czy wzmacniać, czy pchać się w jednomas, czy w sprzęgło z sharana btb (najdroższa opcja :kwasny:). Powoli chcę też szukać intercoolera i myślę czy ładować gtb1756vk, czy gtb2260vk :mysli:

2013_03_28_14_30_24.jpg

2013_03_28_14_30_37.jpg

2013_03_28_14_30_44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna felga Piotr, ta się gubi w tym aucie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...