Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobrze :naughty: Zrezygnowałem z GTB, bo to byłby ostatni stage, a tak to nacieszę się mocą +/- 200km 4xx NM, a potem wsadzę GTB :decayed:

błąd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze :naughty: Zrezygnowałem z GTB, bo to byłby ostatni stage, a tak to nacieszę się mocą +/- 200km 4xx NM, a potem wsadzę GTB :decayed:

błąd:wink:

+1

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, bo ARL nie kosztuje mnie NIC, FMICa i tak robię już większego, a do GTB potrzebny jeszcze downpipe i korekta dużo droższa. Za dużo kasy ostatnio tracę, więc muszę się trochę opanować. GTB zostawię sobie na zimę/przyszły sezon. :wink: Wypadałoby też przy tej okazji zrobić wydech, ale nie jest to konieczne :naughty: Więc jak już będę robił to na całego, a wiem, że 200km w takim aucie już baaardzo przyzwoicie jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mówię :decayed: Powinno być 195 KM / 4xx NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :decayed: Mam kilka typów, ale czekam na coś lepszego :decayed:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Myślę nad tymi opcjami:

felgi aluminiowe AUDI A8 A6 5x112 18 CALI (3276991401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Alufelgi 18"7,5j 5x112 Audi A8 WinterWheels (Vw Audi Seat Monoblock) Tomaszów Mazowiecki ? Tablica.pl

Doradźcie coś, bo ja już nie mogę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam go :decayed: Miał kiedyś taki motor jak ja :decayed: Za drogo, te co wrzuciłem mam za 1000 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulis

Dokładnie :wink: Miał też RS125 jak ja :naughty: Szczerze to wolę chyba Flaty, ale ni chu chu jak na złość nie ma teraz żadnych dystansów, a kupowanie nowych to jednak strata pieniędzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kupione :kox: Czekam tylko na zakończenie sesji, bo teraz mam urwanie głowy przed egzaminami i zaczynam ogarniać wszystkie duperele, bo trochę mi się uzbierało :decayed: Zrobiłbym to pewnie przez jeden dzień, ale nawet tego jednego dnia nie mogę poświęcić, bo mam taki zapiertol... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie? :decayed: Nie zależy mi na naciągach, będzie bezpieczniej :wink: Poza tym, skąd wiesz co kupiłem? :grin:

BTW Dzisiaj miałem jechać autem do Wro, ujechałem parę kilometrów i skończyły mi się klocki z tyłu :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 23:03 ----------

Felgi zawiezione do założenia opon, klocki ogarnięte i turbawka z ARL jest już u mnie i się czyści jak już jest na wierzchu :naughty:

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 18:14 ----------

2013_06_07_17_12_20.jpg

2013_06_07_17_12_24.jpg

2013_06_07_17_12_30.jpg

2013_06_07_17_12_46.jpg

2013_06_07_17_12_52.jpg

Taka sytuacja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się dzieje :grin:

Będziesz malował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę malował, bo felgi są jak nowe.. O ile nie są nowe :shock3: Jaki powinien być kraj produkcji ori felg? Parametry się zgadzają, wytłoczone logo audi... Nawet kody kreskowe są jeszcze od środka :shock3::shock3::shock3: W przyszłości jak mi się będą widziały to zrobię je na poler :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...