Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie kozak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Działanie bixa + fotki czystej pupy i kropelkowanie :slina:

2013_11_09_13_16_52.jpg2013_11_09_13_17_02.jpg2013_11_09_13_17_08.jpg

Opublikowano

Na jakich soczewach bixa robiles? jakie przetwornice? palniki?

Opublikowano

Pisz do Gwertego, ja właśnie w A3 zamontowałem bix-y. Świecą lepiej niż bix-y w B6:decayed:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

Jestem fanem naklejek, więc mi bardziej podobało się z naklejkami ale na forum zostaniesz pochwalony:wink:

Opublikowano

zostaniesz pochwalony, pochwalam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam mały dylemat co zrobić z tymi dokładkami na przyszły sezon, a może w ogóle ich nie ruszać :mysli:

1235181_717173511642756_1894935310_n.jpg

1235181_717173511642756_1894935310_n_copy.jpg

1235181_717173511642756_1894935310_n_copy1.jpg

Opublikowano

Pictóres nómer 1 :decayed:

Opublikowano

czy 1 czy 2 to niewiem, ale napewno nie 3 :wink:

Opublikowano

Nie ruszaj, dokładki w kolor wyglądają kijowo strasznie, sam tak chciałem zrobić ale jak zobaczyłem na zlocie A3 klubu takie to :facepalm:

tylko czarne doły w srebrnym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się jeszcze na jaki kolor pomalować stal, bo jest srebrna :decayed:

Opublikowano

dawaj w grafit przy zrebrnym fajnie wyglada... byle nie za ciemny

Opublikowano
  • Autor

Ciul, kupiłem zwykły czarny połysk :grin:

Opublikowano

:kwasny:

ja tam stali na zime nie uznaje... 16 bbs na zime zostaje :wink:

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

a na a4 nie zmieniasz na 2014?

zdradz w jaka fele idziesz?

Opublikowano
  • Autor

Jak będzie kasa to zmienię po wakacjach, a felgi nie zdradzę na razie :kox::kox:

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 18:37 ----------

Wpadł pakiet zima, folia z halogenów zerwana i zamówiłem właśnie żarniki ori philipsa :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

pokaż jaka to teraz koza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wieczorem, bo teraz mi się nie chce podłączać telefonu :decayed: Z tyłu ori sprężyny -16, a przód 4cm podniosłem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Pakiet zima :facepalm::facepalm::facepalm: W next weekend montuję lotkę i nowe żarniki :naughty:

2013_11_17_13_07_48.jpg

2013_11_17_13_07_57.jpg

2013_11_17_13_08_07.jpg

2013_11_17_13_08_19.jpg

Opublikowano

Oj tam, nie jest tak źle. Stalówki odnowione i jest git. Najwyżej, wrzucisz pasek wokół felgi - tak jak miał MaxsteRR na B6:naughty:

Opublikowano

sory za Ot-a Duds co z tym wzmakiem do a4?

a i pytansko jakie masz et tych winterwelsow i jakie przejscia na 112 dawales?

jak dobrze pojdzie to tez bede mial kolko dzisiaj juz na lato :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wzmaka i te lampki sprawdzę jutro osobiście, bo tata czasu nie ma :decayed:

Et20 w sumie, dystans 20mm :wink:

Opublikowano
Wieczorem, bo teraz mi się nie chce podłączać telefonu :decayed: Z tyłu ori sprężyny -16, a przód 4cm podniosłem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Pakiet zima :facepalm::facepalm::facepalm: W next weekend montuję lotkę i nowe żarniki :naughty:

http://s9.postimg.org/kv5fvgjcr/2013_11_17_13_07_48.jpg

http://s9.postimg.org/nb799b1ff/2013_11_17_13_07_57.jpg

http://s9.postimg.org/xntjvduyj/2013_11_17_13_08_07.jpg

http://s9.postimg.org/luvqr5yij/2013_11_17_13_08_19.jpg

jak nie to auto :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.